Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: samson]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.03.24 20:57



Не ми връщаш асансьора щото не са минали 20сек.

Баба ти все на асансьор се е возила!



14 км са ходили пеша тия хора днес до паметника!! След като са спрели колите нагоре. И казват - “Искаха да ни махнат празника, и дойдохме за да покажем, че ТОВА си е нашият празник!”

Даже съм изненадана, че продажните телевизии толкова подробно показват.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано03.03.24 20:57



И празника ще махнат, и кривите краставици, и шкембе чорбата, и джанковата домашна шлянгарица и....





Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.03.24 21:10



"изчезвам, че Пътника бучи.. че съм му развалила хубавата тема!..."
Не се отнася за теб, ти направи темата хумористична и си забавна.

"ма аз не страдам за него.. и не искам и да се връща.."

Тук съм, върнах се заради теб!




Уча се все още, в тази тема осъзнах, че уважаваните от мен женски особенности, не винаги се дължат на цикличността от женската възраст!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано03.03.24 21:24



"...14 км са ходили пеша тия хора днес до паметника!!.....Даже съм изненадана, че продажните телевизии толкова подробно показват."

Не се сещат, че ние възрастните вече си имаме смарт часовници с крачкомери. 19км. а не 14.
Продължават да ни лъжат!



Освен това техните пудели копои се надпреварват да ги обслужват по този начин: Ако поръчковците пръднат-копоите услужливо се насират!

Млади са, не е от възрастта.

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.03.24 22:06



И празника ще махнат, и кривите краставици, и шкембе чорбата, и джанковата домашна шлянгарица и.

Бля-бля-бля... Празникът беше на косъм. Ако Боко не се беше сетил, че ще си съсипят рейтинга - сЕ си беше отишъл.

Другото са ваште прочути опорки. Криви краставици освен по пазарите и бабите - другаде виждаш ли? Приемат ли ги на запад? За шкембето не са се сетили да настояват - не са го махнали. Още. Блоковете на Козлодуй нали ни "махнаха"? И лева ще ни махнат. И референдума махнаха, АБСОЛЮТНО незаконно.

И не е толкова важно какво МАХАТ. Важно е какво СЛАГАТ. Гей паради.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: samson]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано03.03.24 22:14



А времето може ли да върнеш, щото аз за него говорех, че не ми липсва..



Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано03.03.24 22:15



Празника от Шипка ли зависи..





Тема Re: Честит празник, Българи!нови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано03.03.24 22:26



Празника от Шипка ли зависи

Не знам какво и защо ме питаш, но Шипка е ОГЛЕДАЛОТО на празника. Олицетворението му. Символът му. И хората са го разбрали, затова се стичат там и по 14 км пеша ходят с децата си, и по цял ден в колите висят, с надеждата си да стигнат.

Други 1500 на Пампорово правят масово ски-спускане с носии и трибагреници. ХИЛЯДА И ПЕТСТОТИН.

Ние тука, плъховете по клубовете - нямаме думата.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: 3-ти мартнови [re: samson]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано03.03.24 22:40



3-ти март, денят на Освобождението на България.
Освобождението на България е резултат на саможертвата на руския народ, руската държава, руската аристокрация, руското общество.
Много българи се отнасят към тази саможертва по един недостоен начин.
Не мога да си обясня причините.
Това не е ли унизително за нашият народ? Натрапваното съвременно отношението към ролята на Русия за Освобождението на България от турско владичество е едно от най-унизителните прояви на българската политика и на част от обществото.

Русия искала да завладее проливите, но това не се е случило на България.
Русия искала Задунайская губерния, но това не се е случило на България.
Русия искала да пороби България, но това не се е случило на България.
Русия не е искала Съединението, но това се е случило на България.
На България се е случило само Освобождението.
Освобождението благодарение на великата саможертва на руския народ.
Русия е искала Санстефанска България, но ние сме получили Берлинския конгрес за да се знае, че и Западна Европа е дала нещо на България.

Ей Богу, не разбирам мизерните ви души.
Какво общо има тук русофилство, русофобство, че чак русоробство?
Поклон пред саможертвата на руския народ благодарение на която има трета българска държава.
Покланяме се на саможертвата защото е важно за нашият човешки образ.
Актуалната политика, отношенията между България и Русия след 1878 г. въобще са друга тема.

Много ще ме зарадвате, ако обясните какви биха били отношенията между България, несъществуваща, и Русия, ако не беше Освобождението.
Много ще ме зарадвате, ако обясните какви са били отношенията между България, поробена след „Освобождението“ и Русия. Въобще тогава имало ли е България или руска безгласна губерния на един поробен народ?
Баси какви идиоти.

Какво да ви обяснявам като толкова ви е акъла и достойнството. Имено достойнството, а не да обвинявате Русия, че не сме се освободили сами, а ни е освободила насила.

Всеки ден потъвам политически


Тема Re: 3-ти мартнови [re: bipet]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано03.03.24 22:56



Ти преди да изръсиш тази тъпотия, прочете ли се?!
Кой и кога е отричал саможертвата и помощта на Русия тогава?
Ама то даже се чудя на себе си.. няма смисъл на теб..
Честит Национален Празник, Бибет!
а за мизерните ни душици не бери грижа.. има кой да се грижи за тях!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.