Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Патицинови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.03.24 16:01



О, аз не влагам негативна конотация в израза “стадно чувство”, когато касае биологията. Социумът е много важен за всяко едно живо същество - вземи за пример този форум. Нуждата от общуване и принадлежност е заложена в биологията ни. Вземи пирамидата на Маслоу, ако щеш - 60 години се изучава в повечето университети по Света като пример за човешките потребности. Потребността от принадлежност, и след това от утвърждаване, стоят на много високи позиции.

Също не влагам и негативна конотация в думата “егоист”. Егоизма е много важно усещане, понякога е от особена важност за него. Особено ако собственото му оцеляване и запазване като личност (не индивид) са застрашени. Когато разбира се, говорим за здрав егоизъм. “Джоуи храна не дели” е диаметрално отклонение, но като цяло част от същото.





Тема Re: Патицинови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.03.24 19:16




Историята с моето попадане в тази професия е многостранна. Но, не я избрах аз първоначално.

По повод “творческите заложби”… Аз пишех още в училище в часовете по литература страхотни теми, стихотворения ..

Може и да започна, аз вече има някои нахвърляни идеи от “Наръчника”.. може би ще се получи добре, още повече, че ще е полезен за хората, които желаят да сменят държавата. Някои от нещата са много важни, но няма кой да ти ги каже..

Другото ще го оставя за по-натам.. ако и когато му дойде времето. Но си права - когато човек има желание, намира време, когато няма си намира оправдания.

Редактирано от parvaty на 17.03.24 19:39.



Тема Re: Патици!?!?нови [re: BATHco]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.03.24 19:38



Всъщност, аз не съм орнитолог, Батко, може и гъски да са били.. шарени птици, около три пъти по-малки от лебед, със зелен пръстен на гушките.



Тема Re: Патицинови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано17.03.24 20:08



Моя близка, поетеса с издадени стихове, изведнъж, за учудване на всички, записа счетоводство, след това и магистратура.
Наскоро каза, че професията й много й харесва, счетоводството било изкуство, имало голяма свързаност между законите в поезията и счетоводството.





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Патици!?!?нови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.03.24 21:20



Патици са, определено, а не гъски.
Ама нали е зор да се продума в стил :"Не е така - онака е !"...



Тема Re: Патици!?!?нови [re: parvaty]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано17.03.24 22:48



Шарени птици - значи са патици. Гъската е бяла.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Патици!?!?нови [re: BATHco]  
Автор samson (Оня)
Публикувано17.03.24 23:16



Не са мисирки, гъски са!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Патици!?!?нови [re: samson]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано18.03.24 20:30



Скоро, по желание на сестра ми, правих пълнена гъска с портокали ... Ами, безвкусна работа ... язък за барута, макар, че беше правена точно по рецептата и не стана суха! Ама пък и печената пуйка също е гадничко нещо.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Патици!?!?нови [re: BATHco]  
Автор samson (Оня)
Публикувано19.03.24 01:11



Какво ми говориш бе човек, в кой век живееш ти.
Не е ли да си готвиш бизонско за телешко от държавният резерв стояло30 години замразено, то ти изобщо нямаш вкус и етика за готвене.
Пресни патки ,пуйки, гъски-това са много гадни неща днес!


Ми ти представяш ли си на какво ще мирише съвременна ДАМА готвила 6 часа съвременна гъска?
Ами тя на часа ще умре от нечестие и срам!

Ами че то това е същото като Софиянка да мирише на чесън. Чесънът е прокълнат от Софиянки ти за гъски ни говориш



Вкусните готвени гъски са за прости селендури!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Патицинови [re: parvaty]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано21.03.24 14:33



Е, що така асоциираш "патица"с руса мацка:)) Гъските са по-блонди.
Аз обичам думата юредчка, много по-подходяща за крякането. Гъските, например, съскат. И ако искам да използвам дума за злобна жена, то думата гъска ми идва по-напред от змия:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.