Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано10.03.24 21:23



Какви собственици ще сменяш, какви 5лв.

Смени се собственика на дира преди няколко години. Вероятно дълго време изобщо не е знаел/а, че съществуват некви си нещастни клубове, може и още да не знае. Не и и трябват, защото не носят печалба, нито могат да конкурират нахлулите милионерски социални мрежи. ТЪрси други начини да се наложи на пазара. И докато си кротуваме - можем да си плуем по старому. Разритаме ли се нещо - ще щракне с пръсти и ще ни затрие.

Това е моето мнение.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано10.03.24 22:23



Въпроси свързани със собственост, управление и печалба, аз няма да коментирам, 1-во не ме засяга и второ, че тук си права:
"Разритаме ли се нещо - ще щракне с пръсти и ще ни затрие."

Та аз предлагам да продължим да се самооплюваме един друг докато не се ни отнели този кеф!



Народът иска Свобода!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.03.24 23:15



Разритаме ли се нещо - ще щракне с пръсти и ще ни затрие
Добре де, Уни, питам човешки, защо ти е толкова важно този клуб да го има? Нещо зависи ли ти от него, жизнено важно ли е? Много те е страх да не го затворят, но по каква причина?



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано10.03.24 23:15



Ми не е само до интерес и до нужда е..
До сега клубовете бяха хвърлени на доизживяване.. няма регистрации, няма бан, а има само неработещи функции и празен лист един вид, на който да пишеш..
Аз пък с нетърпение чакам промените, ако има такива, не че ще ги ползвам, просто ми е интересно какво ще измислят..



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано10.03.24 23:33



Защото е теле. Ние не обичаме промените и острите завои. Самата мисъл, че утре може да няма това, което го е имало днес ни изкарва от релси..
Ама това е до момента в който осъзнаеш, че няма нищо вечно и всичко се променя..


Уни е страхотен човек.. гарантирам! И много се забавлявам понякога с драканията и..



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор samson (Оня)
Публикувано10.03.24 23:37



Причината поради която пишем тук е много важна за нас.
Отнася се и до теб, щом неспирно участваш с писане и четене, въпреки, че не знаеш причината, но имаш повод, който мислиш че е причина.
Причината е вродена в нас, светът и живота ни и е важна за нас.
Темата е дълга, но накратко може да се каже, че човек се нуждае да говори сам на себе си, за да се отърве от напрежение което го е превзело и няма отърване от него....

Старите хора казваха: При пълнолуние, ископай дупка в двора си и кажи три пъти тайната която не можеш на никого да кажеш, и я закопай, излиза от теб и остава там завинаги!
Пълното обяснение е дълго и сложно, и нее само философия, а може да се нарече магия, точно както и клубът е магия.

И забележи-В клубът ни ние винаги сме много много по- лоши отколкото в реала-не сме лоши, а се освобождаваме от лошото у нас, разбира се че е важно....има и още много друго същото по въпросът ти.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.03.24 23:47



Уни е страхотен човек.. гарантирам!

Добре. Ще ти викам патица вече





Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: samson]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано10.03.24 23:57



Има и много по-лесен начин. Не позволявай да трупаш напрежение. Ако нещата се казваха, така, както се мислят и ако спреш напрежението в зародиш.. може би тук ще останат само настроенията... а това е различно нещо.
Ако сега вляза тук за пръв път, няма какво да ме задържи, но аз съм с години с вас и ми е готино.. и няма напрежение.. напротив!
Но да, по принцип нета е генератор на напрежение.. т.е. се забравя факта, че когато не познаваш някого, ти показваш себе си, а не него
А и нета е криво огледало.. понякога е интересно, понякога не толкова.. но е перфектния начин на себеопознаване..
Лекичка от мен.. и дано този път не съм заслужила дърпане на ухото, че е отклонявам от темата.. или много лично споделяне е..



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано11.03.24 00:00



ааа и за гъска, нямам против.. : )))



Тема Re: Въпрос/молба към Леос!нови [re: samson]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.03.24 00:27



Пътник, ОК съм, не ми бери грижа, дружески казано.

На твоят въпрос не се сещам какво да отговоря, освен че едно нещо беше очебийно и тогава за мен, и сега. А именно - аз съм научен да се справям без връзки, за абсолютно всичко и и нищо. В България така бях, и тук съм така. Нямам нужда да познавам абсолютно никого за нищо. Моите неща или стават или не стават. Така съм цял живот и съм достатъчно щастлив с този факт.

А в България понятието връзки и необходимостта от тях е доста напред в момента. Това не беше моят живот, моята формюла.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.