Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Какво се случва с висшите ни училищанови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.04.24 06:35



И за единствената ти добра черта - тази, дето ти дели дирника на две по вертикала

Ти кога си я виждал, та знаеш?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Какво се случва с висшите ни училищанови [re: tuzlija-179435]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.04.24 07:47



за вас евроатлантите е важно кой какъв се ЧУВСТВА, за нас "копейките" е важно кой какъв Е.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 04.04.24 07:48.



Тема Re: Какво се случва с висшите ни училищанови [re: samson]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.04.24 16:15



темата ми касае само нас и нашата история.
Газа е отделна плоскост



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: zaphod]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано07.04.24 02:18



2 държави, с германски войски в тях, спасяват евреите си: България и Дания. Но до като България спасява 50 000, Дания спасява 5 000.

Заради анти-българската омраза всред дегенератите по западните покрайнини на Европа, само Дания бива споменавана, примерно, в учебниците по история за гимназисти, или изобщо за масовката.

Някакви лайнари едно време ми заблеяха за 1100 евреи от Беломорска Тракия и Македония... България си е спасила всички български граждани, нали, питам ги. Да, казват те, обаче не е спасила тези 1100. А тези 1100 били ли са български граждани? Не. А защо не са били български граждани, питам. Тук вече лайнари млъкват - защото започват да се досещат на къде ще се отприщят лайната. Тези 1100 евреи не са били български граждани защото дегенератите във Франция и Англия, и тяхните колоний, са откъснали Беломорска Тракия и Македония от България след Първата Световна. Ако тези западняшки дегенерати НЕ бяха рязали български земи от България, казаните 1100 евреи са щяли да са български граждани - и щяха също да бъдат спасени. Лайнарите вече не само мълчат, но и гледат на страни, и изобщо търсят начин да се измъкват. В заключение, казвам, Франция, Англия, и тяхните колоний са отговорни за смъртта на тези 1100 човека, защото действали в анти-българската си омраза, лишили са ги от спасяващото българско гражданство. Франция, Англия, и тяхните колоний са виновни за смъртта на тези хора - това ясно ли е? повтарям. И лайнарите се изнизаха като дришня.

Копиленцата, провеждащи споменатата тук "академична" проява, трябва да бъдат - по челния американски опит! - обявени за вражески елементи, и да бъдат запратени към - американското! - Гуантанамо. Ако по пътя до там не им се случи случка, примерно, като - по американския челен опит! - самолетът не кацне в Египет или в Полша, за предварителна - по американската практика! - обработка.



Тема Re: България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: Santo Modesto]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.04.24 08:45



каква антибългарска омраза бе човек, какво е това комично пъчене - те ни мразят (значи сме нещо). те всъщност не знаят че съществуваме , аз почти не съм срещал човек извън европа който да е чувал за българия, а единствения който срещнах беше чувал само за стоичков, нищо друго.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: zaphod]  
Автор 741 ()
Публикувано07.04.24 09:20



В Индия, вътрешен полет от Мумбай за Делхи. От едната ми страна индиец, забеляза че е опитвам да изсипя сметаната за кафето върху яденето и ме спря навреме. Заговорихме се и попита откъде съм. Казвам България и почвам да обяснявам къде е това, той ме прекъсва че знаел, даже след три месеца щял да ходи в София, купил бил билетите. Обичал да скита по света и тоя път избрал България.

В Делхи в един бахайски храм с форма на лотус, в информационния център оставили брошури на различни езици. Покрай другите, имаше и брошура на чист български. Впечатли ме много и само заради това си направих труда да я прегледам и да разбера що за религия е бахайството.

Това все пак са изключения. В в Европа ми се е случвало да не са чували за България и съм обяснявал, че е държава в Европа.

Редактирано от 741 на 07.04.24 09:20.



Тема Re: Какво се случва с висшите ни училищанови [re: Baldrian]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано07.04.24 10:22



След геноцида и етническото прочистване, което извършват вкл. спасените от България в Палестина, такива "гнусни" мероприятия може да зачестят.
Както и вечното алиби за извършени престъпления, че търсенето на отговорност е антисемитизъм.



Тема Re: България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: Santo Modesto]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.04.24 15:16



Поздравления за мнението!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: Santo Modesto]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.04.24 16:01



Руските лайнари, заедно с френските и британските си колеги имат същия принос въпросните земи днес да не са в България.



Тема Re: България е 1 от 2, но №2 е 10 пъти назаднови [re: tuzlija-179435]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.04.24 17:05



имат и те-да!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.