Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не ви ли е срам? Цялата ви работа - ТАКАВА!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано08.04.24 22:13



Стига пък ти бе, Грина какво ти е виновен? Той е един наивник на средна възраст. Нито им е спонсор нито се е облагодетелствал от безобразията на тази шайка нагли копелдаци, предполагам.



Тема Re: Не ви ли е срам? Цялата ви работа - ТАКАВА!!!!нови [re: Metropolis]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.04.24 22:42



Ти забрави ли приказка за стълбата?

Приказката за стълбата важи за всеки, който се катери нагоре, където вече седят слепите и глухите.
При условие, че няма стълба, понеже всичките са поставени на местата си без да са се катерили, приказката не важи.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Не ви ли е срам? Цялата ви работа - ТАКАВА!!!!нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.04.24 06:28



Грина какво ти е виновен? Той е един наивник на средна възраст

Питай го колко пъти съм му го казвала.

Той ми е събирателното за умнокрасивитета, не е лично. Той в клуба. В реала ми е сестра ми.

Купчина положителни човешки качества, тонове изчетени книги, интелектуалщина до мозъка на костите и идеалистична, почти фанатична наивност. Живеят нейде в облаците и розАвите си мечти. А реалността е пълна с ЧОВЕЦИ. С всичките им отвратителни човешки качества.

Докато си бълбукаха около четирите процента и си плуваха в идеализЪма си (а тарторите им лапаха милионите от “Америка за България”, защото ТОВА е тяхната цел, докато дрънкат врели-некипели, за да поддържат наивния идеализъм на електората си) - беше добре. Мутризъм, с балансирана външна политика и все пак нЕкви магистрали. По-малкото зло.

После обаче нахлуха харвардите, с безграничната си ГЛУПОСТ И АЛЧНОСТ и поддръжниците си - бизнесменчета с кУстУмчета, всякакви Лорери, Сабрутевци и други мошеници. Същият този наивен електорат ги припозна и стана мазалото. А тарторите им се облякоха (най-после!!) във власт и се развихриха над Конституцията и съдебната система, та най-накрая се видя колко са некадърни.

И сега наште идеалистчета се тюхкат и се чудят как да се оправдаят в собствените си очи.

Книга управление не прави.

ПП За съжаление на хоризонта няма нито една поне малко свестна партия… затова писах по-горе. Ние сме си виновни. Да, Боко нанесе дълбоки щети. Но да си припомним ТОГАВА политическата палитра? Все същата гной.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 09.04.24 07:56.



Тема Re: Не ви ли е срам? Цялата ви работа - ТАКАВА!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано09.04.24 09:06



Защо ли разни Грийнове си траят? Заровили глави в червени рокли?
В темата с червените рокли се появявам за да усмихна някого и за да се усмихна сам, докато тук ме призоваваш за да затупти класовата ти омраза.



Тема Re: Не ви ли е срам? Цялата ви работа - ТАКАВА!!!!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.04.24 09:32



тук ме призоваваш за да затупти класовата ти омраза.

Уверявам те, след случките в последните дни ИЗОБЩО нямам нужда от такива като теб, скромни невинни наивни душици, за да затупти класовата ми омраза.

Даже ми е смешно. Метани правеше пред Денков...когато ти разправях, че тихите (и интелигентно изглеждащи) води са най-опасни.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Ненови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано09.04.24 09:59



Денков продължава да демонстрира ниво, каквото направо никой политик в България не показва и не е показвал досега.
Това ти е адреналинът като подарък от мен, готово

, надолу не чети не е за теб.

Има професии, за които да се розвиш в мръсотията е длъжностна характеристика. Полицаи, агенти (адвокати, лекари...) това правят, това работят по цял ден. Да се учудваме на компромати срещу полицаите в МВР или в Агенция митници е все едно да се чудим на мръсните дрехи на каналджия.
Има един урок, който всички ние научихме от Делото Иванчева - това е че можем да разберем кой е виновен в една Афера чак тогава когато съдът публикува мотивите за присъдатата. Ако я има. Едва тогава.
Аферата Иванчева в началото много приличаше на сегашната афера. Иванчева беше лицето на гражданското общество и за много хора, включително и за мен, беше явление което предизвикваше надежда за промяна. През целия процес витаеха съмнения че нещата са изфабрикувани, какво ли не се изговори. Много хора и до днес вярват, че е невинна. Мотивите на съдията, обаче, за да издаде тези тежки присъди, са толкова ясни и толкова еднозначни, че всякакви съмнения във вината на осъдените отпадат. Там са транскрбирани СРС та, има диалози колко пъти по колко ще вземе и на какъв етап от разрешителните, планове и действия, които не оставят и капчица съмнение. Мисля, че, заради един два спора с приятели, все още пазя някъде тези мотиви.
Ако и когато има такова нещо - едва тогава може човек да затвори вратата на съмненията и да отсъди за себе си кой е виновен. Става въпрос за човек като мен. Виж хората които чувстват нещата с кожата си раздават присъди още преди да са научили кои са участниците в аферата, а често и преди самата афера.

Има няколко златни кокошки в правителствената кошница. Която и от тях да подхванат, винаги ще има кого да хванат осветен от прожекторите в крачка като този Коцев и да го покажат на зяпналия в очарование плебс: ДФЗ, АПИ и Агенция митници. Сигурно забравям някоя.
Играта ще бъде такава.



