Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: Naki]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.04.24 22:57



Аз да съм решил?!
Аз нищо не съм решил - ти решаваш.
Ти си решил, че там са унтерменши, дето нищо не са измислили. (Той един Лобачевски да речем, е англичанин вероятно)
Същевременно, ти си с половин произход от там.
За подобно нещо, ако не през комина, то поне през стерилизация си щял да преминеш, ако си живял там, където също като теб са ги смятали тия неща за унтерменшите.

Та, не аз, а ти си нацист.
Ако обаче последователите на фюрера там бих могъл да ги разбера, щото те не са били с унтерменшски произход (така де, поне не в масовия случай), то ти си ми неразбираем. Щото да се самоопределяш като нечовек по произход ми звучи ужасно тъпо.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: Naki]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.04.24 23:10



Това са просто руските теории за мисленето на западняка.
Дори и думата "недочовек" ("недочеловек") е ачик директно оттам.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 21.04.24 23:07.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.04.24 23:18



Не, не стана ясно. Може да сте си въобразили, че е станало ясно, щото напоследък хич не ми се влиза в безсмислени дискусии с екзалтираната евроатлантическа радиоточка, поради което и съм свил участието си в клуба.

А и няма никакво значение, дали са по-добре или по-зле. Същото няма значение и за Сомалия, или Австралия.
Мен не ми пука къде колко са добре или зле. Тва само вие си го мислите, кат тузлията. На него не му е важно той как е, важно му е някои други да са зле. На теб не ти е важно колко сме зле, важно ти е, че в Русия са по-зле от нас или колкото нас.

А мен ме интересува единствено и само защо тук сме зле, и не може ли да сме по-добре.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.04.24 23:21



Да... Руските теории са написали Майн кампф, създали са евгениката и социалния дарвинизъм, малтусианството и т.н., да не изреждам.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано21.04.24 23:26



Защо са под санкции, Поручик?

Кой ги би по главата да организират майдани и да завземат Крим?
Кой ги накара да нападнат Украйна?

Огромна държава, с невероятен потенциал, хартланд по определенията на геополитическите науки, практически непревземаема, и се пръква едно комплексирано, злобно джудже, което запраща всичко в канала, понеже сънува империи.
Ми не, те си го правят и оправдания в този контекст са неуместни. Пречел им някой, да бе, разбира се, как не. Нато им пречело, а се заобиколиха с нато и казаха, че не им е проблем.

И се чудиш защо не трябва да идват тук?
Какво ще донесат? Ще подобрят нещо ли?
Освен първоначалния овчи ентусиазъм от гледката на обесения на стълба комшия с по-готиното магаре, друго няма да последва.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано21.04.24 23:27



На теб не ти е важно колко сме зле, важно ти е, че в Русия са по-зле от нас или колкото нас.

А мен ме интересува единствено и само защо тук сме зле, и не може ли да сме по-добре.


Нека не се обиждаме. Мен ме интересуват абсолютно същите неща и затова е цялото приказване. Достатъчно ясно съм го казвал, надявам се поне на теб да не ти се пада от сляпата страна.
Дали в Русия е по-зле ме интересува само доколкото се налага да обяснявам на фанатизирани русолюби, че не е по-добре от у нас. Ама теб това те обижда и решаваш, че се кефя на страданието на руснаците. Еми, недей така.

Интересите ни са едни и същи и може би е добре да се разберем по този въпрос. Как да ги постигнем е различно нещо, но пък ние никога не сме опирали до там. Може би трябва.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.04.24 23:48



Цялото на света мракобесие и презрение към низшия идва от запад, така е, предавам се. Русский человек по естеството си е широко скроен гуманист и демократ, точно обратното на бездушния и егоистичен западняк, и много обича да го изтъква, наред с това, колко е най-велика державата му. А не че изброеното от тебе е просто проява на това, че почти ВСИЧКИ и всякакви получили известност икономически и социални теории с все кусури са западни.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 21.04.24 23:38.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано21.04.24 23:50



Още щом влязох - бях сигурна, че си ти.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор samson (Оня)
Публикувано22.04.24 00:23



"Не са включени висшите училища, при това не случайно."
И каква е причината, че не са включени?
Да не би заради поручика?

Ами да ги включим и тях, и да уточним заедно за последно?!:

Учители във висшето образование получаваха около 111 400 руски рубли на месец.
Обаче, общата средна заплата на работниците в образователния сектор в Русия се е увеличила от около 1 200 руски рубли на месец през 2000 г. до 48 400 руски рубли през 2022 г.. Средната заплата в цялата страна през 2023 г. беше около 73 000 руски рубли.

Това са средни стойности и може да има вариации в зависимост от конкретния регион, опита и образованието на учителите. Заплатите също така могат да се различават в зависимост от типа на училището и степента на образование, което учителите преподават.


Така ли е или пак не чета правилно?
Покажи ти как го четеш?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: samson]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.04.24 00:19



Учителите в Русия са на държавна заплата. Демек, офертите на работодателя не са фалшиви. Не по-фалшиви от българските обяви за учителско място.

Ти какъв източник на твоята информация ще посочиш?

Ето, за това ти казвам стой далеч от мен, този тъп опит да ти е за последно.

Много ти е удобно да не ти натривам глупостите, които пишеш, в носа, нали?
Като не ти харесва да ти пишат, къш.
Или си почвай мантрите за вонящите вагини, ти повече от това не можеш.
Палячо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.