Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.04.24 13:37



Никога не съм одобрявала заплащането “на час”. В много случаи може майсторски да се мотаеш, за да вземеш повече пари.


На мен ми плащат на час, в някои случаи. През ум не ми е минавало да се мотая. Основно по две причини :
1. Следващият клиент чака.
2. Като замотая клиент, дали ще дойде втори път при мен. Хората не са глупави.

трето, като извод: клиентите си предават, от уста на уста върви... Трябва да съм идиот или да нямам работа, за да кОпам на едно място, докато стигна центъра на земята, ако не търся вода, а просто лехичка за сеене на магданоз





Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 13:34



Германия … е била друга преди 30 години..



Тема А, благодаря!нови [re: Koftia]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 13:41



Ето това е ключовата дума “утвърден от държавата”. В 80% от случаите печелят повече дейности, които имат държавно регулиране на цената.

Където го няма, бранша е на самотек . По личните ми наблюдения, понеже аз вече имам доста…



Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light ()
Публикувано23.04.24 13:47



Да, макар че Огнян Минчев не е от най-умерените, но написа няколко поста по времето на преговорите за ротацията, които изплющяха като шамари. "Не сме ви пратили там за това!" И не е сам, присъединявам се към твоето наблюдение.
Аз не съм краен човек и трудно вече намирам мнение с което да се съглася. Дошло е време разделно, само черни и само бели, никъде няма цветни. А за да дойде, най-успешно ни разедини фигурата на Обединителя по конституция. Пожелавам от все сърце историята да му даде дължимото на Румен Радев!



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: 4ereshka2]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 13:55



Ти няма как да знаеш какво е на другия на Душата. Кое го кара да си пълни джуките или задника. Чукай на дърво да не ти се случка стрес, от който да качиш 20 кила, и после някой да те съди, че не можеш да си контролираш устата..

Всеки живее различен живот. Затова пише в Библията “не съди”. Просто.. бъди щастлива, но недей да изхождаш от себе си като правило за всички хора.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.04.24 13:46



Нещо ми прекъсна
има и друго, работата ми е интересна. Как да се мотая, като едвам чакам да видя края и резултата от труда си



Все едно ти да спреш да пееш по средата на песента, за да се насладиш на момента на аплаузите. Това е немислимо, аплаузи винаги ще има, здрителите няма да те чакат



Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: parvaty]  
Автор Green Light ()
Публикувано23.04.24 13:59



Германия … е била друга преди 30 години...

Аз знам, че Германия (Germania) е всичко на изток и север от Рейн или втори вариант - населената от германските народи земя без Англия и без Франция.
Немци знам че се наричат всички, които говорят немски.
С българското германци се нарича народа който живее в държавата Германия (независимо дали е ГДР или ФРГ отпреди 30 г)
Другите са спрямо провинциите - там ти ще кажеш, аз знам саксонци, баварци и дето викаш - шваби. Но трябва да има още.



Така помня аз - от обясненията на вуйчо ми и баща ми. (Страхотно интересно ми беше с тези хора. Имах хубаво детсво и юношество.)

Редактирано от Green Light на 23.04.24 14:00.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: bipet]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.04.24 14:41



Аз напълно разбирам вашето морално, материално в смисъл на здрав разум, духовно и в крайна сметка човешко превъзходство.

Няма такова нещо.
Чувството за превъзходство над другите народи, е присъщо на хитлеризма, и да, същото усещане за богоизбраност, уникалност, непобедимост, се втълпява и на руския народ - всички им завиждат, всички ги мразят, ма те имат свещена мисия.

Бипет, съвсем сериозно моля господ да те просветли малко.
Друг не може.


върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.04.24 14:53



На какви въпроси отговаряш и ти?
Уни е по монолозите



По повод постинга ти към мен - не само радевой е в срамния кюп на историята.
Кой ли не е с него, да ги ръчкат в казаня


върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 14:58



Да.. някъде писах… и продължавам да си мисля - проблемът е в оробовладяването (връщане на робството пи легален начин, Бел.авт.) ако всички печелят достатъчно твоята фактура от 2 бона няма да е проблем..

Иначе е така - Можеш, печелиш.






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.