Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 18+  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.04.24 14:02





Приемате ли го?
Или ... може да се живее месеци и години без... да уважаваме тялото си и без да произвеждаме хормони на щастието!



Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано17.04.24 14:11



Въпросът ти сексуален ли е или политически?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.04.24 14:29







Тема Re: 18+нови [re: alisalisa]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.04.24 14:36



А мисля, че хомосексуализмът допринася най много за щастието. То и затова болшинството от населението на планетата го е ударило на педераслък и лесбийство. Само в този клуб няколко ортодоксални сексисти са останали, колкото за кадем.





Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.04.24 15:06



Между другото, заглавието не ми се вижда коректно. 18 - е по-подходящо. Тези под 18 мастурбират на пожар, а другите над 18 или шибат нормално или нямат сили нито за шибане, нито за мастурбиране.





Тема Re: 18+нови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.04.24 17:40



А мисля, че хомосексуализмът допринася най много за щастието.

Таз глупост как я излюпи?



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: 18+нови [re: UnicaDonna]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано17.04.24 17:49



Ти му я наби с постоянното каканижене, че всички на запад са европедали, а той вижда твърде много щастливи хора около себе си :)



Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано17.04.24 18:20



Ти му я наби с постоянното каканижене, че всички на запад са европедали, а той вижда твърде много щастливи хора около себе си :)

Ахахаха, като дедуктивния метод на Шерлок Холмс, да!?



"Има много щастливи хора, следователно са педали!"




Тема Re: 18+нови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.04.24 19:31



Ако е политическа ще трябва да я подаря на Уникалната, ако е сексуална на Лира.
ти коя предпочиташ?





Тема Re: 18+нови [re: Naki]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано17.04.24 19:32



Горе-долу :)

Всички на запад са педали, а са и щастливи, тоест педераслъкът носи щастие.

Кое не е така!?!!!11!!!



Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.04.24 21:04



Всички на запад са педали, а са и щастливи, тоест педераслъкът носи щастие.

Това за щастливите западняци - педераси пък ти как го излюпи?

Западняците, които са щастливи, са или тъпи, или корумпирани. (Това и у нас е така, впрочем)

Доживяхме Наки да ти прави адекватни забележки за логиката ти.



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 17.04.24 21:06.



Тема Re: 18+нови [re: UnicaDonna]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано17.04.24 21:30



Е, ти защо не си щастлива тогава?



Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано17.04.24 22:07



Мъдрецът каза, без да цитирам: Факт е, или го правите или говорите за него!
Нямам конкретно предположение кой как и защо!
Ти първа заговори



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор samson (Оня)
Публикувано17.04.24 22:20



"тоест педераслъкът носи щастие.

Кое не е така!?!!!11!!!"


За теб е така.
Щом на теб ти носи щастие, за теб е така.

Важното е да отбележим че и садистите изпитват щастие от садистичните си действия.

От мен да го запомниш, всички резултати от Страстта, са част и от Невежеството, и с резултат Зло, а не е щастие.
Ако не знаеш как да определяш ЩАСТИЕ, пак от мен да го запомниш...резултатите: Щастие е онова което в началото горчи като пелин, но накрая е сладко като мед е Щастие в областта на Доброто.
Онова което в началото е сладко като мед, но после е горчиво като пелин не е щастие, а нищета.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: 18+нови [re: samson]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано17.04.24 22:30



Пак не те разбрах, но и ти се обърка.

Не аз, Кофтия го разправя това.
Понеже милата уни се чудеше откъде му хрумват такива мисли, услужливо и с голяма доза /неразбран/ хумор, напомних.



Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.04.24 22:40




Браво, отговорил си и заради мен.




Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано17.04.24 23:10



ти коя предпочиташ?
Лични въпроси — на лични бележки, моля.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Доживяхме Наки да ти прави адекватни забележкинови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.04.24 00:16



ами НЕ
в поста на акиту логиката е наобратно



Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.04.24 00:31



Може да се живее всякак. Може да си щастлив без секс и ужасно нещастен без. Може да имаш различни приоритети и потребности. Може да си в период с ниско либидо. Може да не ти стига съпружеския и да "искаш и търсиш" още и още.

Хормони на щастието се произвеждат и с мастурбация, и с пари, и с власт, и с ядене и пиене. Та не, не е до хормони, а до потребност за секс. Ако я нямаш в момента - можеш чудесно да си здрав, ухилен и добре подплатен хормонално. Е, ако стане "недоебана" работата - си личи





Тема Re: Още ли не си се научил да ми пишеш прякора!?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано18.04.24 00:44



Дебил.



Толкова ли е сложно!?




Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.04.24 02:41



Сещам се едно друго твърдение отскоро - най-много у нас одобряват Путин, а сме най-бедни, тоест, одобрението на Путин ни прави бедни. Кое не е така.



женчо

Тема Re: 18+нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано18.04.24 03:37



Този път съм бил достатъчно ясен от първия път, благодаря.

