Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дубай е под воданови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 15:37



Вече трети ден.. в Мюнхен е 7 градуса в 14,00 часа.. през нощта, гледам, ше стане 2.. миналата седмица беше 24-27, заради въздуха от Сахара.. шашаво време..

Не знам глобално затопляне ли има, или застудяване, обаче искам вече малко слънце..





Тема Re: Дубай е под воданови [re: parvaty]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано19.04.24 16:02



Из Европа времето е нормално

.
Ти в Дубай имоти ли имаш, че така си се загрижила за там?



Тема Re: Дубай е под воданови [re: Metropolis]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано19.04.24 16:04



Ти в Дубай имоти ли имаш, че така си се загрижила за там?

ти за съпричастност да си чувал случайно?
ай, аман от тоз егоизъм ... много стана бе, човек

–––
Драги ми господине, аз не съм се пръкнал на тоя свят, за да ми се правят забележки!


Тема Re: Дубай е под воданови [re: parvaty]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано19.04.24 16:08



Аз пък искам нормално пролетно време 15-20 градуса, ама за целия април, искам да вали пролетно след тази безумно суха зима. Ненормална история - над 30 градуса първата половина на април. Изгоряла съм на ръкавчета и на вратле, нито да сложа зимните, нито съм изкарала летните шапки:)



Тема Re: Дубай е под воданови [re: parvaty]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано19.04.24 16:08



е ми, какво сме си надробили, това ще си сърбаме
така ще е ... свиквай!

–––
Драги ми господине, аз не съм се пръкнал на тоя свят, за да ми се правят забележки!


Тема Re: Дубай е под воданови [re: Metropolis]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 16:17



Е, нямам .. обаче гледам клипове и е доста страшно.. Освен това, сещаш ли се защо не върви на добре да започнат валежи в пустинята.. Точно ти би трябвало много добре да знаеш…



Тема Re: Дубай е под воданови [re: hypey]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 16:23



То няма вече такова никъде.. ту е зима от октомври до април и после става лято.. тук таме има хубави дни, но като цяло март и април са 10-15 градуса. А не 7.. на обяд. Ходих със зимно яке на работа тази седмица .. баси!! И на всичкото отгоре непрекъснато вали …



Тема Re: Дубай е под воданови [re: jumbles]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 16:27



Е, тя Германия поне опитва да направи нещо, но, една птичка пролет не прави, казали са хората. Я виж амитата - под 3.0 коли не карат.. Та.. да, ще сърбаме, но защо солидарно???



Тема Re: Дубай е под воданови [re: parvaty]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано19.04.24 16:23



Ти недей така, то си има и гергьовденски слани, сиреч под нулата през май, такова инцидентно е в реда на нещата, ама цяла седмица над 30 не е в реда на нещата, днес е супер време , слънчево, 15 градуса, майският (!!!) сняг е нацъфтял навсякъде, мирише на окосена трева в парка, въздухът е кристален и лесен за дишане след вчерашния дъжд ... това е той, вълшебният април:)



Тема Re: Дубай е под воданови [re: hypey]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 16:36



Хубаво е това! Слани има навсякъде ..

Тук за зелени е много зелено и целогодишно, защото много вали и не е много топло. Тревата не изгаря. Вече навсякъде е зелено .. много е красиво. Обаче е студено. Март беше студено, но не чак толкова.. сега е МНОГО студено. Пуснала съм парното на 3, което зимата рядко правя, смятай!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.