Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за извинения.нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.03.24 12:52



Какъв съм сив кардинал само



женчо

Тема Re: Тема за извинения.нови [re: tartarianeyes]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.03.24 12:59



Извинявай, че писах, въпреки че казах, че няма. Видях, че темата се извива към градинарска и щеше да ми е безкрайно тъпо аз пък с моето да замълча. Никога не бих пуснала отделна тема да се обяснявам. Имах време и така реших. Знам, че допринесох за натоварването, но можеш да разчиташ, че ще остане рядък случай.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за извинения.нови [re: Bezsynna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.03.24 13:11



Какво ме удряш по любимия ми клуб! Че твоето право да дрискаш ли там наруших?

ТЦ.
Преди години имх високо мнение за теб като модератор и почтен човек.
Рязко се промени след едно споделяне на 4 очи от човек, който ти е бил много по-близък от обичайните редови анонимни и непознати клубари.

Не си тази, за която много държиш да се представиш, най-често с цената на публично и показно катерене по хорските глави.

Аз с първосигнални грубияни и простаци нямам драми и проблеми - те са открити и не лицемерят. Но, от теб вони все по-осезателно на лицемерие и ферментиращо озлобление, щото не си убедителна в поддържането на праведния си образ. То, в присъствието на хора, които ти знаят подмолните номерца, макар и думичка да не казват публично за теб, няма как. Пък и не знаеш кой от широката публика какво знае за задкулисните ти действия.

Малко си ми като царевично зърно в горещ тиган - скачаш вътре хаотично и безразборно като пуканка, обаче сама си нажежила тигана.



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.24 13:10



Какъв съм сив кардинал само

Не, не, не преиначавай. Ти си ОКОЛНАТА СРЕДА и ся целиот свет се бори ЗА твойто добруване! То са зелени сделки, то са скакалци... не те е срам!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Тема за извинения.нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.03.24 13:28



Пропуснала си предишното и намятане за околната среда, затова нямаш верния контекст. Аз съм Здравко от Ритон и подскачам нервно, а Безсънното е Катя, по-точно била е Катя, но вече не е щото съм я заразил трагично та сега и тя подскача нервно. Или пък не те разбрах



женчо

Тема Re: Тема за извинения.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.24 13:21



Пропуснала си предишното и намятане за околната среда, затова нямаш верния контекст

Сигурно. За пръв път прочитам да си повишен в длъжност "Околна среда".



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Моля модераторътнови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.03.24 13:27



Моля модераторът да заключи темата.

Ееее, тъкмо взе да става интересно!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Тема за извинения.нови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.03.24 13:48



Какво раменце, какви пет лева?



Тема Re: Тема за извинения.нови [re: Bezsynna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.03.24 13:56



Безсънна, някои постинги ни карат да се вгледаме в човека, което иначе не правим често.
Няма смисъл да мълчиш, всеки има право да споделя мнения.


върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Тема за извинения.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано25.03.24 14:11



Преди малко настоях тартариан да свърши нещо преди да излезе, и той измърмори "добре ве, аман".
Рекох му "виж се какъв си хубав понякога, като си околна среда".

Изгледа ме втресен, но нищо не каза, вероятно реши, че пак съм в свирепо настроение днес.




върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.