Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Путин пак е вожда!!!нови  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.03.24 15:25



тия русляци - нямат нищо общо с 21век!
живуркат си самосиндикално...както дивите африкански племена!!!
ако в нещо се пробват да се развиват на световно ниво - това са само оръжия за унищожение на нормалното човечество!!!
и не мога да повярвам...как образовани клубари с пестижни професии МУ симпатизират!





Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 15:26



Путин пак е вожда!!!

Никой не се е съмнявал.

Все пак не забравяй, че каквито и да са резултатите от изборите им - поне 60-70% от руснаците НАИСТИНА гласуват за него истински и с желание. Нека да уважим желанието на близо сто милиона човеци, а?



Въпросните може пък и да не харесват западноевропейските ни ценности. Ти да видиш! Има и такива хора на тая земя!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано18.03.24 15:41



Че за кого, опонентите са поизтрепани, самоубити, тъй го "избират".
Все ми е тая, стига да стоят далече от България.


и не мога да повярвам...как образовани клубари с пестижни професии МУ симпатизират!


всеки си е башка луд, някои - гьотере.
путипатИята е диагноза.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 16:24



путипатИята е диагноза.

ВСЕКИ фанатизъм е диагноза.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: NUT]  
Автор Green Light ()
Публикувано18.03.24 17:04



same here



Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано18.03.24 17:25



Ти специално, а ти си мерило за автентичниост, представителна извадка, олицетворение, ти не знаеш нито какво са ценности ин дженерал, нито какви са евроатлантическите такива в частност.
Ще си позволя да кажа нещо нетипично за мен - пророкувам, аз съм оракул, ясновидец, знам какво ще направиш, бъдещите действия и мисли на човешко същество са ми ясни. Вярвам дълбоко и с цялото си сърце в това, че дори и предизвикана сега от мен, дори и с Гугъл на един клик, пак няма да успееш да уцелиш кои конкретно са евроатлантическите ценности против които така страстно пледираш. Има 3 варианта зад едно и също безсилие: Или ще изклинчиш по типичният си начин - "няма да отговарям на промит/глупав/наивен умнокрасив жълтопаветник", или ще изброиш неща, които не са евроатлантически ценности (или изобщо ценности), или пък няма да успееш да обясниш причината заради която си против.



Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: Green Light]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано18.03.24 17:36



Ще си позволя да кажа нещо нетипично за мен - пророкувам, аз съм оракул, ясновидец, знам какво ще направиш, бъдещите действия и мисли на човешко същество са ми ясни. Вярвам дълбоко и с цялото си сърце в това, че ...

Поклон!



Имаш уникални ясновидски способности, впечатлен съм -- "Белый человек - шаман!"




Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано18.03.24 17:44



ВСЕКИ фанатизъм е диагноза.

права си, точно така е, затова путипатИята е диагноза.
не е нещо непознато за света, хитлеризмът, например.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 18:11



Защо го правиш? Трябва да си доста… неумен, за да не ти е ясно, че няма да ме предизвикаш да пиша тъпи (заради дължината и празнословието си) умнокрасиви фермани. Не е мойто.

Ценностите аз ги ЧУВСТВАМ С КОЖАТА СИ. Не тегля върху тях локуми, от които да се опиянявам. Май това е отговорът на въпроса ми “защо го правиш”.

Плуйте си в евроатлантизма. Още малко. Той СИ ОТИВА. Просто се самубива и повлича със себе си цялото човечество. А начело на самоубийството са геюве, които ядат яйца веднъж месечно и преживят скакалци, приготвени със зелена енергия. И също - вечното ви вродено самочувствие че сте по-по-най. И по тази причина трябва да УПРАВЛЯВАТЕ СВЕТА. На света МУ ПИСНА. Толкова му писна, че ще предпочете да се самоунищожи, но да не ви търпи повече безобразията.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 18.03.24 18:22.



Тема Re: Путин пак е вожда!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано18.03.24 18:32



Плуйте си в евроатлантизма. Още малко. Той СИ ОТИВА. Просто се самубива и повлича със себе си цялото човечество. А начело на самоубийството са геюве, които ядат яйца веднъж месечно и преживят скакалци. И вечното ви вродено самочувствие че сте по-по-най. И по тази причина трябва да УПРАВЛЯВАТЕ СВЕТА. На света МУ ПИСНА.

Уни, тва сериозно ли, или се майтапиш



кофтият вика, че евреите били причината.
а може би геювите са следствие от еврейските заговори.
вие се разберете, ние ще помагаме, с квот можем.
Например ще откраднем от украинците гмо пчели за нуждите на световния заговор срещу европейските ценности.
Но пък нали украинците били руски евреи, сигурно ще ни искат в замяна геюви.
Не знам, обърках се, много е сложно това, вашето.

Бедни, бедни жертви на хибридна война



върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.