Тема Re: Ненови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.04.24 10:47



Денков продължава да демонстрира ниво, каквото направо никой политик в България не показва и не е показвал досега.



Някъде май те бях чела да се чудиш какво е всъщност това обобщително определение “умнокрасив”, и имаше нещо общо с мнения и разговори с твои реални приятели.

Е ТЕ тва е умнокрасивитетът. Ти си еманация.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Ненови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.04.24 14:15



Денков продължава да демонстрира ниво, каквото направо никой политик в България не показва и не е показвал досега.



Има принципен проблем със скъпите подаръци за държавни служители. Съществува Кодекс за поведение на държавната администрация, приет през май 2020 г., и там е вписана забрана да получават подаръци. Тя обаче не обхваща висшите служители, нито членовете на политическите кабинети. Групата на държавите, борещи се срещу корупцията (GRECO) към Съвета на Европа критикува през миналата година България, че липсват правила за почтеност и етичен кодекс за висшите държавни служители, в това число за подаръците, за които няма система за регистриране. Проверките на имуществените декларации пък често са формални.

Например американският закон за етиката в правителството (The Ethics in Government Act) предвижда да се декларират подаръци над $480 (866 лева), получени от всички, които не са роднини на задължените лица. Разрешени са по-скъпи подаръци само след искане за писмено одобрение в изрично упоменати случаи - възпоменателни предмети, фонд за правни разходи или лично приятелство. За разлика от България лицата, заемащи висши публични длъжности в САЩ са длъжни да декларират дори сметки на името на децата си, в които депозират средства за образованието им.

И Денков казва - часовникът е по личен повод. Точка. Нарушение няма, и наистина У НАС няма. Денков е пич, добре че беше Пеевски та да има портфолио от успехи управлението му. ПЕЕВСКИ!?

Не крещя на теб, на себе си го правя, на нас всички. Никога не ми е хрумвало че ще ми се доще моят край да си е бил останал в Румъния

женчо

Тема Re: Ненови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light ()
Публикувано09.04.24 14:43



Денков казва - часовникът е по личен повод. Точка.
Денков не казва че часовникът е по личен повод, а че на него са му обяснили, че часовникът е по личен повод. И го казва в контекст на въпроси по повод на това че главен прокурор и министър са изнудвали с това главния секретар на МВР да подаде оставка.

Премиерът в оставка Николай Денков подготвя доклад, с който ще сезира прокуратурата за оказания натиск върху главния секретар на МВР Живко Коцев, защото според него става въпрос за престъпление.

Денков заяви пред БНР, че Коцев му е докладвал кои лица са оказали натиск, като същото е разказал и на президента Румен Радев. В резултат на това президентът няма да придвижи процедурата по уволнението на Коцев, след като той си подаде оставката, а след това се отказа.

Премиерът в оставка отправи и призив към разследващите да проверят връзките на министъра на вътрешните работи Калин Стоянов, който също познавал лицата от аферата с митниците - Стефан и Марин Димитрови.

Според Денков случаят с подарения скъп часовник е "комичен". "Да се твърди, че е облага, при положение, че го получава на публично място, снима се с Ангелкова.... Това означава, че няма никакви притеснения. Питах го - получил го като подарък от приятели във връзка с личен празник", каза Денков. И посочи, че за арестуваната шефка на Агенция Митници Петя Банкова също не са представени доказателства, че е получила някакви облаги.



Пусканите от Метрополис линкове от Стандартнюз са все едно да чакаме обяснение на действителността, която е пред очите ни от устата на Делян Пеевски. И след това да ги повтаряме като наши.

Този Живко Коцев работи в мръсотията, пак ще кажа- за мен тези хора отдавна са се изцапали и са загубили идеята за правилно и грешно - сигурно такива подаръци са в реда на нещата за тях и е много лесно да бъдат изобличавани (от подобните им). Възможно е например този контрабандист Паскал ли беше вече отдавна да не е в играта, както коментира днес Безлов по НоваТВ, и Коцев да си въобразява, че за обществеността ще изглежда че той се преструва на приятел с някой врял и кипял - сега информатор, който му помага да се ориентира. Казвам "възможно е", не искам да знам какво е в главата на такива. Плъхове.
Ролята на Денков в случая е да бъде пестелив на думи, но да предприеме нужните действия за да предотврати някакъв комплот, който той вероятно вижда. Ако съм прав и сценарият е такъв, той се държи безупречно. (Как действа не мога да знам- иска ми се също да е така, но едва ли. Калната борба не е неговата борба.)
Що се отнася до Агенция Митници, за мен е без всякакво съмнение, че идеята на Асен Васиев е била да отреже всички гербаджии от там и да вкара асен-василчета. Овладяване с една дума. И сега наистина гледаме войната между някакви мафиоти за власт над черен пазар, а тези като теб, Уникалната и Метрополис вадите изводи за морала на идеологически оцветени политически лидери.
Има още два месеца, все така ли ще скачаш за всяка следваща истерия. Не са започнали за Хюндай и АЕЦ или за тунела Железница, или за вагоните за БДЖ, или за провала на Плана за възстановяване...



Тема Re: Ненови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.04.24 16:02



Не крещя на теб

А ТРЯБВА!!!!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.