Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 29.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 12:39



То голяма философия да шиеш некви пердета. Баси смотанячките
Шиенето не е проблем, но си има тънкости. Проблем, в домашни условия, е кроенето. Ако е 5 метра плат, може и на трапезната маса и на пода. Но при моите 19 метра, се омотах като пате в кълчища

Аз знам тънкостите, затова и питах за кроене само, пък сумтяха, мотаха и в един глас, те казаха 150 и аз каза-ок, взимам си плата, ще се оправя.
Дали да не затваряме седянката? Ама пък като гледам Донка как се е разположила удобно и си хортува, сърце не ми дава.

Поръчах си 10 сакъзчета, и един куп други цветенца, радост за душата



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.03.24 12:45



Като доказателство, подкрепящо твоето наблюдение, че занаятите отиват в небесата.





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано14.03.24 12:54



Ние си говорим, не се обясняваме, поне аз не приемам разговорите, като обяснения, а като диалог..


Една цена е справедлива, ако има кой да я даде, но не виждам и логика, ако човек сам може да си направи нещо, вижда, че цената не го устройва, да си го направи.
Не виждам защо Ружа е нападана, че си е свършила работата сама..
Винаги съм се възхищавала на хората, които могат, така просто премахват зависимости. Аз не мога да шия и ще си избера готови пердета..
В моят дом цари уют, а не е перфектен като музей или мавзолей.. а вниманието и любовта, която ще дам за да си го направя такъв, никой друг няма да може.. а най ми е гот от дефектите да правя ефекти.. : )
Е има неща за които си плащам и то с кеф, защото нищо не разбирам. Наскоро ми скърши алтернатора.. в сервиз, нов, платих си и съм супер доволна от цена и работа на монтьора. Даже вече ми е домашния монтьор, на абонамент..



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано14.03.24 12:57



Ми аз не мога.. и съм смотанячка.. ама баш смотанячка на тема шев и кройка.. ама и истината е, че не е моЙто това..
Е че има ли по-хубаво нещо то мъркащ котарак излегнал се до теб и го галиш, ръката потъва в пухкава козинка и наоколо се разнася.. мър-мъррр. и багрите и ароматите на цветята...



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано14.03.24 12:58



А защо трябва да отписваш нещо.. еле пък диван?





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 13:00



Ааа, ама то занаятчиите са кът, нормално е. Отдавна купуваме нови ТВ, блендер, пералня, печка... вместо да ремонтираме.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 13:07



Не виждам защо Ружа е нападана, че си е свършила работата сама..
Така, за разнообразие



Виж рокли, палта и други дрехи вече едва ли ще започна отново да шия, защото има на добри цени в магазините. От друга страна, качеството на материите става все по скапано. Магазини за платове все по-малко, но се намират. Може и да започна да шия отново, ако продължава тенденцията на изкуствени материи, а готови от естествени отидат в небесата. Все пак платовете винаги ще са с по-ниска цена. Шевът се превръща в скъпо удоволствие, защото няма вече кой да шие.

Ех, ако може и да плета, ама не мога.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.03.24 13:24



стига да не са 20 лв на квадрат, познай защо.

Защото ги нямаш ли?


Защото и на себе си няма да платя толкова за 2 ръце латекс, като знам каква нюню квалификация се изисква за този труд.





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.03.24 13:35



Не виждам защо Ружа е нападана, че си е свършила работата сама..
Оспорено е твърдението и че само ушиването струва 620 лв. Аз не видях някой да има против това че ружа си я свършила работата сама.

женчо


Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.03.24 15:00



Никакво затваряне на седянката. Няма да помним сега у 100 теми какво има.
Тук си е добре

- пердета, цветенца, котки, боички
и една крива Алиса




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.