Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Чувствам сенови  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 13:34



игнориран в клуба.
Вече нямам какво на кого да кажа.
Защо така?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано03.04.24 13:41



Може би това ти е проблемът, искаш само да говориш на някого, а не да разговаряш





Тема Re: Чувствам сенови [re: hypey]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 13:42



Може и да има нещо такова, но в момента никой на някого нищо не каза през изминалите три дена?!
Моля те, дай ми пример какво пропуснах да чуя, и от кого?
Мнението ти е ценно за мен!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: hypey]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 14:03



Казваш, че не е само мое чувство, а си е реално, и причината е у мен?
Аз си го мисля това нещо, но щом и ти го казваш, не зная какво да мисля, че да не се чувствам игнориран от вас?
Какво се прави в такъв случай?

Благодаря, че не ме игнорираш!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.04.24 14:32



Пролетно време! Садим градини



Ще съм искрена към теб, както съм и била до сега. Уважавам те като човек, но някак вече ми идваш в повече с дългите си писания. Много неща съм научила от теб, за което съм ти благодарна, но беше по сбит, малко думи, които казваха много. И те четях.

Вече си много думи, които казват малко. Улавям се, че те прескачам, макар да ми е леко тъжно, но имам си достатъчно много дълги неща за четене. Тук съм за нещо по-кратко, но поучително или игриво.
Нещо като... водим диалог, един каже нещо, другият отговаря. Ти като вземеш думата и отиде та се не виде.....монолог.

Обичам те, затова ти го казвам. Тя и мама така дългоооооо, отдалечееееееееее, но смея ли да й кажа



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.04.24 14:49



Много неща се казаха но иносказателно, подсказателно, и предсказателно. Ето дори тук в тази тема на теб ти се каза че имаш проблем, аз пък ще ти кажа какъв е - търсиш комуникация. Знаеш ли вица за великите български хирурзи които след една много тежка катастрофа успели да спасят само един гъз и едни уши. Пришили ги и ги представили на световна конференция за постиженията в хирургията. Като ги питали - е какво е това сега, какво може да прави? Нашите недоумяващо отвърнали - ми не е ли очевидно, пърди и се ослушва. Много катастрофи преживяхме, аз самият останах само гъз с уши, но виждам че не съм сам. Каква комуникация от мен търсиш



женчо

Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор 741 ()
Публикувано03.04.24 14:51



Одъртяваме. А и каквото сме имали да си кажем, сме си го казали по няколко пъти.



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано03.04.24 15:36



Че ние си знаем и кътните зъби - за какво да говорим. По-добре да помълчим. Така няма опасност да си кажем нищо неподходящо и никой няма да бъде засегнат.





Тема Re: Чувствам сенови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.04.24 15:50



Че ние си знаем и кътните зъби - за какво да говорим.
ВИНАГИ има за какво, ако сме добронамерени. Като в семейството, ние, сме заедно от 20 години. Винаги има за какво да си говорим, даже се чудим как намираме общи теми, но сменяме. Както си говорим : едно време обсъждахме секс позите и къде да пътуваме, а сега обсъждаме къде какво да садим и как да строим, обзаведем, къде да заведем внуците....

т.е. Всяко нещо с времето си. Тук...няма нови хора, това не е проблем. Има проблем с визията за хората. Темата може да е супер интересна, нова, значима, нооо, "пусната" от клубар, който някак е "компрометиран", за някои. И се започват плювки.

Както неведнъж съм писала, не гледам на темата като на човек, а като на тема. От тук и идеята на някои, че съм фурнаджийска работа. Щото, видиш ли, някой някога нещо ти писал и айдееее, той вече е в игнора

На нашата възраст, като не сте/сме прескочили именителния падеж..... ами.... като в живота... дремеш дома, гледаш ТВ, ревеш на половинката, критикуваш де що има в клуба, щото е по-лесно.....



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано03.04.24 16:14



защото ти е дошло време да станеш, като едно цвете ... то прото цъфти

поцъфти си малко, цъфти, цъфти ...



–––
Драги ми господине, аз не съм се пръкнал на тоя свят, за да ми се правят забележки!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.