Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Аман ве!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.24 09:41







Тема Re: Абе,ти не ходеше ли с пилотанови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.04.24 09:47



не знам какъв е случаят с бирите
аз се забавлявах с отговорите на клубарите снощи
предполагам, че бъзиците ще продължат и днес
довечера ще има какво да чета



Тема Re: Абе,ти не ходеше ли с пилотанови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано08.04.24 09:56



Имам чувството, че понякога попадаш в ситуация, в която човек след дъъъълги контакти с определен "сорт" хора започва да смята, че целиот свет е ТОЧНО като тези хора. В случая - твоите контакти с ТАРО-клиентите ти.

Това съм го играла и с Уникалния. Често се наблюдава и в клуба. Някой си има някаква среда, сред която се движи или работи, опознава я перфектно и малко по малко започва да заБравя, че околният свят никак не се ограничава в тази среда и СЪЩЕСТВУВАТ съвсем различни хора, които мислят, чувстват и действат РАЗЛИЧНО.

А за българските политици това е БОЛЕСТ, от която боледуват всичките.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Куку руку - секс - ролинови [re: 2biri]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано08.04.24 10:09



Вече сигурно все някой е казал каквото си мисля, голяма купчина мнения сте натрупали. Не ми харесва да бъдеш използвана, така ми изглежда тая ти задявка. Обаждам се за здрасти и да внимаваш, не прави неща, които не искаш.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Такааа....нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.24 10:16



колкото ония мокри кокошки, дето идват да ти циврят на тарото?

Каквито са хората около нея, за такива смята всички. СредАта й е такава. А себе си смята за висок професионалист в секс отношенията си с мъжете.





Тема Re: Куку руку - секс - ролинови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.04.24 10:15



И повече червено - това и друг път съм го казвал, нямаш идея какво прави една червена рокля. Тва никога не спира да работи - не роля а цял филм.

Грийни, понеже ми харесва как ти работи фантазията, имам един леко тестващ въпрос към теб за това червено.
Представи си, че си поканен на събитие, място, където Бейби не присъства. Бейби изобщо не присъства в задачата, прати я мислено някъде на почивка, за да не се разсейваш с мисли по нея.
На това събитие - официално, купонджийско, каквото си го избереш, има много жени.
От най-различни възрасти, раси, форми, цветове, всичките добре барнати с тоалет, грим, прическа. И всички до една в червено. Да кажем, в червени рокли, щом роклята, особено червената, ти е безотказно работещ фетиш.

Коя би те привлякла най-много сексуално и с какво?
Само за привличане иде реч, не изневеряваме на Бейби нито физически, нито морално.



Тема Re: Куку руку - секс - ролинови [re: 2biri]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано08.04.24 11:10



Чета темата и си водя бележки, ако мога и аз да приложа някоя идея.


Хареса ми предложението гаджето да е майстор и да ти направи ремонт на апартамента.
Най ми допадна да играете на богат чичко, който да те води на скъпи почивки.
Моите сексуални фантазии са да нашибам някои от бившите ми с камшик.
Знам, че на тях няма да им хареса, но на мен би ми харесало.
Но ще си го спестя, не искам да си слагам такъв грях.
Ако искаш да ошашавиш гаджето, предложи тройка с жена му, гарантирам че ще се шашне.



Тема Re: Куку руку - секс - ролинови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.24 11:24



Не ми харесва да бъдеш използвана, така ми изглежда тая ти задявка.

Виж колко пъстър клуб! Само Лирата и ти, доколкото прочетох, смятате, че Бирите е използвана. Къде видя, че е използвана, къде видя, че има използвач?



Тема Темата е на и за Биритенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано08.04.24 11:16



Не за скромната ми персона



Нещо пак сте заскучали гледам



Тема Re: Куку руку - секс - ролинови [re: 4ereshka2]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.04.24 11:28



Ако искаш да ошашавиш гаджето, предложи тройка с жена му, гарантирам че ще се шашне.

Не е ясно кой ще бъде ошашавен. Моята приятелка от младини "плаши" съпруга си с думите : ако те хвана с друга жена, правим тройка, да те видя колко си ербап






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.