Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тема за извинения.нови  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано21.03.24 17:08



С тази тема поднасям извиненията си на уникалната, задето я нарекох "профан".
Не очаквам вдигане на желязната завеса между нас, но считам, че съм длъжна да го направя.
Понякога пресолявам манджата, без да мисля, че приказките ми могат да са обидни.

Уни, съжалявам, и ти поднасям извинения.

п. п всеки, който иска, може да ползва темата, за да се извини на някого, ако иска.

Аз няма да коментирам.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.03.24 17:23



В коя област е профан?



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано21.03.24 17:40



А така!

не ви следя закачките с Уни. Нито между други клубари. Такава тема трябваше да има от неделя. Очаквах поне от Милето, че на мен последните 10-на дни ми се сгъсти графика . Това което аз имам да кажа по въпроса е: простено, простете!

Редактирано от Metropolis на 21.03.24 17:38.



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано21.03.24 18:10




С тива искане на прошки, първото нещо, за което се сещам, шеговитата поезия навремето след ‘Завръщане от Рим’.

…. Прости, за бога, Ани
Да лъжа не умея.
Но бяхме на***ни
и двама от жокея .





Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light ()
Публикувано21.03.24 19:13



Много си готина, бе човек!
Евала!

Защо не мога и аз така?
(за тази Прошка си мисля- в истински лабиринт съм)



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.03.24 20:26



Който се чуди кво да прави по цял ден, да се извинява. До там я докарахте.



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.03.24 20:47



Така го чувстваш, така правиш.

Де да можеше да се извини и уни на всеки, когото е нарекла дри%ль, дри%сла, тъпак, глупак.....

Ноо, за това си трябват "топки".



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.03.24 21:18



Де да можеше да се извини и уни на всеки, когото е нарекла...
Не ритай с копита, нали ги лакираш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор samson (Оня)
Публикувано21.03.24 22:14



Извинявай тарти, за това, че често пъти умишлено те нагрубявях / а вътре в мен ме болеше докато го правех/ с цел да те изпитам добра приятелка ли си ми, и до колко можеш да ме изтърпиш.
Ти се представи перфектно пред мен и вече мога да ти имам пълно доверие за всичко, издържа глупавият ми тест с ОТЛИЧЕН, направих го защото държах и държа на теб, и защото виждам в теб Човек.

Моля да ме извиниш, обещавам ти, че няма никога повече да правя така с теб.
Моля не опитвай и ти това с мен, щото аз не съм силе.н като теб и ще се издъня.


Извинявам се и на всички останали които нагрубих, а аз няма какво да прощавам защото никога не съм ви осъждал вътрешно, и ако външно, и то само поведението, а не вас Човека.

Молбата за прошка е МАГИЯ, тя ни връща във времето , където там, тогава сме създали лоша причина, която причина носи с времето лоши следствия напред, ни дава възможност да я променим, като тогава, но вече за добра причина и добро следствие от нея!
Изповед и Прошка са велика Магия, а да се възползваме от нея не зная как защо и на кого се дава!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Тема за извинения.нови [re: samson]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.03.24 07:27



Извинявай тарти, за това, че често пъти умишлено те нагрубявях / а вътре в мен ме болеше докато го правех/ с цел да те изпитам добра приятелка ли си ми, и до колко можеш да ме изтърпиш.
Ти се представи перфектно пред мен и вече мога да ти имам пълно доверие за всичко, издържа глупавият ми тест с ОТЛИЧЕН, направих го защото държах и държа на теб, и защото виждам в теб Човек.

Моля да ме извиниш, обещавам ти, че няма никога повече да правя така с теб.
Моля не опитвай и ти това с мен, щото аз не съм силе.н като теб и ще се издъня.


цъ цъ цъ

Значи, умишлено подлагаш хората на психотормоз, за да ти се доказват?

А ти добър приятел ли си?
Може ли да ти се има доверие?
Кой постъпва така с други хора?
И в същото време се презастрахова с молби да не се отнесат по същия начин с него?

Извинявам се и на всички останали които нагрубих, а аз няма какво да прощавам защото никога не съм ви осъждал вътрешно, и ако външно, и то само поведението, а не вас Човека.

Лицемер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.