Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: MupaM]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано23.04.24 12:02



Който не му пука за здравето му е прост, да.
Не говорим за няколко кг., а за примерно 20+кг,
които са главно от плюскане.
Имам много примери около мен.



Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.04.24 12:06



Ти отде знаеш защо искам мнението на грийн по това изказване?


върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: 4ereshka2]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.04.24 12:03



Ей ма на. ;) Можеш да смяташ, че имам двайсе кила отгоре. С колко четене се оправя?
П.П. Не ми обяснявай, че са от плюскане, аз знам, дай да видим четенето, акъла и невежеството в тая връзка.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 23.04.24 12:11.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.04.24 12:15



Пиши правилно, мире, каква война те е патила?
За тая дума хората в кауша ги карат.

Специална военна операция за денацифициране на украйна и защита на рускоезичните.
Не е прецедент, товарищ гитлер тъй ръгнал да защити немците в полша.

Нещо съм обезпокоена - ний тук добре ли се отнасяме към рускоезичните, че може да се почувстват незащитени.
И внимавай да не нараниш с лошо държане реконструктора




върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: parvaty]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано23.04.24 12:17



Нека хората които са учили дълги години да получават повече.
Но някои се самозабравят в лакомията си.
Примерно зъбаря ми иска за 30 мин. 800$.
Хубаво учили са, но грешките които правят са елементарни.
Що за говедо ще ти счупи игла в зъба и ще я остави там без да ти каже?





Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.04.24 12:22



Сигурна съм - дори и не подозираш колко си права.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.04.24 12:27



Е, знам, де, той правилниЯТ отговор е ясен. Той е като правилните възгледи по класовата борба и другите правилни работи.

КАжи сега, по повод поста на Тартарианка - война има ли, или само СВО?

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Грийни, прочети мнениенови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light ()
Публикувано23.04.24 12:27



Много е умен Огнян Минчев. Дори и в това по същността си похвално слово, и слово на възхвала на демокрацията, и порицаване на диктатурата се четат основните заплахи на днешното време. Които не само че не са отминали, а се и надигат застрашително и не на хоризонта, а тук в дневния ни ред. Вече отрито се говори за американския изолационизъм като реална алтернатива на световното водачество. Както и това че бъдещият мандат на Тръмп би бил чисто реваншистки. Необяснимо за Огнян Минчев е рационалното сътрудничество на Тръмп. И за други - според мен обективни коментатори е необяснимо такова поведение. (Тръмп прекара 4 тежки години на косъм от затвора и на косъм от фалита като всички беди му бяха причинени от партийно обагрени магистрати. Евентуалното му президенстване ще бъде с една цел - отмъщение)
На този фон, по време на американското водачество, подложената на санкции Русия бележи ръст на икономиката за 2023 от 3,6% далеч пред всички страни от ЕС, а и пред самата Америка, която се зарадва на неочаквано добрите 2,5% ръст.


Със сигурност не един и два мозъчни тръста се занимават с въпроса - как да оправдаем глобалното си лидерство ако губим пари за сметка на враговете си? Аз самият нямам отговор на този въпрос. Освен може би фразата която използва един от завръщащите се в Русия олигарси - някакво известно име беше. По-добре - казва- да бъда аутсайдер на страната на победителите, отколкото аутсайдер на страната на победените. Ако Украйна започне да печели войната, тогава Байдън би има основания против изолационистите - и то много силни. Но аз никога не съм вярвал че Украйна ще победи Русия. Загадка (или доказателство за безпределната сила на човешкото некадърие и глупост) за мен остана изоставената 70 километрова колона с танкове и миналогодишната успешна украиска контраофанзива. Така и не се намериха обяснения на това(освен споменатата чисто човешка глупост).
Не съм оптимист. Едва ли ще спечели Украйна, едва ли ще загуби Тръмп. Мисля че икономиката на ЕС ще започне продължителен срив, а заедно с това ще пострада и демокрацията - поне тази в България. Нали виждаш, че това започва? Години ще трябва за да се съвземем - първо както винаги Германия, а накрая както винаги България.
Впрочем германците не стоят със скръстени ръце, така че (пак както винаги) може да изненадат света и да не се сбъдне черната ми прогноза.
Аз съм им голям фен на тези шваби.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: MupaM]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано23.04.24 12:31



Понеже съм те виждала на снимка, не си дебела.
Ако сериозно питаш за четене, прочети Лидия Ковачава, д-г Пол Брег,
виж по тубата видеа с д-р Людмила Емилова
Едва ли е нужно да изброявам всичко, което съм чела.



Тема Re: “Правя го за половин часнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано23.04.24 12:31



Само остава да си отговорим ПРАВИЛНО защо се води тази война, кой я води и как.
Няма как да те убедя, че мнението ми е непреубедено. Опитвал съм. Бях ти писал колко отдавна следя процесите, бях ти преразказвал колкото мога по-накратко ходовете на украиските президенти от Кулеба до Зеленски, писах за личните ми срещи в Киев с млади украинци и техните разсъждения преди и след зелените човечета, но нищо не можа да предизвика дори миниатюрна реакция на доверие към мнението ми. Не за да го приемеш за правилно, а само за да започнем поне аргумениран разговор за причините за тази война.
Искам да те попитам най-сериозно, какъв е смисълът да ти отговарям на въпроса? Имаш ли нужда от това? Какво би демонстрирал такъв отговор? Какво демострирам сега?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.