Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 12:46



N.B. Масово допускана грешка - швабите са само и единствено населението на Баден-Вюртенберг. Има и баварски шваби - тези от Аугсбург и Улм. Немците не са шваби и обратното.

Само да си кажа.





Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: 4ereshka2]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.04.24 12:52



Ако са снимките от купона на клуба, на който бях, те са отпреди 15 години.
Дебелината няма особена връзка с незнанието. Различните хора по чисто физиологични, обективни причини имат различно силен апетит и различна възможност да го контролират. Не е и въпрос на "воля", освен дето не е въпрос на знание. Дори само за здрави хора да говорим.
Има и чисто физически заболявания, вкл. генетични, както и медикаменти, които засягат апетита и оттам дебелеенето. Така, както има и индивидуални особености.
Само на пръв и елементарен поглед изглежда така: който плюска - слабоволев и невеж, който яде малко - волеви и просветен. Това е все едно да кажеш "който бяга бавно/има малки мускули/малко сила..., просто малко е тренирал" или "който е слаб по математика/рисуване в училище, не е учил/рисувал колкото добрите по предмета". Силовите или беговите тренировки, или упражняването на математика помагат, както волевото сдържане от ядене помага, ама не щото всички имат еднакви зададени възможности, само различна воля или различно са чели за ползите от математиката.

И с Брег, и с Лидия Ковачева, и с всички следващи, та до днес, знайни и незнайни теоретици на яденето, дебелеенето и гладуването от разните направления, допълващи се или противоречащи си, повечето дебели сме наясно малко или повече. ;)
Не е толкова до това.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 23.04.24 13:03.



Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: parvaty]  
Автор Green Light ()
Публикувано23.04.24 12:46



Знам го, ама лаф да става.
Имаше един хубав сериал навремето Блясъкът на Саксония и славата на Прусия. Тийнеджър трябва да съм бил. Покрай него - не знам е станал разговора, но научих за различните етноси, както и какво означава Германия(немският свят) и какво Deutschland. Ние сме далеч от тази чудесия, от далеч всичко изглежда еднакво





Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.04.24 13:12



Искам да те попитам най-сериозно, какъв е смисълът да ти отговарям на въпроса?

Не виждам някъде да съм демонстрирала желание да МИ отговаряш на някакви въпроси.

Ти къде видя?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 13:19



Сега викаш почват проблемите с ликвидността?? Тука що фалити се случиха..

Аз ти казах неотдавна, ние затягаме коланите от септември 2021-ва. Не виждам обаче светлина в тунела, поне докато не намерят решение с горивата. Дизела отново е почти 2 евро на литър през последната седмица.. и цените отново поеха нагоре. Просто.. вече даже не се отчайвам, щото няма смисъл..





Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: 4ereshka2]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.04.24 13:24



Да, това в отвратително..
Отделно тия услуги навсякъде са безумно скъпи.
Тук не толкова, но все пак скъпи..

Мисълта ми е да не допускаме да работим за храната, разбираш ли ме?

Циркулира една снимка в мрежата - едно бебе с биберон на диван и пише “аз през 80-те, почивайки си, вместо да си купя имоти”… щото вече виждаш, нивата доходи - имущество - взеха рязко да се отграничават.

С времето - бели якички, сини якички - няма никакво значение, всички бавно се превръщаме в роби..

Това е, което ме притеснява повече..



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: tartarianeyes]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано23.04.24 13:30



Има само Специални военни операции.
Специална военна операция водена от Русия по молба на хората/народа на Луганската и Донецката републики.
И Специална военна операция водена от Америка по молба на марионетното киевско правителство.
Войната още не сте я видели.
Този въпрос вероятно ще бъде решен от Китай, а още по вероятно във връзка с Тайван. (Тайван, заради който Америка дърпа дявола за опашката, а вие радостно поскачате наоколо)
След войната победителят ще напише историята и чак тогава ще разбереш истината. Според това кой е победителя.

Аз напълно разбирам вашето морално, материално в смисъл на здрав разум, духовно и в крайна сметка човешко превъзходство.
Ето защо се чувствам не просто отвратително, а като най-презрения и мизерен човек на света поради предпочитанията си към Русия и може би Китай.

Хайде мене кучета ме яли, напълно заслужено.
Но какво ще правите с другите няколко милиарда души, които чувстват своето морално, материално в смисъл на здрав разум, духовно и в крайна сметка човешко превъзходство наблюдавайки ви от Русия и Китай ?

Ох, как искам да те натискам, да те натискам и да излиза - хубава е, хубава е


Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: parvaty]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.04.24 13:24



Преживяла съм го.
"Дойде тук за 2 дена и ни взе 2000 лева".

Ама да го докарам до там колко съм учила и не съм спала? Хък-мък, отговор няма.И не за половин час, а изобщо, че го правиш.

Не съм чела темата, отговярам като на току що пусната.



Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.04.24 13:30



Прави ли ти впечатление как с времето има едно,
как да кажа, втърдяване на тона у общественици като огнян минчев, които до скоро имаха, да кажем, умереност.
Струва ми се, че това има общо с последните събития, които се случват у нас.
Как мислиш?

Тартариан младши изровил от някъде две тениски от време оно, снимал се, и ми пратил снимките.

Преди години някой му подарил тениски на дпс и герб.
Нашият ги изровил, едва се напъхал


На едната е ухиленият бойко, отдолу надпис "аз вярвам на този човек"

Щял да ги пази като антикварна ценност


върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: bipet]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.04.24 13:31



"Но какво ще правите с другите няколко милиарда души, които чувстват своето морално, материално в смисъл на здрав разум, духовно и в крайна сметка човешко превъзходство наблюдавайки ви от Русия и Китай ?"

Какво са/сме се заканили да правим с тях според тебе и за какво ни е?
А, или тва като дойдат на място да ни превъзхождат?

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.