Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Домашни задачинови [re: Green Light]  
Автор samson (Оня)
Публикувано11.03.24 22:01



"Тва за последните - първи, единствено при бягство от бойното поле ми е ясно. Всички други обяснения са ми в мъгла."

Нямах предвид това, и като ти го написах знаех, че не ти е ясно, но пък зная, че е скоро ще ти се изясни: Че борбата е Съдба на глупавите!...
...дадено ни е всичко необходимо и достатъчно, а он се бори.

Аха....бягат от зеленото ти БОЙНО ПОЛЕ!
Не бягат, те въобще ги няма там!
Сам си, бори се докато го разбереш...и това ти е от дадените!
Когато победите, ще ви приветствам с цветя и рози ,а ако не успеете ще се сетите за мен, какво съм казал...да де , мен няма да ме има, както и сега ме няма!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Домашни задачинови [re: alisalisa]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано11.03.24 22:24



Е никой ли не се сеща да погледне на котето под опашката?



Правилно, ако е "двуяйчно" демек има "звънчета" явно е мъжки.
Ако ли не, женска е..

Има един готин виц, извинете за руско/българския език (не ми се занимава с руски букви, дето ги нямам в БГ фонетиката) -->
Един пита приятел:
- А ти знаеш ли как се определя полът на зайците?
- В смисъл, дали е женски или мъжки ли?
- Да!
- Амии, много лесно!

Берем зайца на руки, потом отпускаем.
Если побежал --> значит он.
Если побежала --> значит она!




Тема Re: Домашни задачинови [re: MilaO6]  
Автор Green Light ()
Публикувано12.03.24 08:38



Брат ти по-малък ли е?
:-)
Навремето и аз за малко да купя къща само защото е до моята сестричка. Къщата и мястото бяха малки - не се отказах, скъпо беше и вдигнаха цената още - пак не се отказах...
Много ми се щеше да сме заедно.
Отказах се чак, когато станаха ясни проблемите със собствеността и покупката се превърна в чиста лудост.



Тема Re: Домашни задачинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light ()
Публикувано12.03.24 08:41



И най-големият либерал е консерва вкъщи.

Либерализмът започва от входната врата. На двора.

За кръста ми трябва почивка, но тази почивка повече ми е необходима за душичката. Искам да нямам срокове и да изключа малко. Може и без да ходя някъде- пролетта на двора ще ми е достатъчна.
Планирам нещо такова, но преди това трябва да се случи 1, да се случи, 2 и да се случи 3.
Иначе пак няма да е почивка.



Тема Re: Домашни задачинови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.03.24 08:46



Не, не гледаме под опашката. Каквото-такова, ще му викаме Тони. Компромисно.





Тема Re: Домашни задачинови [re: Green Light]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано12.03.24 10:17



Значи, правя основно почистване на апартамента. Сама съм. Аз тъй обичам, като вълкът с дебелия врат. Дърпам в едната детска леглото. Забравям, че забраних да се закрепя таблата отзад за кревата, щото много селско. Е тъй, да има малко пояс за разкош само. И гадината се стоварва с ръба върху стъпалото ми. Се едно 50 кила кофти тръпка. Вия на умрело 10 минути и продължавам.

Отривам в друга детска. Там ще боядисвам. Бързам, че гардероб ще идва и бюро. Дъщерята се връща дома и ще работи онлайн. Трябва да е прекрасно. Триста пъти нагоре-надолу с възглавничките на стъпалото по гредите на стълбата.

После отивам на мойта спалня. Дърпам кото мога в средата. Трябва да бръкна във всеки ъгъл със стирката. После хола, после бани. Коридора малко го освежих с боя.

Това 3-4 дни. На петия сабале се засилвам да стана и крайникът не желай. Подут и равен като копито. Помислих, че се преобразявам на магарица (после се усетих, че туй вече съм). Не смея да кажа на децата, знам как дуднат срещу ентусиазма ми. А аз обичам да съм сама в хаоса.

Личен, снимка (на разчитането няма счупване), кръвни изследвания, ревматолог, лекарства - не помага. Продължавам да съм обезвредена и хоризонтална.
Голямата дъщеря се зае (това е страшно, няма емотка).
Ортопед светило, втора снимка - счупена трета метатарзална кост (средния пръст на стъпалото, естествено!). Ама са минали 20 дни, не става за гипсиране, само за жестоко пазене и намилане от всички неблагодарни наследници. Е, поне разбрах кой колко може да готви



Два месеца нови лекарства, физиотерапия, на която отидох два дни, и накрая си самоприложих лечение. Тендивал! За нобелова награда е откривателят му! Мирише на блато, прилича на тиня, но аз по-мигновен ефект не съм виждала. А си мислех, че никога няма да стана същата.

От цялата работа знаеш ли кое беше най-болезненото? Гардероб за 900, сглобяването му - 180, с бюрото - 230. Е, айсектер! Само да завърши синът и отива на курс за домашен майстор. Аман, бе!

Тендивал е решението ти. Прочети и, ако нямаш алергии към някоя от съставките му, мажи! После ще стане ултрас на Левски за благодарност!

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Домашни задачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.03.24 13:17



Не, не гледаме под опашката.

Абе вий на кой свят живеете?
Как се определя полът на бебе, животно, човек според теб?
По вратната обиколка и по вдъхновение ли?





Тема Re: Домашни задачинови [re: Green Light]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано12.03.24 15:03



Исках още вчера да ти изкажа съчувствие, но като влизам на прескоци, така става. Днес поне набързо - съчувствам ти, дръж се, това е положението - докъдето и както устискаме, толкова.

Много хубав ден да имаш и да ти мине бързо-бързо!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Домашни задачинови [re: Vtasahme q]  
Автор Green Light ()
Публикувано12.03.24 15:01



Не съм си навяхвал крака напоследък, нито съм струпвал мебели в средата за да боядисвам, обаче някак си го правиш да изглежда че все едно за мен говориш. Направо съм си аз.

Ще го запомня тендивала, мерсаж, левскар- левскар, сега, може и по-лошо да стана. (не се сещам какво в момента, но сигурно има и по-лошо)



Тема Re: Домашни задачинови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.03.24 15:14



Дон лори, кудби лърс



женчо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.