Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.03.24 18:14



Велика си! [покланям се]



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 18:41



Предложи цена 20 лв. на квадратен метър, аз ти отговорих при какви условия бих я платила. Сега ми казваш, че не мога да си позволя теб?!
Интересно тогава кой те наема, след като си толкова недостъпна.


Същият, който би наел Ружа да му шие пердетата.



Идеята на примера ми:
Ружа умее да шие добре и може да прецени кога й искат нереалистично висока цена за ушиването на едни пердета.
Аз умея да боядисвам стени много добре и мога да преценя каква цена би била нереалстично висока за този тип труд - 20лв на квадрат, които "ти поисках".

А ти влизаш в темата с изявлението, че щом някой иска такава цена за обсъжданата услуга, той има много основателни причини, които ние не знаем и даже трябва да сме благодарни.

Аз за друга много основателна причина, освен "ще ти поискам 20лв на квадрат за боядисване, пък ако мине номерът", не се сещам. А ти веднага започна да се пазариш - "ама дай портфолио, дай отзиви от клиенти и ако работата ти е гурме, а не пица на парче, ще ти платя толкова". Излиза, че ако боядисам 10 апартамента или ушия 100 пердета, вече мога да ти искам каквито си ща цени и ти ще ми платиш, щото аз известна бояджийка.

Ружа не си изкарва хляба с шиене, нито аз си изкарвам хляба с боядисване.
Но ги умеем тези работи и можем да пресметнем за колко часа сръчен труд бихме ги извършили. И точно за това е темата - защо ми искат толкова пари за работа, която добре знам за колко време се върши, защото я умея в тънкости.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 18:55



Поне три пъти сме се “уговаряли” да не си пишем. И винаги ти първа престъпваш уговорката.

Ахъм. И всеки път ти се скъсваше от коментари по мой адрес към други потребители.
Видиш ли мой постинг, веднага го коментираше.
И кел файда, че не ме плюваш директно, като го правиш индиректно.
Затова, никак не ти вярвам, че си способна да се въздържаш да се занимаваш с особата ми.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: Malinali1]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.03.24 19:33



Но познайте на кого биха възложили например превода на учебник по статистическа термодинамика - на завършилия филология или оня с математиките?!

На инж-филолог ще го възложат, ама слушай ти глупостите на Гераско, докато си бърка в носъ или гъзъ.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.03.24 19:34



Не знам на кого нямало да пишеш, но аз на теб ще ти пиша.
Не се надявай





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано13.03.24 20:08



Видиш ли мой постинг, веднага го коментираше.
И кел файда, че не ме плюваш директно, като го правиш индиректно.
Затова, никак не ти вярвам, че си способна да се въздържаш да се занимаваш с особата ми.


Това е тотална лъжа, но тя не е първата ти лъжа, свикнали сме.

ДокажИ. Да спрем от тази вечер. Казах - нито преки, нито косвени постове и коментари.

За мен няма никакъв проблем да игнорирам напълно неособената ти особа.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.03.24 20:36



"Всъщност, това е към Безсънна. Да шие за 130 лева, дори 110."

Аз не шия пердета, на мен ми ги шият. ТИ обаче вече си го направила - точно за толкова.

Не ми пука колко си спестила, а че продължаваш да повтаряш нещо невярно. НИКОЙ не ти е поискал 600 лева само за шиене. Изкара хората алчни заради собственото си неразбиране и недомислие. Колко пъти трябва да ти подавам въдички, за да кажеш, че май-май може евентуално все пак да си се заблудила. Никога няма да стане, нали. Ружа е винаги права. Язък ти за темата и за възмущенията. Какадуто не са ми роднини, че да ги вардя от подобни глупости, имат си клиенти и без теб, не ми се губи повече време да обяснявам.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 20:38



Лъжа, ама друг път.
Ти ако не помниш кого и колко често си оплювала в постинги към други клубари,
значи деменцията вече те е нагазила.

Ще ти вадя аз стотици теми и постинги от години да ти доказвам лошите маниери, ей сега. Чунки не се знаем кой какви ги върши.





Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано13.03.24 21:04



Ще ти вадя аз стотици теми и постинги от години да ти доказвам лошите маниери, ей сега.

МОИТЕ ЛОШИ МАНИЕРИ?



Ох леле леле…

На теб КОЙ ЛИ НЕ ТИ направи забележка за лошо държание? Я да си припомним? Или не?

И кой те кара да “вадиш” бе миси? Казах ДОКАЖИ че можеш да си сдържаш л….метката по мен. ОТ ТАЗИ ВЕЧЕР. Меткай по другите.

Ама не можеш.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 13.03.24 21:12.



Тема Re: Сглобяваме гардероба. Трима сменови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.24 21:43



Аз съм ясна и не се напиням да убеждавам хората в обратното.
Но сега обсъждаме твоя отвратителен характер.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.