Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.04.24 15:13



за цвета на пердетата СЪС СИГУРНОСТ го бях чела някъде и яко се бях впечатлила, но нямам конкретика.
Не изключвам да има такива единични случаи, определено не е обичайна практика. У нас смятам е силно назряла нуждата от такива сдружения.

женчо


Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: Santo Modesto]  
Автор samson (Оня)
Публикувано07.04.24 15:26



Да се надяваме, че нямаш предвид Исус оплаквача, и не призоваваш да го разпнем?

Но не си сигурен, във възможностите ни ли е, ние всички да направим такова разграничение??????

В такъв случай, щом не си го отбелязал, е редно да внесеш уточнения за разликите?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.04.24 15:32



Викат му condo, condominium.



Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.04.24 15:34



Ти лично що все се чувстваш длъжна да ме разбираш? Пък колко ФБ приятели имаш, че как може толко, ма къде видя отчаяние ..



все едно сме в Тексас (или в София). Гледаме си в краката, внимаваме къде стъпваме (тротарните плочи около канал капаците се люлеят, защото каналът долу си стои на място, но почвата горе се слегнала или отмила: наричаме ги "Дисней тротари"), след дъжд заобикаляме кални локви, нощем минаваме квартални отсечки без светлина заради неработещи улични лампи... Щом минем моста и се върнем в нашата част: брей, цивилизация! Контрастът очеваден! И, както аз ги виждам нещата, това е заради бдението и радетелството на нашия квартален деец.

Ето - аз това така го чета. Ако за теб е благоденствие да жляпат плочки и да ходиш по тъмниците, окей.

п.п. дали е от възрастта, че така се вдетенявате, не знам.. ама напоследък е досадно да се пише тук.. трябва да се обяснявам и да си пояснявам мисълта, пък не виждам кому е нужно. На мен със сигурност не. Всеки си има неговата душевност и чете нещо според неговите разбирания. Затова и една книга харесва някому, а другиму - не.



Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.04.24 15:36



За пердетата…. ами да. Купуваш апартамент кондо, но той си е с униформа щори. Целият блок, един модел, един цвят. Ако искаш ги вдигай, ако искаш ги пускай. Но отвън така изглеждат прозорците, униформа. А не десет етажа, двайсе цвята, като в Столипиново.





Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: samson]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.04.24 15:46



От самолет е видно, че си си безбожник.



Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.04.24 16:00



Но отвън така изглеждат прозорците, униформа.

На това разчитах. Да пропишат И ДРУГИ живущи в “цивилизования свят” и да спра да се чувствам фантазьорка.



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.04.24 16:06



след хиляда саги спасил ябълчето
Моя позната в Испания, не помня градчето. Има малко дворче, както и останалите съседи. Те садят цветя, тя посадила домати. Квартално събрание-доматите разваляли цветната красота. Принуди се да си сади домати на балкона, слава богу не гледа към улицата.

Това са ненормални работи. Хората тотално изкукаха, нервничат за всичко, щото ендорфин, серотонин, окситоцин явно не се произвеждат в телата по някакви причини. Може да ни облъчват с нещо, знам ли?
Както каза преди време Бойко Борисов : "Аз не искам от тях да се обичат. Аз искам те (вицепремиерите и шефът на митниците) да се мразят, да са скарани, за да е сигурно, че никой, никъде, от тях не може да покровителства нищо.

Това важи и за хората като цяло. Като не се обичат, не са щастливи, а се мразят, ще докладват ближния си, няма да се организират в групички за подривна дейност на правителства, ще се бият, ще има войни, войните водят до печалби и така......





Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: Koftia]  
Автор 741 ()
Публикувано07.04.24 16:07



Нищо не разбирате вие. Сградата долу е на Хундертвасер, една от забележителностите на Виена :)





Тема Re: Браво за кварталните... дейци!нови [re: Koftia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано07.04.24 16:16



Безсмислено е да обяснявам.

женчо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.