Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано14.03.24 09:49



Баба, любителка на сериали + ИИ = комбинация трепач

Зависи от сериалите!



Най-трепач е баба, любителка на КРИМИНАЛНИ сериали. Касъл, Менталист, Хорейшио, Коломбо, Мис Флечър... Такава баба направо ще скрие шайбата на всякакъв ИИ!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Albena l]  
Автор Green Light ()
Публикувано14.03.24 09:59



Под Анджела Родел не падам аз!

Иначе колко ми се молят...



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.03.24 10:44



Естествено изборът е индивидуален, но и соченето с пръсти в интернет, че някой си позволил да поиска справедлива цена за труда си (не визирам 20-те лева, защото те са само от хипотезата на Алиса и досега никой не ми е искал такива пари за боядисване) никак не е справедливо.

Ама чакай малко. 20лв на квадратен метър боядисване/пребоядисване на вътрешни стени с латекс - стандартният ценоразпис включва грундиране+ две ръце /два слоя латекс/ за мен си е напълно справедлива цена за труда МИ. Асам висококвалифициран специалист, работещ гарантирано качествено. 10 квадратни метра стена/таван ще ти ги направя за 4-5 работни часа, с напълно спазено технологично време за съхнене. Барабар с подготовката на грунда, боята и миенето на инструментите. Реално трудът ми ще е 40-50лв на час чисто суха пара на ръка.
За стандартен 8 часов работен ден - 300-400лв надница. Идеално ме устройва, ако и теб те устройва, щото "си гъзоръка", сама посмъртно не мож го боядиса тъй, както аз ще ти го направя, ама имаш пари да ми платиш и не се стискаш.



Друг въпрос, че ако те познавах лично, за 2 дни бих те научила как да си пребуйдсаш сама апартамента, без да си скубеш косите после от резултата.


Аз другия месец, като се стопли още, ще викам бояджии да пребоядисат с латекс моя апартамент. Не, защото не мога и сама, и то, по-добре за същото време. С мъжа ми сме добре обучени и страхотен екип, вече няколко наши апартамента са ни минали през ръцете. И за цени на услугата хич не се циганя да платя... стига да не са 20 лв на квадрат, познай защо.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Bezsynna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 11:31



Ще замълча, не защото нямам какво да кажа, а защото знам какво НЕ трябва да кажа.

Между другото, имам още две помещения, за които ще отиде 30 метра плат, като умножим по две, тънки и дебели, 60 метра. Общо 24 пердета, тънки и дебели.
Горките хора, ако работят на цените, които ти даваш. не си ценят труда.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 11:41



соченето с пръсти в интернет, че някой си позволил да поиска справедлива цена за труда си

Не знам какво ти е в главата, но това което излиза от клавиатурата ми показва, че предавателят не работи добре.

Аз ценя труда на хората, не ги соча с пръст, казвам колко са ми поискали и че тази цена не ме устройва. Цените колкото искаш в нета за щяло и нещяло. Цените не са тайна.

Не разбирам обаче, друго, Безсънната твърди, че тази цена ве е вярна и е нереална и ме плю, ти пък обратното-цената е реална и пак плюеш.

Пак да го напиша : кой колкото пари иска, да си взима. А аз имам право да преценя дали тази цена ме у стройва.

Повече от това не мога да обясня.

Сещам се за конспиративна теория. Има друга установена цена, но мен са ме взели за балък и се пробваха. Сега някой от шефовете е видял тази цифра и плеснал с ръце, че го мамят.



Айде да спирам тези глупости, че в повечко стана.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.03.24 11:41



В курса за мотокар, Мишо -- майстор златар с десетилетия опит, отдавна работи за себе си. Оборудвал се е изцяло: леярна, инструменти, всичко... Кюлче да му дадеш, в бижута ще го превърне.

Къщата му в Банкя струва половин милион, отделно 220 квадрата апартамент ново строителство...





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано14.03.24 11:52



стига да не са 20 лв на квадрат, познай защо.

Защото ги нямаш ли?





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.03.24 12:00



Предлагам да отидеш на сайта на какаду, да сложиш пердетата които си била избрала в калкулатора им за ушиване и да пляснеш един скрийншот тука та да ни затвориш най-после устите. За три минути работа а ти ги вършиш работите много бръже та да кажем към минута щти отнеме.

женчо


Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 12:21



Това защо ми го пишеш?



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.03.24 12:26



Не съм поръчвала през сайта, че да калкулирам там. На място каквото ми казаха, това е.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.