Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано17.03.24 23:11



"Ще отбележа, че ти си този, който се закачва за мои политически теми и постове и почва да ме чопли кога, как и защо съм била гласувала за Боко. "



Не е така.
Не го правя постоянно, а само когато ми го кажеш, тогава аз ти отговарям.
Никога , никъде не съм те обвинявал или да съм казвал нещо за вина!!!!!
Ако ти имаш някакви такива, те са твои и не са от мен, за да ми кажеш, че не те уважавам.

Ти написа към мен : „Калинките ни напъплиха доста отдавна, некадърници има във всяка сфера, във всяка служба, на всяко бюро. Какви екземпляри срещам из службите, до които имам допир...
Но по принцип да - в този момент е много зле точно по тази причина. „

И аз съвсем основателно написах, че ти си ги избирала и така узаконила , и че това също е причина.
С което исках да ти кажа, че не е редно постоянно писмено и гласно да негодуваш от нещо което ти си узаконила и избрала. И още повече, че все пак като си извършила такова деяние и казваш, че то е много зле, все пак имаш твоя отговорност.
И защо да не ти го кажа, всички грешим и се учим от грешките си.
Не виждам нищо обидно в това и не свеждам нивото ти на достоен Човек до това на деянията. Не те равнявам с тях. Това са различни неща и имат цел Развитие на Човека.

Моля да ме извиниш, че неволно съм те засегнал на партийни избори.
Уважавам твоите гледни точки и теб самата като човек.
Коментирах деянията ти, а не теб и гледните точки.
Но понеже ти самата се равняваш на деянията си и това те засяга, аз искрено ти се извинявам и повече няма да коментирам партийни ИЗБОРНОСТ и ИЗБОРИ.

Моля да бъда извинен!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Редактирано от samson на 17.03.24 23:08.



Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 00:14



ти си този, който се закачва за мои политически теми и постове и почва да ме чопли

Никога , никъде не съм те обвинявал или да съм казвал нещо за вина!!!!!

Ма то са удивителни, то е чудо! Пет броя!



Аз казвам “чопли” - ти отвръщаш с “вина” и с пет удивителни ме замеряш.

А след като ти ми написа, че аз съм ги избирала калинките - аз пък ти казах, че щом някой е “зло” , макар и “по-малко зло” - то си има вини и пороци. Така че - както казах - да спрем да си говорим за гласуване и политически пристрастия.

Човек се жени, па се разлюбва и се развежда и не един път - камо ли пък партия да не разлюби.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Купоните са примитивизъм, да?нови [re: Santo Modesto]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 00:26



Скромний, имам една снимка, СПЕЦИАЛНО за теб я щракнах от колата днес, утре ще ти я кача!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Купоните са примитивизъм, да?нови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.03.24 09:14



здрасти, Уни


липсвахте ми







Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано18.03.24 09:50



"Човек се жени, па се разлюбва и се развежда и не един път - камо ли пък партия да не разлюби."

Когато бях Секретар на БКП имах задача да уча младите комунисти на Самокритичност


Показвах им как се прави, а сега ще се самокритикувам за това, че съм те човъркал за женитбите:

Престанат ли сладките и силни усещания, природата създава нетърпимост към партньора и отваря хоризонти за нов свободен брак. Никой никому не се сърди, защото всички знаят, че онзи, който не може да даде нищо няма и никакви права. Просто и ясно ! Изневярата е фикция, понеже онзи извор, който утолява жаждата е винаги обичан и желан, а онзи, който не я утолява прощава отдръпването най благородно. Тук никога не става дума за вина.
Средството от памтивека за попадане на най-сродния извор е опитването на много извори.
Сега не роптай срещу този закон, в който може би виждаш пропаганда на разврата. За мен е все едно дали си спала със 100 партньора в течение на 100 прераждания или в течение на едно прераждане. Ефектът не еднакъв, но моралът е един и същ.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 09:56



Очевидно искаш да си глаголстваме на празни обороти. Без полезен ефект. Не си падам, нито имам време за това.

Нито се чувствам “виновна” че си сменям мнението за партиите, нито че им гласувам в съответствие с тежестта им в моята стълбица за полезност, нито ме интересува кой как гледа на това.

Мисля да сложа край на тази дискусия. И с теб, и с всички останали “желаещи”.

Впрочем - в момента и за БСП бих гласувала, ако има начин да изринат тоя боклук, дето ни управлява. Като им гледам цирковете около ротацията още от януари, та до последните им сгъстени издънки в последните дни, вкл снощи и тази сутрин, на които дрънкат такива лъжи и миш-маши - направо ми се иска да се попипам вдясно отзад на колана.


ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 18.03.24 10:27.



Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: UnicaDonna]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано18.03.24 10:16





Предназначението му е да предотвратява злополуки, предимно на велосипедисти и хора на тротинетки, когато се отворя вратата на колата.

Вероятни допълнения към това гениално предложение:
1. Всеки да монтира камера от която да се виждат и двете ръце на шофьора иначе няма как да глобяват нарушителите
2. Всеки послушник в ЕС да си пусне корем, защото иначе няма как да се завърти така че да гледа назад
3. Всеки ЕС шофьор да има къси ръце, защото иначе ще отваря вратата без да се обръща



Тема Re: Поредната “мъдра” бомба със закъснителнови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 10:31



Ама разбира се, как не... Трябва също така да се запише в закона за движение, че велосипедите и тротинетките са С ПРЕДИМСТВО и който им го отнеме - трябва да плати 1000 евро глоба.

Очаквам в най-скоро време паради на велосипедистите и тротинеткаджиите.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Купоните са примитивизъм, да?нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 10:40



здрасти, Уни
липсвахте ми

Много си оскъдна! Давай подробности! Не може така да ти липсваме без последствия!



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Купоните са примитивизъм, да?нови [re: Santo Modesto]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.24 10:49







ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.