Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор Green Light ()
Публикувано03.04.24 16:26



Аз също.

Но темата си е твоя, ти си първи, за теб става дума, така че пряк въпрос- пряк отговор. Аз често пропускам да ти отговоря или защото написаното е декларативно, или защото ме определяш, етикетираш, обясняваш ми какъв съм, или защото не те разбирам. Последното има нужда от още едно изречение. Думите и смисъла разбирам, но не разбирам кудошиш ли се, иронизираш ли или питаш наистина.
Това е толкова силно и е толкова голяма част от цялото, че дори не съм сигурен сега в момента дали въпросът ти е истински или е капан- питане от което да ни дръпнеш към някакъв твой извод.
Не се оплаквам, не те укорявам, това си е твоята запазена марка(даваща част от облика и на този клуб) и помня многобройни случаи, когато е водело до стотици мнения. Но моите дори и там са били малко.



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано03.04.24 16:34



защото само съскаш като злобна свекърва
и въобще не разбираш в каква тематика отговаряш на клубарите



Тема Re: Чувствам сенови [re: samson]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.04.24 16:53



Пък аз нямам време да седна да се гледам как се чувствам. Искам да проверя приели ли са окончателно законопроекта за окрупняване на земеделски земи, отделно много се дразня, че не можах да се сетя кого са канили да моделира нещо за москвич, си мислех ферари, то бил порше, къде по дяволите пише колко точно серен диоксид изхвърля исландският вулкан последният, отделно ми умряха нарцисите, седят листа като метла, а цветовете изсъхнаха преди наистина да цъфнат, дъщеря ми пак тръгнала на хор, а после ще мрънчи, че не й стигало времето, ходи ми се до мъртво море в тоя живот, нали щяло да изчезне, да спират вече да се бият, тая мариана фон зелер някой път може би да я гледам къде се вре и защо нг сякаш рекламира престъпници, дали жената на съседа е добре, не съм чула да се крещи скоро, може би да се извиня с нещо сладко, да си поръчам най-сетне оня лампион, че ми писна, трябва да ти покажа какъв сладък аи ни направи разбор на една среща, велик по точки, цели и даже параграфче за любима песен, айде минаха ми петте минути и ако не ми се пръсне главата в следващите часове или блокирам нещо тежко и запуша дълго, може да ти пиша пак, все пак се чувствай уважен, чао.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Чувствам сенови [re: Bezsynna]  
Автор Green Light ()
Публикувано03.04.24 17:04




Супер, супер, много готино!
Нищо не е "нг" спрямо рекламните блокове на нашите телевизии за хазартните залози около футболните мачове.
(Там каква реклама на престъпници пада, бедна ни е фантазията. Ако има световна конспирация - тя е там. Крият се страхотни и многобройни драми на хазартна зависимост, съвсем слабо се процежда информация. А потъващите въвтре в този ад, намират сили да продължават все така в усмивките на успеха на Краси Балъков, Христо Стоичков и т.н.)
Но ... така де, сори, развалих ефекта.

Бе мноу съм!




Тема Re: Чувствам сенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 20:58



И аз те обичам и те ценя.
"Тук съм за нещо по-кратко, но поучително или игриво."



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Чувствам сенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 21:16



"Много катастрофи преживяхме, аз самият останах само гъз с уши, но виждам че не съм сам"

Приятелю, ако и двамата с теб имаме еднакви чувства за това нещо, то нещото ли е факт, или само чувствата ни?

Как ще я караме нататък?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Чувствам сенови [re: 741]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 21:30



"Одъртяваме. А и каквото сме имали да си кажем, сме си го казали по няколко пъти."
Безспорен факт е!

Но пък аз винаги съм бил, и съм най-дърт в този клуб, а нашата много уважавана от нас общата ни приятелка Ружа, ми написа, че като е била млада, тогава ме е чела като дърт.
Как да го разбирам това?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: osvoboden pich]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 21:37



"Че ние си знаем и кътните зъби - за какво да говорим. По-добре да помълчим."

Не съм сигурен, че е добре да си мълчим, при условие като се сетя, че е близо времето когато ще замълчим вечно, завинаги.
Да си поговорим ли за глупости?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Чувствам сенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 21:51



"Винаги има за какво да си говорим, даже се чудим как намираме общи теми, но сменяме. "

Взе ми думите от устата, тъкмо щях да предложа на карамфилов да си сменим жените?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Чувствам сенови [re: jumbles]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.04.24 21:56



"защото ти е дошло време да станеш, като едно цвете ... то прото цъфти

поцъфти си малко, цъфти, цъфти ."


Че и ми се надсмиваш със смеещ емотикон...




Неприятно. Приятелка да ти каже че си увяхнал, щом имаш такива въпроси към публиката!

Ама пък вярно!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.