Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.03.24 08:58



Сега видях, писала съм с капс лок. Не е нарочно, моля за извинение.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.03.24 09:01



Бедна съм, така е. Съдба.

Днес съм решила да поровя малко в кофите за боклук. Знам ли, може някой да е хвърлил мухлясъл хляб.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 09:13



Доказва, че оценката в гимназията нищо не означава, особено по езиците. АКО езикът (или друг материал) не се практикува - той СЕ ЗАБРАВЯ и обратното. Знам много повече френски, а не съм взела нито един урок по него в целия си живот.

А за чий таковата ти е това "доказателство" точно пък в тази, посветена на друго, тема?

Доказва, че е откровено тъп който подмята нещо за оценката ми по английски отпреди 100 години, на фона на днешните ми незнания на този език.

Че не беше ли ТИ тази, която развява снимка на гимназиалната си диплома с оценките, за да доказва нещо на хората?

И какво точно доказваш с това си неадекватно включване?
Пред МИСИРКИТЕ.



Друго да ти обясня ли, отличничке на бавноразвиващото се училище?

Ко друго да ми обясняваш, щом величайшият ти интелект вече е оценил нивото на моето училище и в следващите месеци ще го изтъква до премаляване?
То, ако инстинктивното хапане заместваше акъла, всички бесни кучета щяха да са професори.




Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.03.24 09:18



Нещо не сме на една страница ? Аз съм учил само и единствено за това, което правя. А то се оказа такова, което трябва да го учиш всеки ден, доста след като си се дипломирал. Не е като да си завършил езикова гимназия или филология. Много грешна професия.





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Koftia]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 09:41



А то се оказа такова, което трябва да го учиш всеки ден, доста след като си се дипломирал. Не е като да си завършил езикова гимназия или филология.

Тук не си много прав за филологията. Езикът, роден и чужд, също се доучва всеки ден - защото езиците са жизнеспособни независими структури, доразвиват се, обогатяват се къде с чуждици, къде с нови словоформи, да не говорим за речниковия запас, който нито езиковите гимназии, нито университетите изчерпват в задължителната си програма. Език също се учи и доучава цял живот. Дори и само в строго ограничената сфера на техническите термини - и в най-обикновените стандартни ревюта и инструкции за все по-нови автомобили и други машинарии ежедневно се измишльотват и включват нови думи и новообразувани термини.
Пък за живата разговорна реч, да не говорим.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: samson]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано13.03.24 09:54



Честно казано, аз монтьор, къде си докарва под 4К/мес не знам (а познавам бая). Има разни на заплата, къде взимат по-малко, ама те и толкова работят. Не знам кво значи "много пари" за тебе.

Z


Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.03.24 09:57



Исках да дам някакъв подходящ пример. И да не съм улучил, сещаш се какво съм искал да кажа.


И, въпреки всичко, след езиковата гимназия ако искаш се апдейтвай, ако не искаш - недей. В моят случай ако не се апдейтвам, отивам да возя пица, амазон доставки, убър клиенти. Където е достатъчно да мога да разделя сравнително по равно сено на две магарета. Да не стане едното да е доста добре охранено, другото да го подпират, като върви.
През цялата си кариера съм бил на гребена на вълната, единствено ‘намалих оборотите’ накрая. Не отидох за EV Licence, няма за кога на тази възраст а и нямам вече толкова мегдан в хард драйва, на същата възраст.




Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.03.24 10:02



Ма да, цял постинг с капс лок не е викане? Добре.



Забавлявам се с грешката, която не можеш да признаеш. И на мен са ми ушити в Какаду пердетата.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано13.03.24 10:05



То, ако инстинктивното хапане заместваше акъла, всички бесни кучета щяха да са професори.

За инстинктивно хапане не знам, но има хора, които си мислят, че безспирното разтягане на локуми е доказателство за такъв. И го ЗАМЕСТВА. Ми не. Умнокрасивият ай-кю тест ЗА АКЪЛ, както знаеш, не се основава нито на разтягане на локуми, нито на обща култура.

Другите ти дрънканици не заслужават внимание, щото хич не са "инстинктивно хапане".



За пореден път ти обръщам внимание - не се тикай в чужди разговори и закачки да "хапеш инстинктивно", олекваш.

А нивото на училището си ти сама го определи, припомни си. Малко без да искаш стана, докато хапеше за друго, ама - това е положението.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.03.24 10:09



И ти не различаваш метър плат от метър шев. Взимат пари на метър, това значи някаква цена върху 19-те метра плат. Максимум десет по деветнайсет. Или не внимавате, или всички си шиете сами пердетата, друго обяснение за тая съпротива нямам. Цената на Ружа включва плата, това че не е обяснила добре си е нейна работа. 60 лева в случая излиза брой перде, като платът в него струва към 50 лева, а шиенето е 10-12. По лев и малко на метър шев. Разбирам, че е твърде много и нахалните шивачки забогатяват неправомерно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.