Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Килограминови  
Автор 2biri ()
Публикувано18.04.24 00:12



То за нова тема. Ама ме мързи да ги обслужвам, та тук.

Аз бях много кльощава някога. Показвах си луфта, кривите крака (много слабите са с кривички краци щото няма кво да ги напълни отвътре), безумните болезнени ключици, бицепсите с размер на китките ми. Талията като на дете. Абе... малко грозно, но много се харесвах. С размах си веех кокалите. Всички нормални ми се струваха дебелички. Ядях, пиех, не спортувах. Имах някакъв реактивен двигател, който ме изпиваше. Да бе, ясно - хормони, метаболизъм. Но бях клеча голяма. После родих, бръмчах физически - почти се върнах към кокаляка.

И после ау, оу като настана едно дебелеене. Ужас. В един момент го приемаш, но се сдухваш. Много. Това че си бил слаб е още по-страшно, щото се чувстваш като гъз физически. После пробваш по малко и къде по 3, къде по 5 кила - почваш да се връщаш в нормите. Бавно е, но върви, ако се стараеш. Но си е зор.

И воала - слушаш мъже, виждаш се с мъже, които наистина не приемат модела 160 санта, 40 кила. И си викаш "бе мамка му, толкова бях сгодна така и фръцкава", а започваш да се учиш да се обичаш по-дебеличка. И виждаш, че и това се харесва някому. Не щото компромисно те харесва "и така", а те харесва "именно така".

И ти се обърква цялата система за "слаб-здрав-красив-секси". И сякаш става "здрав-секси" накрая. Щото пък гледам се на снимки преди - чак много красива не съм била всъщност, то е модел за подражание, който сме следвали



Та по повод 50-то кила брюнетка. Наистина има мъже не харесват това. Не щото обичат дебели, а щото харесват здрави и секси. Секси може да е жена 70 или дори 80 кила. Същата ще има коремче, паласки, цици, гъз. И някои ги предпочитат наистина.

Та тая мантра с 40 или 50 кила ми се вижда погрешна. Сякаш е спомен от миналото ми. На 50 години здрав е по-важно от слаб. А заобленост е по-секси от кокаляк. Такива са ми впечатленията. И не, не е секси да си 50 кила на 50+ години, ако си 165-170 жена. Мъжете масово не го харесват, здравословно не можеш да го оправдаеш дори.

Такива мисли си мисля. Оправдавам се, че съм дебеланка донякъде

Хаха - стана си нова тема. Кой какво пак заключва и защо - никога не разбирам.



Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.04.24 02:17



Наличието на килограми е като наличието на арогантност, there is a fine line ... отвъд която си е свинщина.

женчо


Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано18.04.24 08:09



Другата тема за куку-руку беше по-интересна! Дай наклон на тази в стила на онази и пак ще стане лафа



Тез ти размисли и страсти явно са породени от пича, който явно ти е отправил хвалебствия на рубенсовите ти форми...разказвай по същество демек

Мани го смотаният Хънтър какви съвети ти дава



Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.24 08:06



Та по повод 50-то кила брюнетка.

Ти да видиш!





Тема Re: Килограминови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.24 08:10



Тез ти размисли и страсти явно са породени от пича, който явно ти е отправил хвалебствия на рубенсовите ти форми...разказвай по същество демек


Нееее, туй е по повод моя снощен чат с Ржевски в албенината тема.
Аз му пускам там на него едни мухи, а разни дами кълват на тях, както им идва отвътре - коя със заключване на темата, коя с минутки за самореклама... да се чуди човек що подскачат така активно като пъстърви в развъдник.





Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.04.24 08:47



- Предпочитам по-дебелички.
- Нютоне, не можем да напишем такова нещо!
- Добре де, пишете: Силата на привличане е пропорционална на масата.

Стар и сигурно омръзнал на всички виц, ама с доза истина.
Има слабост, която е не само антисекси, но и направо грозна. Особено на и над клубни години. Има и пухкавост, която е красива, и секси.
Да не говорим, че "слаб" съвсем не означава "здрав".

Освен туй, при жените често се забелязва една релация - "слаба -> все й е тая какъв е вкусът на това, което яде, може да е и външна гума от мотокар -> не може да готви вкусно -> не може да готви въобще".

Тъй, че - и аз съм за дебеличките.





Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор 741 ()
Публикувано18.04.24 09:16



Зарежи сексапила, не сме тийнове. Обаче си прави сметка, че на дърти години на ставите няма да им е все тая дали носят 60 кила или 80 ;)



Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.04.24 09:32



Такива мисли си мисля. Оправдавам се, че съм дебеланка донякъде

Дойде си на думата!



Имаше един виц. Половината мъже харесват закръглени жени. Другата половина... не си го признават.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Килограми [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.24 09:47



Добави и по-обилно потене и подсичане в неизбежните кожни гънки, особено в гръдната област.
Щото всички са фенове на вица "тате, избрах си тая с най-големите сиси", ама той е измислен за 20 годишни кандидат булки.
Пък законите на Нютон са безпощадни, рано или късно, си показват рогата.





Тема Re: Килограминови [re: 2biri]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.04.24 10:28



Или гъз или бръчки, аз съм за първото

, над 50-така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.