Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: не е честно!!!нови [re: samson]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.24 00:32



Темата е, че онези там нищо не работят. Това е ключовият момент в развитието на отговорите, където аз участвам.





Тема Re: не е честно!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 13:19



Ами, то едни и същи плямпат глупости.

Знам, че не си, спокойна съм, няма да те объркам.



Винаги ми липсваш. Шоуто трябва да продължава. Кой друг, ако не ти?



Тема Re: не е честно!!!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано24.03.24 13:45



П.с. Не съм Ентелегентна! УспАкой ся

Не си, ти имаш добра Хинтуиция, и си Хентелегентна!




Редактирано от Naki на 24.03.24 15:25.



Тема Re: не е честно!!!нови [re: NUT]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано24.03.24 13:47



Няма заслужил или не заслужил в тези неща, Нут. Дай Боже да има още дълги години живот, за нея и за децата ѝ.



Тема Re: не е честно!!!нови [re: Naki]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.24 14:12



Чувал съм и следното. Една жена навремето попита майка ми сестра ми къде хучи .





Тема Re: не е честно!!!нови [re: hypey]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.24 14:18



И, кво е последно, май пазят в тайна какъв рак е ? Млада е жената и с малки деца. Дано се опази.



Тема Re: не е честно!!!нови [re: Koftia]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 14:33



Винаги съм смятала, че ракът е генетично заложен, а не толкова начинът на живот.
От рак се разболяват и хора, които цял живот са гледани като писани яйца. В случая не говоря за принцесата.

Убедена съм, че се е хранила с най-доброто и в своето семейство, и в кралското. Стресът го има в Бъкингам, не е като при нас-стана сутрин, а на двора, а на улицата, кои дънки съм обула, все тая, пей сърце.

При тези хора това не може да се случи. Не знам доколко имат самостоятелност и неприкосновен личен живот. Колкото и да го имат, не е като при нас. Аз не бих живяла такъв живот.

Не знам защо премълчават вида на рака. Стомах, дебело черво, има надежда за изцеряване, не само за облекчаване. Но панкреас и черен дроб, там нещата са



Дано е женско заболяване, там 100% като се хване на време, нещата се оправят.



Тема Re: не е честно!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано24.03.24 14:49



Всички тези неща ги премислям и аз. И си абсолютно права. Освен да е нещо, което ако го съобщят, би породило злостни, подигравателни и унизителни коментари под статии и в таблойди. Доста са на фокус в момента и вероятно се стремят да осигурят повече лично пространство и спокойствие на жената. Че медиите и папараците заядат ли те - приключил си курса.





Тема Re: не е честно!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.24 14:53



Гени, случайност, за доста видове - почтена възраст, но за някои е установена и връзка с хранене, кила, в някои случаи предходни хронични заболявания и подобни. Която е от типа "увеличава риска едно цяло и толкова десети пъти". ;)
Бе, късмет му викат на всичкото това обобщено.

И аз не знам защо е тайната, но тя не е само за нея, а за цялото семейство на свекъра и, и то не от вчера. Сигурно за да подчертае аристократичната им откъснатост от клюкарския плебс. ;)

За разни президенти също вражеските държави се опитват да открият дали и от какво са болни, да не останат по-назад. Президентът има по-осезаема роля в управлението от царА в днешно време, де.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 24.03.24 15:08.



Тема Re: не е честно!!! [re: Koftia]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 14:57



Нямам представа кое е това нещо, което би породило злостни, подигравателни и унизителни коментари

Папараците това им е работата, това са кръвопийци, които според мен трябва да се пържат в ада. Друг е въпросът, кой им вярва, както прочетох и клубари има, които вярват на тази паплач.

А хората, които са "под прожекторите", смятам, че първият урок, който трябва да научат, е да не четат и слушат таблоидите.

Аз съм една редова жена, но все се е намерило да пишат и за мен (не, не говоря за клуба). Хората, които имат усет, интелигентност, не четат медиите, които се продават за простотии, ако случайно научат или прочетат, най-много да се засмеят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.