Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Патицинови [re: tartarianeyes]  
Автор samson (Оня)
Публикувано13.03.24 23:19



Па, па!

Притчата, притчата






Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Патицинови [re: Vtasahme q]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.03.24 19:01



“Да не ме хване баба ми да спя”…



Спомням си навремето майка ми как все ме гъткаше да спя, пък аз все се пънех като магаре на мост..

Думите са голяма работа.. въпреки, че не винаги изразяват точно мисълта ни.. още по-велика работа е въображението ни.. то използва думите като разпалки в голямата картина на възприятията .. затова и Комуникацията се изучава в университетите. Много в важно как общуваш..

И се радвам, че съм ти отворила Континуума в приятна посока.



Тема Re: Патицинови [re: parvaty]  
Автор 741 ()
Публикувано15.03.24 09:20



Нямаше или при мен. Аз съм примерен турист, изкатерих се и на двете :)
От кулата си взех две бирени чаши с изглед от града и това са ми официалните чаши за бира вкъщи оттогава.



Тема Re: Патицинови [re: 741]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:06





Маскруг или стъклени??



Тема Re: Патицинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:09



Ами то аз съм мислила по въпроса, за мен домашни птици е най-доброто решение.. с козите някой трябва да ходи, а кравите са бая големи..

Кокошки и патици биват.

И що да не се радват, особено докато птиците са малки..



Тема Re: Патицинови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:13



Гледам “Supernatural“ напоследък ..

Иначе те разбрах, ти си от хората, които вместо да ти обяснят, се опитват да ти повдигнат интелектуалният потенциал, насочвайки те към книги и документация .. не е лошо, когато става дума за нещо, което ме интересува .. Социалната система на патиците за съжаление не, нямам време за всичко интересно. Та, затова и учудването ми..

Пък и ми свиди да дам още 12 евро за НГ, след като всеки месец плащам сума ти телевизии…





Тема Re: Патицинови [re: parvaty]  
Автор 741 ()
Публикувано16.03.24 08:07



А, как мааскруг. Стъклени маломерни, нямат обем даже и за халба, че трябваше някак да влязат в багажа все пак :)



Тема Re: Патицинови [re: hypey]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:19



Имам един приятел, който ми е и ФБ приятел, и публикува много редовно едно и също водоемче от Южния парк, може би минава през него на път за работа, не знам..

И да, винаги има такива патици в кадъра.. което е добре, Европа не е толкова голяма, нормално е да се срещат еднакви видове..

Като казах “Видове” и се сетих за оная готината мацка с русата коса…





Тема Re: Патицинови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:25



Да, така е..

Четох Закари Сичин миналото лято.. и още ме държи, да ти кажа.. като каза “интеракция с животните” го асоциирах .. Пък наскоро гледах някакъв пич в тубата, който обясняваше защо “Магрицата” всъщност е документален филм.

Тази ни приказка е доста по допирателната на моята тема, но кореспондира с твоето писание “готин спомен”.. Как смяташ, защо интеракцията с животните те кара да се чувстваш така?



Тема Re: явно е обичайно щом продават това в амазоннови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.03.24 08:34



Не мога да го видя, щото ми се отваря директно в приложението и иска да сменя държавата.. а като я сменя, ми сменя цените в долари и ми показва само налични при вас стоки, че и търсачката става на английски (помниш ли ”Тулибудибудаутт ю”, като казах “английски)... една вечер си търсих нещо в мрежата, и гледам оферта от Амазон, влизам да разгледам, изкара ми някакво предложение приложението, викам си “нещо от АГБ-то ще да е”, потвърждавам и продължавам..

Бре, няколко дни след това, усещам, че езика е сменен на английски и затова не ми намира половината неща при търсенето, ми на всичкото отгоре ми дава цените в долари .. докато се светна, че съм сменила държавата, утрепах половин час в ровене на приложението..

И вече не на мене тоя номер..

. Но, то тъдява има много животни. И съответно навсякъде знаци “внимание, животни”…




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.