Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ППнови [re: Green Light]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.24 12:53



Между другото, прав е донякъде, че е кенеф, просто в ареала на твоя живот не е. По злощастно стечение на обстоятелствата кучето ми е привлечено към човешки лайна и трябва да ти кажа, че в Западен парк има маса народ, които все още не са се научили да си серат по къщята... Аз такова чудо в Добрич и на село не съм виждал!







Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Green Light]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано29.02.24 12:59



Българските медии с най-голяма готовност и свръх-наслаждение показват всеки, дори и най-малкия повод за срам че българин се наричам. Има ли убийство, изнасилване, кражба, надраскан паметник на културата или дори обида между съседи с някаква българска следа, па ако ще извършителя да се е разминал с българи по улицата, тогава може да си сигурна дори и без да тъсиш че това е отразено в нашите медии.

Виртуози са в омаскаряването.
Последен пример - Христо Шопов извадил пистолет на люксембургската гражданка Патриша и на всичкото отгоре я набил с помощта на жена си.
Напоително и сладострастно разказвано до припадък по всички медии, с тон недопускащ и капка съмнение, че дивият балкански субект е виновен.



Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано29.02.24 13:22



Кофти е пич.
Забравяме, че когато някой е от много години навън, не вижда точно всичко.

Моята любима приятелка, която от 20 и кусур години е женена в щатите, чете само про/руски медии, защото такива й пращат дружките й рускини наоколо.
Гласуваха за обама, той се оказа лош, гласуваха за тръмп, той се оказа нищо




Вече не казва за кого гласува, че много съм я бъзикала



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Deern]  
Автор 741 ()
Публикувано29.02.24 13:22



Чета сега из немските новини, че 21-годишният бил задържан от баща си (69 години) до идването на полицията. Бил на гости при него и на тръгване нападнал децата на улицата. Казал бил на баща си, че в телефона му имало информация защо го направил. Кой знае какво му е в главата.



Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Green Light]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано29.02.24 19:30



Останах с искреното впечатление че българите са силно нежелани в Германия.

Докато живеех в Бавария, говорим си с един немец, понеже голямо недоволство на немския народ покрай отпадането на специално разрешение за работа на българи и румънци, и аз му казвам: Че то ние, саде с бабите, дедовците и дечурлигата сме има-няма шест милиона... колко по-точно да наводним трудовия пазар?!
И той зейна: Ама само толкова ли?! Взимаме ви всичките, бе!



Не съм чула немец да се оплаква от съвестно трудещи се хора. Дали счетоводител, лекар или чистач, щом бачкаш, а не лежиш на социални помощи, не е да не ни харесват.
Има и там мрънкачи, търтеи и простотия обаче, на тези всеки им е крив.

И на мен ми се прибира много, земята ме тегли, но още не е дошло времето, второто чаве не си е стъпило още на краката. Стига ми вече свят, видях и превидях. На село искам. Като Ружа да си садя, плевя и бера. Направо до болка го искам. Дано да доживея.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Green Light]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.02.24 19:56



Жителите на германски градове се оплакват от българите

А ми, че и жителите на българските градове се оплакват от българите ... Например - аз.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: 21 годишен българиннови [re: 741]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.02.24 22:09




Явно е с психически отклонения.

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.24 22:16



За пореден път се прочухме като простаци, хм, меко казано. Следващата стъпка е да изневерим на ЕС и НАТО и картинката на онези като Бибип съвсем ще цъфне и върже... Срам ме е да съм българин! Затова и зад граница има фрази като "bulgarian gratitude".





Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.02.24 22:13



Ти също си с отклонения. Моля те да не комуникираш с мен!

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: 21 годишен българиннови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.02.24 22:55



Може, но поне не съм като Возача, който какво изрече за мен, че първо щяли да ме бият, после да ме ебат, и накрая да ме заколят, и като Алиса, която на основателно притеснение от моя страна относно Ламби каза, че съм искал да умре и следователно съм щял да загубя близък роднина...

Ще уважа молбата ти, защото си поне частично учтива относно нея. Ако не беше изобщо, нямаше да я уважа. Можеше да си спестиш удивителната, но не бих бил прав да искам прекалено много от теб.

ПП: Pozdravi:





Редактирано от Nuke Dukem на 29.02.24 23:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.