Убеден съм, че забелязваш дребните разлики, но все пак е нужно да ги поясня за някой по-невнимателен.

Например, базовата квалификация за евроатлантиците не почива на верни факти и цялата логическа схема на тезата е пародийно изведена от мен. Каквото и да се изведе от тия квалификации ще е пародийно и без да се опира на факти.

Докато тая история с ниското образование, любовта към путин и бедността са все верни неща и както и да ги въртиш, не се променят.
Какъв ли не смисъл може да се изцеди, ако се напъва човек за единия майтап, нали?

Примерно, най-много обичаме путин, затова сме най-тъпи и бедни. Или сме най-бедни, затова сме най-тъпи и най-обичаме путин.
Или сме най-тъпи и затова сме най-бедни и най-обичаме путин.
Майтапче.
Ама все на едни верни факти почиват тия майтапи.

Иска ми се конретно един от тия факти да можем да променим, другите сами ще се наместят. Без майтап.

Не ли?



Тема идиот, обърнал си логикатанови [re: Naki]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.04.24 05:50







Тема акива локиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.04.24 05:51







Тема ... ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.04.24 06:02



нито сме най-тъпи
нито сме най-бедни
сватовно българия е супер скучна средностатистическа държава по всички показатели
част от клуба на супербогатите с които непрекъснато се сравнява и реве "ние сме най-бедните милиардери"



Тема Re: 18+нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.04.24 07:45



Западняците, които са щастливи, са или тъпи, или корумпирани. (Това и у нас е така, впрочем)

Е, ти защо не си щастлива тогава?

Напротив. И аз, и ти сме щастливи. Но по различни причини.

Аз съм корумпирана.



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: 18+нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.24 08:05



И аз, и ти сме щастливи. Но по различни причини.

Аз съм корумпирана.


За да си корумпирана, трябва да си на позиция или длъжност, предоставяща възможности за корупция. Така че, ти остава другата причина.





Тема Re: ... ...нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано18.04.24 08:42



Мисля по много сходен на твоя начин.

За съжаление, статистиките наистина показват, че в ЕС сме най-необразовани (функционално неграмотни е по-правилно, но още по-тъжно), с най-ниски доходи и с най-голямо одобрение за путин (реално не е толкова голямо - 37%, но е най-високо в ЕС). Повтарям, става дума за ЕС. Сиреч тези, с които бипетите ни сравняват, за да изтъкнат колко сме зле и как трябва тутакси да излезем от тия злостни западни организации, та да цъфнем и да вържем при путин. Какво ще ни цъфне и кое ще вържем е друг въпрос.

За кой ли път го казвам - проблеми за решаване имаме много, но не сме толкова зле, особено в сравнение с други наоколо. Да се стремим да унищожим всичко, постигнато досега, е безумие. Членството ни в тези организации ни носи само ползи и това лесно се доказва, ако не с друго, пак със статистика къде сме били преди и къде сме сега - преди време вадих тук цифрите в сравнение с Германия, например, мога да си намеря мнението, ако е нужно. По спомени, преди да влезем в ЕС сме били 17.5 пъти по-зле от тях изразено в заплата, сега сме малко над 4. Еми, за 17 години не е толкова зле. Особено сравнено с великая и могучая, която започва по-добре от нас на старта, а сега е по-зле. От нас, не от Германия. Не знам какво трябва да се случи, за да разбере човек, че не натам е посоката, дето я сърби толкова уникалната. Особено пък за нас, дето ще трябва всичко отначало да започваме, след като изгният обесените по стълбовете и разчистим барикадите.

Благодаря ти за мнението, когато идва от теб има особена стойност.



Тема Re: 18+нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.04.24 08:58



Молекулата тоя път оцеля.

Ти не си наясно в качеството си на каква към корумпирана.

Има и неща, с които не си наясно, ти да видиш.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: 18+нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.04.24 10:03



Ти не си наясно в качеството си на каква към корумпирана.


На доживотна домоуправителка сигур.

Освен, ако си избрана за общински съветник и скромно криеш тази информация от събеседниците си.





Тема Re: 18+нови [re: ad miral]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.04.24 18:49



.....или образователна



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: 18+нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.04.24 20:58



100% не..
какво значи да уважаваш тялото си.. или пък другата щуротия секса бил здраве..
хормоните на щастието можеш да си ги добиеш по хиляди начини, даже и с начин на мислене..
Между другото някъде четох, че честия секс ни състарява, черпи от енергията ни.. правят някакви научни изследвания.. ако го намеря ще го пусна



Тема Re: 18+нови [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано18.04.24 23:21



Цял живот съм работил като секс инструктор, разкрасих и направих много ученички, щях и теб, но вече съм в пенсия...но пък ето ти извънземна инструкция, че сексът е повече от щастие

:

