Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Back to blackнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано17.04.24 09:55



Пиша каквото ми се пише. Мисля, че съм възпитан и уважителен.
Ти не си. Сигурно си мислиш, че невъзпитаните хора псуват на майка и обиждат, докато възпитаните само намекват обиди и псувни. Не е така.

Не пиша на теб, тази кореспонденция не е лична. Публикувам отговор на вниманието на всички на някаква твоя глупост. Ако ти се струва, че това лъсва и си смутена, съжалявам наистина, но проблемът не е в моя отговор, а в твоята публикация.

Няма да се съобразя с призивите ти, мисля, че вече съм ти го обяснявал. Те са безсмислени в тази среда, да не говорим че са невъзпитани и обидни.



Тема Re: Back to blackнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.04.24 10:04



Ако ти се струва, че това лъсва и си смутена



Продължаваш да бъдеш забавен. Адски съм смутена, да знаеш!

Такива като теб и тебеподобните ти просто НЕ МОГАТ да ме смутят, каквото и да си въобразяват.

Хубаво, пиши си, но не очаквай отговори. Аз обикновено се опитвам да отговарям, просто е възпитано. Но ти се чувствай предупреден.

Само ми е интересно защо "ОТГОВАРЯШ" на избрани мои постове, от мои разговори с други клубари. И хитричко подминаваш ДРУГИ, директно отправени към теб.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Back to blackнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.04.24 10:07



А, и да добавя. Симптоматично е за твоите хора и за теб.

Ползвате нечии постове, за да се пънете да БЛЕСТИТЕ с умозаключенията и теориите си. Най-вече - постове на хора, на които сте омръзнали с глупостите си. (Не е обида, а реалност). Хора, които не желаят да дискутират с вас. Защото е СУПЕР УДОБНО да си "блестите" без отсрещният да ви опонира, не защото не може, а защото му е писнало.

Бляскавите ми те!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 17.04.24 11:27.



Тема Re: Back to blackнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано17.04.24 10:20



Отварям, мисля, че всички отговори към мен, но преценявам какво да подмина и какво не. В тази тема съм отворил всички отговори въобще. Принципно не подминавам нищо на което може да се отговори, както и ако е забавно. Ако съм подминал твой въпрос, той е бил реторичен или обиден, или пък изобщо не е било въпрос, а квалификация някаква.
Ако не е така, припомни ми, готов съм да се извиня.



Тема Re: Back to blackнови [re: bipet]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.04.24 14:18



След парламентарните избори на 27 октомври 1946 зеленото "Земеделско знаме" излиза с 26 некролога на убити в изборния ден активисти на БЗНС.



Тема Re: Back to blackнови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано17.04.24 22:45



"Корупцията ни е с исторически връх, но е БЕЗИМЕННА И БЕЗЛИЧНОСТНА. Тоест - има корупция, но няма корумпирани."

Е вече знаеш: И Бойко не е корумпиран.

Не ни разсмивай като искаш доказателства за корупции на Бойко, защото всичко знаем, че няма корумпирани!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Back to blackнови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.04.24 22:52



Явно и моят е бил обиден.



Тема Re: Back to blackнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light ()
Публикувано18.04.24 11:26



Сегашният - да.

Аз ясно разграничавам темата на разговор и много добре знам какво имам предвид, няма нужда някой да ми намеква какви са били моите мисли.

На



Уникална отговаря

Ти се присъединяваш ли?

Начинът по който аз пиша и начинът по който ми се отговаря, създават това клонче и аз съм напълно наясно какъв е въпросът тук - по какъв начин разговарят клубарите един с друг. Какви са ти претенциите?



Тема Re: Back to blackнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.04.24 13:09



Забавно е да те чете човек. Поручикът очевидно визира ДВА негови поста, на които не си отговорил, а твърдиш, че “Ако си подминал нечий въпрос, той е бил реторичен или обиден, или пък изобщо не е било въпрос, а квалификация някаква.”

Очевидно имаш различна гледна точка към понятието “въпрос”. Имаш това право, но не очаквай всички да мислят като теб.

Аз също зададох въпрос, на който ти не отговори. Не беше нито обиден, нито риторичен, нито квалификация.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Back to blackнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано18.04.24 13:48



Научи се да четеш па ти, най-после!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.