Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.03.24 09:49



Сашо Кадиев не играе в този театър.

Не се менкат най-често.

Вероятно е било в Малък градски театър зад канала.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 07.03.24 09:52.



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.24 10:39



Донке, знам, че ти знаеш за мен неща, които аз не знам.
Вероятно е бил гостуващ. Прекрасно знам къде за първи път гледах Сашо Кадиев. Децата са ми израснали в парка "Заимов", кукления театър там. Имаш право да знаеш за всичко за всеки, но ти влизаш вече под юрганите на хората.

кажи ми сега, 2 метра или 1.50. Ти знаеш защо, убедена съм, че отнякъде ме наблюдаваш.



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.03.24 10:42



влизаш вече под юрганите на хората.

Тъпотийките ти не ми се слушат. Ти коментираш половите органи на мъжа си, не аз. Сашо Кадиев НЕ МОЖЕШ да го видиш в постановка на София.

Може и да има изключения. Затова ако се сетиш - кажи постановката.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.24 10:52



е сега, специално за теб ще ровя. Ковидното време беше, Ириней Константинов канеше тогава актьори, всичко беше затворено, знам че беше началото на март. Нам имаше сцена, на която представленията бяха за няколко дни подновявани/продължени.

Целият клуб може да ти гледа тъпите теми, само ти не можеш на останалите.

Аз мога да си коментирам каквото искам, когато се отнася да мен. Само ти от една фраза казана в шеговит тон, можеш да сътвориш тетралогия.

Пък и, твоят няма ли гол "%=? С шапка ли го къпе, какво ли! Доколкото мъже на планетата, облечени не знам да има. Все голи се раждат.



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано07.03.24 11:07



Което мога, ще гледам, и без това не помня, откога не съм ходила на театър.
Познати ходят в стара загора или пловдив на опера, балет, театър, аз съм тежка гемия и културно тъпея и простея.
Само книжките ми остават.
Едно време по телевизията гледах лондонския кралски театър, помня ли вече кой канал беше.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light ()
Публикувано07.03.24 11:40



културно тъпея и простея

Всички сме така, така ни тръгна живота просто. Вчера или онзи ден дочух фраза по радио Христо Ботев. Някакъв човек почти под носа си каза - в тези ежедневни интервюта по телевизия и радиа на тема къде сме българите или какво предстои, защо не слуашаме художници, писатели и музиканти, а вместо това отвсякъде ни гледа дебелият господин Корупция или безсмисленият лишен от всякаква човещина политически пазарлък на Борисов?
Хвана ме, защото наистина - кой посвещава живота си на това как да живеем добре и красиво и защо никога не "му" даваме думата? Културата живее отделен от нас живот- трябва с усилие да стигнем до нея.



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: alisalisa]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано07.03.24 11:49



"Изтрий веднага" автор Здрава Каменова - забавна комедийна постановка, в която хипотетично се изтриват от паметта неприятни случки, такива, за които не ни се иска да са се случвали. Сюжета е лек, с окарикатурване на т.нар. модерни маркетингови похвати. Авторката играе една от ролите, като има още двама актьори и една много симпатична актриса. Интерактивно и с публиката.
Здрава Каменова води хумористична рубрика в петък при Гала, драматург на доста пиеси, повечето - комедийни, участва в "Откраднат живот".



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.03.24 11:50



аз съм тежка гемия и културно тъпея и простея.
Знаеш ли колко хора не са пипали книжка от години, години. ТВ, интернет и това е.

След Ковида и аз не съм ходила на театър. Да, 2 години станаха, трета вече. Истината е, че самата аз карах два пъти ковид извън всеобщата лудница, една вирусна пневнмония, тежка алергия. И сякаш се страхувам да отида където има много хора. Освен това дишането ми е затруднено, няма как да издържа в затворено помещение 1-2 часа.

Театърът е прекрасно нещо, обожавам да ходя и в Музикалния театър.
Пак ще ходя, тези дни гледах театралния календар, не съм решила още какво и къде.



Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано07.03.24 12:03



За дишането напълно те разбирам.
Добре направи, че заживя извън софия.

Книгите са ми "като слънцето и въздуха", не ставам за нищо без тях



Тартариан пак е на път да сменя провайдъра, ще видя какви канали предлагат.
Обичам да "ходя" на опера, да зяпам из музеи.

Ако някога съм си представяла, че ще обикалям музеите по света по този начин.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Театрални постановки? - културна теманови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.03.24 12:09



Театър "София" приема много "гостуващи" постановки, свободни трупи, от други театри в София или други градове.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.