Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: osvoboden pich]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано27.03.24 11:35



На първо място е дъщеря ми.
Работата и здравето ми са важни заради нея.
Любимият, неговите деца, приятелите.
Роднините са накрая.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.03.24 11:45



Тц, тц, направо се надух, ще се спукам и ще отлитна като ангелче





Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Bezsynna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.24 11:46



А ТИ къде си в тази последователност?



Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.03.24 11:48



Прозира у нея вече и някакво замисляне и даване приоритет на СЕБЕ СИ, което е добре


Не е нужно да си толкова...удобен за околните.

Твоите отговори са ясно-мега нарцисизъм или психопатия. Това е ок за теб, не и за околните! Затова мечтаеш за удобни като ръкавички заобикалящи те. Е, недеструктивните хора проглеждат.

Редактирано от Lira Emerald на 27.03.24 15:42.



Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Lira Emerald]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано27.03.24 12:03



Някъде около работата и здравето. Ако там нещата са наред, аз съм си добре.

п.п. Понеже имам чувство някакво

- само не ме почвай в емоционални посоки! Любовта, близостта, разбирането и чувството за уют до скъп човек са непременно ценни. Но не говорим за кое ни носи щастие, а кое преди кое бихме избрали, ако се наложи да избираме. Поне така я виждам аз темата.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 27.03.24 12:05.



Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Lira Emerald]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано27.03.24 12:07



Ако си удобен за околните - не си толкова полезен.



Тема Re: А трябва ли да правя разликанови [re: BATHco]  
Автор Green Light ()
Публикувано27.03.24 12:10




Едното е шпацирен пеша с диамант в ръката пред бижутерски магазин на Пето авеню, а другото е диамант в ръката по средата на Сахара. Пак пеша.




Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.03.24 12:28



Прозира у нея вече и някакво замисляне и даване приоритет на СЕБЕ СИ, което е добре

Въпрос на приоритети за всяка възраст! Да не използвам "тежката" дума "мисия", която се мени във времето в зависимост от обстоятелствата, опита, знанията, разбиранията, възрастта и ощеееееееееееее.

Няма как на 30 да си вея байрака, защото съм имала деца за гледане и съм ставала в 4 сутринта. Но няма как сега да ги "гледам", защото са над 30 и те стават в 4, аз спя до 9-10, до колкото си искам, малък пример.



Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: osvoboden pich]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано27.03.24 13:08



Егоцентризмът не е ценност, той е обусловеност. Обратното би било странно, тъй като инстинктът за самосъхранение е инстинкт, той не е ценност. Ценностите са морални и материални категории. Те се придобиват, за някого това мога да бъдат някакви емоционални спомени, предмети или пък действия, които ни карат да се чувстваме по-добре.



Тема Re: Лично вашите ценностинови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.03.24 14:13



това, което пишеш не е ценност, а способност да поставяме здравословни лични граници, здравословен егоизъм, да се харесваме, ценим, обичаме, да се освободим от всичко, което ни пречи да поставим себе си в центъра на собствения си живот
на първо място трябва да е Аз, на второ партньора, на трето децата

а ценностите са различни за всеки човек: автентичност, вяра, емпатия, целеустременост, независимост, дързост, находчивост, красота, смелост, предизвикателност, сътрудничество, честност, всеотдайност, щастие, компетентност, решителност, хумор, справедливост, любезност, ученолюбивост, лоялност, трудолюбие, оптимизъм, откритост, миролюбие, уважение, отговорност, сигурност, услужливост, стабилност, мъдрост...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.