Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 12.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема как се случва това?нови  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.02.24 05:22





талант? гений? за мен ... не! това дете свири с лекотата и умението, за което са нужни десетки години практика
а е само на 5!
и много се чудя как в лицето на този факт, хората продължават да отричат прераждането


п.п. и не, не че ми се дискутира, но отново усещам порив да надникна в огледалото(вие), за да огледам и позная себе си чрез вас, за която помощ от сърце съм ви Благодарна



Тема Re: как се случва това?нови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.02.24 06:27



много се чудя как в лицето на този факт, хората продължават да отричат прераждането

Винаги много ми се е искало да вярвам и в прераждането, и в задгробния живот, и във висшата сила която наказва злото… за съжаление нямаме неоспорими доказателства за нито една от тези…мечти.

Пианистчето, което е наистина поразяващо, може би е един прероден Моцарт? А самият Моцарт прероден ли е бил? Или той е бил просто гений? А ако той е бил гений - защо това дете да не е?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема tiger momнови [re: jumbles]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано28.02.24 06:26







Тема Re: как се случва това?нови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ястребовски)
Публикувано28.02.24 06:32



Талант. Като Моцарт да речем.
Не отричам прераждането - не го и потвърждавам - просто приемам, че не знам. Вярата не ми е опция.





Тема прераждането е тъпонови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано28.02.24 06:33



ако се преродиш, но не знаеш че си се преродил, каква е разликата ако не си се преродил



Тема Re: прераждането е тъпонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.02.24 07:38



Отговор на много често изскачащ въпрос.
„Защо ни изтриват паметта? Защо винаги забравяме всичко и започваме от нула?“
Ние всъщност не започваме от нулата. Ако случаят беше такъв, тогава всички бебета щяха да се раждат като празен лист и нямаше да имат личност.
Всяко бебе има голяма индивидуалност, ако му обърнете голямо внимание.
Не че паметта ви е изтрита, тъй като душата/подсъзнанието ви никога не забравя нищо. Просто тези спомени от минали животи не се изтеглят в тялото или егото/съзнателния ум, тъй като не са необходими.
Няма да сте нов „ти“, ако изтеглите всички тези спомени. Ще бъдеш старият ти в ново тяло.
Спомените от минали животи само карат хората да се депресират. Тези спомени биха попречили на това, което се опитвате да постигнете в този живот. Ето защо обикновено не ги изтегляме.
Вместо това имаме нашите душевни водачи, които да ни помогнат да намерим пътя си. Това и ние си оставяме трохички, за да сме сигурни, че ще останем на избрания от нас път.




Тема Re: как се случва това?нови [re: jumbles]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.02.24 08:02



отново усещам порив да надникна в огледалото(вие), за да огледам и позная себе си

Правилно. В 5 часа какво друго да правиш





Тема Re: как се случва това?нови [re: Albena l]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано28.02.24 08:47



какво му има на 5 часа?!!!
това ли е всичко което можа да измислиш по темата?



Тема Re: как се случва това?нови [re: jumbles]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.02.24 10:18



За автор с ментални дефицити - да



Тема Re: как се случва това?нови [re: Albena l]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано28.02.24 10:25



За автор с ментални дефицити - да

Не знам кой има ментални дефицити, но мога да изброя няколко души с категорични дефицити в първите 7 години домашно възпитание.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.