Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано14.03.24 15:03



Кажи сега за котката!



Защо реши, че ще ти съсипе дивана?
Да не е някой бутиков, марков диван, примерно червен на цвят?!




Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.03.24 15:17



Абе, девойко. Това нещо го работя от 1996 г. (срам ме е да го сметна)
Не съм си хванала пижамата да превеждам вкъщи. Имам поглед върху цялостния процес, в сферата, в която работя.
Де си тръгнала да ми обясняваш и аз не знам какво.
Гледай си там грунда





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Naki]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.03.24 15:26



Твоята котка къде си пили ноктите?

Е затова не си давам дивана за пилене на нокти


Пък и не знам, ако ми разнася пясъци ще тряба да лети през терасата



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано14.03.24 15:49



Твоята котка къде си пили ноктите?
Е затова не си давам дивана за пилене на нокти

--> На двора!



Иначе, като за теб има специални дъски за точене на котешки нокти, с въженца по тях - може би такава дъска й вземи?

Пък и не знам, ако ми разнася пясъци ще тряба да лети през терасата
--> Ами не знам, нашата нищо не разнася, но вярно, при теб нали ще има и тоалетна вътрешна, а нашата си върши дейностите по двора (или направо дори в чужди дворове)..
Хмм, то не е задъжително точно пясък.

Но дори пясък да е, повечето котки са умни - не го носят опикания/насран пясък другаде. Може и твоята да не го прави!


Редактирано от Naki на 14.03.24 16:26.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано14.03.24 15:46



Блазя ти.. : )))
Е цяла зима си плета шалчета, ленти, ръкавички без пръсти.. сега имам идеи и за гривнички и обеци..
Фрида, лабрадорката ми беше гостенка.. и минутка невнимание и чисто новата ми завивка с дупка.. мииииии... куче, животинка, какво да и се карам. Сега изплетох едно жълто цвете.. с беличко и понеже не мога да шия го залепих... малиии... стана суперско..


Ружеее.. разсада ми е вече 10 и повече см. а е средата на март.. давай идея какво да правя да забавя малко развитие, че както е тръгнало в саксията ще бера краставици и тиквички..



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.03.24 15:53



Кое работиш от 96, бе, смешке?
Превеждаш дипломки и само сменяш имената и пет цифри ли?





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 16:00



Плетеш? Брависимо! Абе, нещо да се занамаваме, да ни човърка акъла.

Мама много плете, на 87 години е. Все още само да види плетка на снимка или на човек на улицата, ще върви след него, ще се прибере и ще го захване.

Има един чувал заплетени модели, размери да речем, 10Х10 см. Всеки ден вади по едно парче и се тества дали може отново да го заплете. И като го захване веднага, въздъхва, че си е още с акъла. Гимнастика на паметта. Тръпна при мисълта да не ми каже някой ден, че не е заплела нещо. За нея това ще бъде трагедия.

За разсада, е много си бързала. Моят е по на половин сантим, а има и още, които не са си подали "нослетата".

Сложи разсада някъде по на хладно. То нали и аз много знам


Други години правя разсада в София. Тази година на село, в барбекюто. Отгоре покрих всяка тава с найлон/фолио.

Миналата година садих разсад, на който има чушлета.

Пък ако хич няма какво да го правиш, дай го, ще засадя в оранжерията



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано14.03.24 16:06



Чакай, че се върнах, за да видя от къде дойде спора и не, не съм се объркала.. в началото става въпрос колко е спестила Ружа.
А и 10лв да са.. ми супер..
А разлика има не само в самите магазини, ами зависи и от нивото и компетентността на служителя.. за да се разкара някой и да не работят, еле пък ако са на заплата, може да кажат и 1000лв.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 16:08



става въпрос колко е спестила Ружа.
Абе, много интересно, как сте го приели за нещо сериозно. Това си беше чисто на шега, една спестовница съм и аз



Както и да е

Чудя се сега, как да изчисля колко зеленчук произвеждам и колко ядем. Пък на каква цена, че да видя колко ще спестя



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 16:32



Няма значение дали е дипломки, домакински рецепти или каквото се сетиш друго. Важното е, че си работи, издържа се сама, не лежи на някой мъж да я хрантути.

Както и не е важно дали иконописваш църква от 12 века или правиш декор за някое парти.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.