Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 14.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Картининови  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано03.03.24 06:01



От вчера ми е едно такова леко абстрактно пъстро и преравям нета да се кефя на подобни картини.
Благодаря, за съветите вчера.
А при вас как е?







Тема Re: Картининови [re: osvoboden pich]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано03.03.24 06:59



при мен ... както винаги вятър ме е вее на бял кон







Тема Re: Картининови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано03.03.24 08:22









Тема Re: Картининови [re: osvoboden pich]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.03.24 10:26



Аз па, нали съм безкултурна консуматорка и картините ги броя за десен за украса, тия дни се чудех, след като имам читанка (четец) с калъф "на" Ван Гог, дали да не си облека телефона с ей такова:

.

Ама се отказах засега, ще си карам с прозрачен калъф на портокалови резанки.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 03.03.24 10:22.



Тема Re: Картининови [re: MupaM]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано03.03.24 10:40



Аз открих, че обичам да гледам интересни и красиви картини и го намирам за доста приятно занимание.

Eто - черпя те с нещо по-в тон с навън.







Тема Re: Картининови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.03.24 10:40



С една дума, ти е пролетно





Тема Re: Картининови [re: dama spatia]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано03.03.24 11:04



Да, определено. А на теб къде ти е картината?





Тема Re: Картининови [re: MupaM]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.03.24 11:43



Блазе ти за телефона!
Преди няколко деня се мотаем неделно семейно и мързеливо по главната улица на Пловдив. Предната вечер бяхме на "мероприятие" и си правим туристически тегел, преди да се приберем. Естествено, човек, докато зяпа по магазините в друг град, не знам защо, му хрумва да си купи туй-онуй, зер в неговото местообитание го няма, ама... ей тъй, по навик, да не си оди вкъщи с празни ръце.

И, внезапно се сещаме ний пред едно магазинче за аксесоари за телефони, че на един спешно му трябва ново калъфче, на друг нов протектор и се нахлузваме вътре.
То, калъфчета секакви от тавана до пода. Аз на мойта "филия" калъф не слагам, но докато синковецът си избира, ме обзе вдъхновението да си купя неква невероятно атрактивна шаренийка. Вадя си телефона, показвам го на момето и искам калъфче за "ей тоз модел". Дрът, на 3-4 години Хуйвей, някакъв. Момето ме води в едно кьошенце и ми показва само един пасващ образец - некво скучно черно. Пък разнообразие - окото ти да види! Кеф ти тъпо кифленски шаренийки с камъченца, картинки, ван гоговци, бъзиктарски картинки и гевезелъци, цял ден да ги зяпаш.
Ма, за мойта дърта филия - нищо и половина. Отиде ми вдъхновението да се гъзарея с телефон. Смених си протектора, че с драскотина, момата ме уговаря да ми сложи друго гръбче, старото прозрачно било пожълтяло, видите ли. Какви гръбчета имате, бе - ами пак черни. Ай, мерси, дреме ми, че найлончето ми жълтее, нали е читаво.

Ей, Боже! Да му се невиди и динамичния консуматорски пазар - дори за една боклучка не може да си похарчи парите човек, ако не е вчерашна най-по-скъпа и маркова мода!!!





Тема Re: Картининови [re: alisalisa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.03.24 12:01



Аз затова ги поръчвам по нета, изобщо не разчитам на физически магазини за тая работа. Във физическите има калъфи сигурно само за айфони и самсунзи от тия, дето сега напоследък ги рекламираха, че излезли на пазара.

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“


Тема Re: Картининови [re: MupaM]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.03.24 12:06



Найш кога ще си поръчам шарена боклучка - палтенце за телефон от нета, че да платя бадвева пари и за доставката!



Ако не е като ме ухапе някоя конска муха, че да ми дойде вдъхновението на точния момент и в точното настроение, никогиш. Зер, ако не ми е шарен телефонът, все едно не съм си измила зъбите или обувките, то е жизнено важно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.