Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.03.24 13:06



При нас грее слънце, прекрасно време. не бяхме варосали дръвчетата, това направих.

Аз имам съседи, двама. Те чакат от мен баница, ама няма. Варосвам си. Моя го знам къде е, прави ремонт на софийското жилище, където останаха неща за правене след наводнението. Няма как да кръшне, утре ще ида на направя технически и качествен контрол



Не знам за дъждовно време, при нас сякаш само нощно време вали

Пържоли правя на скара и във фурната, предпочитам на скарата. То пък много сложно на скара, вече съм гений на палене на скара и камина

Редактирано от RujaKaramfilova на 25.03.24 13:10.



Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.03.24 13:30



Пътник, много зле ми понася когато трупаш думи, чието количество можеш да съкратиш поне наполовина, за да кажеш каквото имаш за казване. Аз обясних достатъчно добре, че нямам предвид постингите в темата, а коментарите под новините. Ако някой се е почувствал засегнат, мислейки, че коментирам постинги тук, е сгрешил. За философстване нямам време.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.03.24 13:30



"Безсънната ми приятелка"

Това ще си го запиша!

Ако закъсаш за резервни части за асансьора, насреща съм!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: не е честно!!!нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.03.24 13:41



Ще бъда много кратка, защото вече имам задачи.

Дали доброто възпитание е ценност? Не вярвам да има човек, който да го отрече и да би казал, че не е. А то няма нужда да бъде вкарано в списък, за да се възприема така. По същия начин из всички политически говорения за глобалния свят и за правилността на това да сме заедно, и да правим неща заедно, се натрапва думата сътрудничество - с ореола на това, че то е от нещата, които трябва и без които не може, това няма нужда да бъде разпечатано и прошнуровано, за да бъде внушено, подбутнато, врастнато, вкоренено, именно като ценност. Какъв би бил светът, ако не си сътрудничим. Има лека връзка с обсъждането ви с Уникална по повод на нещата, които вървят комплектно с евроатлантизма. И аз роптая срещу факта, че никое сътрудничество не е истинско такова, когато всъщност прилагането му е пазарлък.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: не е честно!!!нови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.03.24 13:52



Какъв би бил светът, ако не си сътрудничим. Има лека връзка с обсъждането ви с Уникална по повод на нещата, които вървят комплектно с евроатлантизма

КПСС-БКП!





Тема Re: не е честно!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано25.03.24 13:56



При нас пържоли на скара и фурна са печоли, защото там се пекат, а не пържат.
И при нас пекна слънце, но връщане назад няма, вече сме започнали и няма да прекъсваме заради слънцето!

Наемни работници си наемете, щом при вас няма дъждовно време, до кога ще я карата така?
Такива съседи, които само бачкат, не са предпочитани от другите съседи.

С какво варосваш дръвчетата?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: не е честно!!!нови [re: Bezsynna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано25.03.24 14:05



Нали сме си приятели с теб!
Много добре те разбрах, и с нищо не те обидих, освен че пиша дълго.
Пиша дълго защото пиша на себе си, и се опитвам да се разбера, не ми тежи и не се обиждам, аз не хапя, само си говоря.

"Пътник, много зле ми понася когато трупаш думи, "

Извинявай, обещавам вече към теб ще бъда кратък, моля ако се изтърва ти да ми напомняш?!

Проба: Здравей, скъпа приятелко!
Къде ти е времето, защо нямаш време?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.24 14:49



Пиша дълго защото пиша на себе си, и се опитвам да се разбера

Ако успееш поне малко - значи си много по-умен от мен…



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано25.03.24 15:01



+
Бих казал ….





Тема Re: не е честно!!!нови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.24 15:09



Нищо не си разбрала.



ЩОМ нещо не е вписано в ОНЯ линк - значи нямаш никакво право да го пришиваш към списък с ценности!!!

Точка!!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.