Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Чувствам сенови [re: Bezsynna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано04.04.24 14:07



"особено аз както мразя да чатя, а после ще мислиш, че си игнориран."

Имаш уваженията ми, но понякога се чудя, че откакто те познавам от тук, ти не си спирала да чатиш, както и всички ние!
Мразиш да чатиш, ама чатиш, това нещо аз го разбирам, че е защото си жена, следователно не е разбираемо за мен като мъж!

Ако тук това не е чат, според теб изповедалня ли е, или място за изява кой какъв е и какъв иска да е?

Извинявай, че те принуждавам да омразното ти чат!

Ако до сега си измислила Закони вместо чат, моля приложи ги тук!



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Хм ...нови [re: BATHco]  
Автор samson (Оня)
Публикувано04.04.24 14:11



"А можеше да си прелъстен и изоставен ..."

Песньовка: Отивам да го търся, отивам да го търся, измамникът си аз!....и като го намеря.... да му кажа :"Пфу"

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.04.24 16:33



...

Изтривам, не мисля, че наистина те интересува.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 04.04.24 18:28.



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано04.04.24 18:49



Само онова , което ми написа "цъфти, цъфти и...." трябваше да го довършиш с "...

не, нищо не е трябвало, дадох ти възможност ти да го довършиш и ти направи своя избор

–––
Драги ми господине, аз не съм се пръкнал на тоя свят, за да ми се правят забележки!


Тема Re: Чувствам сенови [re: Bezsynna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано04.04.24 21:53



Изтривам, не мисля, че наистина те интересува.

Благодаря, точно това ме интересуваше!

Уважавам, че няма да се лъжем, а директно ще си казваме всичко право в очите, уважавам!

"Изтривам, не мисля, че наистина те интересува."

Много те моля, не го махай, туй "дете" е наше, дай му шанс да оживее, ще те радва в старини!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.04.24 22:01



И ето ме днес-ВИП...но игнориран.
Не е от ВИП-а, нито от канала, от ЕГН-то е.

Налага се да се примириш с мисълта, че след 60-те никой вече не се интересува, какво мислиш, какво искаш или какво имаш да кажеш.
Освен ако не влезеш в политиката, де.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Чувствам сенови [re: ad miral]  
Автор samson (Оня)
Публикувано04.04.24 22:59




Ти понякога много ме ядосваш, като сега:
"Не е от ВИП-а, нито от канала, от ЕГН-то е.":

-Уважаеми Г-н Адмирал,
Клубът е такъв и такъв и еди какъв си, само защото ние си казваме, че е такъв. Ако престанем да казваме, че клубът е еди какъв си, клубът ще престане да бъде еди какъв си. Ти ще трябва да се научиш бавно да разрушаваш клуба. Всичко друго, което клубарите правим е само защита, но тази защита господства над нашия живот и го срутва. Клубът не е такъв какъвто го приемаме. Той е неузнаваем. Ние никога не ще го разберем. Никога не ще разбулим неговите тайни. Затова трябва да го третираме такъв какъвто е - една пълна мистерия! Средния клубар не го прави разбира се. За него клубът изобщо не е мистерия и когато остарее, той е убеден, че няма за какво да живее. Старецът не е изчерпал клуба. Изчерпал е само това, което клубарите правим.
Но в това си глупаво объркване той вярва, че клуба няма тайни за него. Каква жалка цена за нашите защити. ПЪТникът с ЕГНето си осъзнава това объркване и се научава да третира нещата правилно. Нещата, които клубарите правим не могат в никакъв случай да бъдат по-важни от клуба. И затова ПЪТникът третира клуба, като една безкрайна мистерия, а това което клубарите пишем като едно безкрайно безумие.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.04.24 23:31



Приемам безрезервно последните 2 думи от поста ти.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано05.04.24 01:36



Човек ти дава нещо лично, ти го подритваш с някакви небивалици, а после се преструваш на низвергнат, щот някой те бил игнорирал.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.04.24 09:09



Мъ, много сте ми сладки, като изпаднете в абстиненция.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.