Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Българите в Македониянови  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.01.24 21:15



Ето това ми е написал един от тях под мой коментар!

Проблемот со Ели и всички други е што сме изложени на јавен линч от обикновените хора,кој каде да те сретне на улица,во магазин или те провокира или те навредува а на нас културата и воспитаниетоо не ни дозволува да спаѓаме на нивното ниво а когато би дошло до полиција или суд ние
ште бидеме губитниците,проблемот е што нема ниту судство ниту вистинска демократија на мравка не сум згазил на времето бев уважаван а сега сум омразен,обикновените хора се индоктринирани,а имаме нужда и от магазин и от аптека и от дружење и от услуги ние сме како чужди птици у чужди јата!

Така се чувстваш, ако се определиш като българин!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Българите в Македониянови [re: Baldrian]  
Автор samson (Оня)
Публикувано09.01.24 21:18



Ами отговори му как аз като българин се чувствам като българин в родната си страна!
Може и за му олекне на човека?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Българите в Македониянови [re: Baldrian]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.01.24 21:56



Опростачването там вече не е прикрито от нищо, дори злобно стимулирано с цялата властова и медийна машина. Не съм учуден. Но това са конвулсиите на края на това нещо, което се води със столица Скопие.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: samson]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.01.24 21:59



Лигоч.
[пфу]

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Българите в Македониянови [re: Baldrian]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.01.24 22:00



И защо го пише на теб, а не на европейските органи, които следят как Македония ще влезе в ЕС?



Тема Re: Българите в Македониянови [re: MupaM]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.01.24 22:32



И оплаквач/мрънкало.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано09.01.24 23:04



Що, не може ли? Нещо против ли имаш, или само минаваш да се изокаш, белким ти олекне страа от кучешките истерии?



Тема Re: Българите в Македониянови [re: NAVYBG]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.01.24 23:38



Може.
И на арменския поп може, и у някой кладенец да извика може.



Тема Re: Българите в Македониянови [re: Baldrian]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано10.01.24 01:27




Не знам. Само знам, че политиците са виновни. Не народите. А политиците откъде идват - не знам. Също знам, че в Канада през всичките години съм бил редовен в македонска черква, не в българска. Така ми тръгна в началото. Освен македoнската черква, официално бях parishioner и в католишката. Говорим фамилно. Освен това и будистка....но да не се отклоняваме.

Така стана в момента, че не смея да ида в македонската черква. Няма да ме бият, няма да ме убият, но ще ме гледат 'на кьоше'.

Заради цървули политици.





Тема Re: Българите в Македониянови [re: Koftia]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.01.24 05:58



Само знам, че политиците са виновни. Не народите. А политиците откъде идват - не знам. Също знам, че в Канада през всичките години съм бил редовен в македонска черква, не в българска.

Така стана в момента, че не смея да ида в македонската черква. Няма да ме бият, няма да ме убият, но ще ме гледат 'на кьоше'.


Това сериозно ли???
Че вие сте имигранти на майна си райна от Балканите, всичките - новоизпечени канадци вече, какво има да делите тепърва? Значи, не е заради политиците, а заради хората - какъв ще да е тоз македонец, дето до вчера сте си казвали "Здрасти" и "Христос Воскресе" в църквата, а днес вече те гледа на кьоше, защото чул, прочел по новините, че политиците от родната му държава си сговнясват отношенията с политиците от твоята родна държава?

Май-май ще излезе, че бай македонец не го слуша много главата, щом толкоз лесно се води по чужд акъл и на Луната да иде. Политиците го накарали да те гледа на кьоше... кои, бре, канадските ли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.