"Входът за Живата Библиотека във физическото тяло са вашите полови органи и ако се научите как да използвате този вход, ще получите достъп до хрониките на времето. Като цяло хората се сближават и осъществяват половия акт за минути. Често не отделят време да проучат взаимно своята сексуалност, тъй като плътските удоволствия понякога се асоциират с дълбока емоционална болка. Много от вас се срамуват да търсят удоволствия. Но помнете : даден ви е дар от Боговете.
За нас е много интересен фактът, че голяма част от философските и духовни школи на Земята провъзгласяват за връх на духовното развитие излизането извън пределите на своята сексуалност. Бъдете нащрек с идеи, които ви отклоняват от цялостната квинтесенция на това кои сте. Тези идеи и концепции звучат възвишено; при все това те ви отклоняват от земната същност и богатството на вашата физическа форма. Вашето тяло, неговите мистерии и физически секрети са дарове, които е необходимо да проучите с достойнство, грация, почит и уважение, посвещавайки се на процеса, в интимни връзки, където е налице взаимна обвързаност....

...Изразяването на сексуалността дава възможност за изследване и на духовните, и на физическите светове. Необходим е определен баланс. Вие обитавате във физическо тяло, което се е появило чрез изражение на сексуалността на вашите родители.Бъдете свободни в изразяването на своята сексуална енергия; почитайте и приемете напълно тази жизнена сила, която протича през вас. Желаем да ви виждаме по-живи, пълни със сила и разбиращи средството за придвижване, в което пребивавате.
На вашата планета дълго време сте били държани в невежество по отношение на секса. За вас интимното сливане е събитие от местно значение, което в идеалния случай придава добро самочувствие, докато всъщност близостта е явление от космически мащаб. Щом встъпвате в интимна близост с друг човек, енергийните конфигурации незабавно ви свързват заедно и привличат невидими енергии. ...

...Почитайте своето тяло, почитайте тялото на своя партньор и встъпвайте в интимни отношения само с човек, когото искрено обичате – това е ключът. Сексуалната енергия във вашето тяло е вашата жизнена сила. Това е силата на бога или богинята във вас. Тя съдържа в себе си тайната на тайните – тя е съзидателната сила. ..."

"Между другото някъде четох, че честия секс ни състарява, черпи от енергията ни.. правят някакви научни изследвания.. ако го намеря ще го пусна"
За теб е между другото, но то също и онова между краката, си има име, и е от значение...и за него:
"Вие наследявате енергийната матрица на всеки човек, с който встъпвате в интимен контакт, затова се налага да се справяте не само със своите проблеми, но и с проблемите на своите партньори. Когато вашите тела се съединяват едно с друго, вашите чакри се възбуждат и започва движението на кундалини. Ако кундалини се издигне само до нивото на долните две чакри и не се извърши пълно сливане на всички чакри на тялото, то възможен е пренос на “ кукички “ в енергийното поле на другия, както и на неговото - във вашето. Затова е важно да бъдете много избирателни в интимните си връзки. Ако смятате да встъпите в интимна връзка, бъдете уверени, че между вас и вашия партньор има свързаност и доброволно поети ангажименти и че възнамерявате да работите съвместно върху своите взаимоотношения, защото в настоящите ускорени времена и енергия можете да си навлечете какво ли не от някой друг.
Съветвам ви да освободите своето тяло от всички предишни интимни привързаности. Погрижете се тялото ви да е изчистено и благословено, отърсило от себе си всички предшестващи сексуални енергии. Направете всичко възможно, за да можете с любов да отстраните своите стари интимни привързаности, които като кукички продължават да се впиват в днешния ви живот. Престанете да говорите за миналото, защото така зареждате с енергия стари енергийни стереотипи. Отпуснете с любов миналото. Ако продължавате да разказвате за хората, с които сте били близки преди много години, вие енергийно подхранвате техните мислоформи в своето аурично поле, особено ако сте били в интимни отношения с тях. Този процес ви пречи да заредите с енергия …"

А от мен накрая: Да не се ебаваме с ебането-от това ни увисва задника и стигаме до хапчета, от които ни увисват и циците.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: 18+нови [re: samson]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано18.04.24 23:43



Звучиш ми като Дейвид Кореш и Джим Джоунз. Да се надявам да не завършиш като тях.



Редактирано от Koftia на 19.04.24 02:42.



Тема Re: 18+нови [re: ShokoLada]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.04.24 10:07



Йогите казват, че Кундалини се събира именно така - чрез сексуално въздържание. Пък те по ония места трябва да разбират от тия работи, особено като се има предвид каква литература създават..





Тема Re: 18+нови [re: Koftia]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.04.24 10:37



Разбирам-Джоунз и събитията, които са се случили в Джонстаун, са ти оказали дефиниращо влияние върху възприятието на обществото за култовете.

Това, обаче, няма нищо общо с мен и съм много много далеч от това.
Това, което ти е повлияло, ми се е разминало!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: 18+нови [re: parvaty]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.04.24 10:38



"Йогите казват, че Кундалини се събира именно така - чрез сексуално въздържание."

Да! А точно как се въздържа, са показали в КАМА-СУТРА.



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.