Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Помните ли? (Още политически смешки)нови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.02.24 12:43



Бях пускала една смехория тук - дето Зеленски уведомил Белия дом, че има намерение да сменя началника на войската си. (Той го смени, де).

Е, нашто е



По повод прочутия моморандума на пепедебето.

Отиваме ли на избори 2в1 заедно с евровота през юни? Това е въпросът на въпросите три месеца преди това. Имаме ли "Да" от западните партньори за такъв ход, предвид думите на "първата дама на ГЕРБ" Мария Габриел, че днес се е срещнала с посланиците на ЕС и САЩ, които е уведомила за решението да не подпише меморандума с ПП и ДБ?

Ти да видиш! Вече уведомяваме батковците за всяко свое гласуване и решение? За всеки предсрочни избори? Искаме им разрешение?

Абе тия хора не чувстват ли колко се излагат напоследък? Вероятно разчитат, че толкова са омръзнали на всички с глупостите си, че вече никой не им обръща внимание. То си е и така.

Обаче Уникалната БДИ и не пропуска!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.02.24 12:47



Абе както и да го гледаш отврат пълна. Направо си е като във вица - Лопе деВега.





Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.02.24 13:13



Честно ти казвам - не съм спряла да слушам и гледам, и ми се струва че живея в някакъв абсурден свят… наниз от безумия!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.02.24 13:26



Ако имаш свободно време - намери си едно участие на ПростоКирчото вчера сутрин, май в Нова беше, сутрешния блок. Ама ЦЯЛОТО го изгледай, има възходяща градация! То беше направо драматургичен връх! Моноспектакъл! То бяха клетви в доброто, еуфорични декларации за прекрасните им намерения и любовта им към Народа! Нещо като ВСТЪПИТЕЛНИТЕ им възторжени изяви, когато се биеха в гърдите колко са НОВИ и ЧЕСТНИ!

Ама сега, след 2 години провали как не ги е срам да говорят същите лъжи и превземки! Съвсем за идиоти ни взеха…

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light ()
Публикувано22.02.24 13:25



Аз това не съм го чул, а и от линкът ти става ясно, че този въпрос си задават редакторките на статията Аделина Томова и Ива Капкова, а не политиците, така че е ясно че спиш, обаче действително става някакъв цирк на абсурда с тези "посланици на ЕС и американския"
Мария Габриел с това започна вчера - че излизала от среща с тях. Ебаси, кой управлява България, бе?! Преди някакво драматично решение свързано с управлението на България, нашата бъдеща премиерка уведомила посланиците. И защо?

Знам, че ще стане по-зле ако дойдат избори и нищо не искам да се променя, обаче тая детска градина и цирк от скечове за забавление на батковците и каките "посланици на ЕС и американския" ми идва в повече.
Не мога да ги търпя сигурно повече и от теб.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: Green Light]  
Автор samson (Оня)
Публикувано22.02.24 13:52



Трябва да открием отговорът на: Какво се прави когато ни е вече влязъл без да се усетим?

Едни казват мърдай други пък-не мърдай?
Кой най-много мърда тук?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.02.24 14:29



Преди някакво драматично решение свързано с управлението на България, нашата бъдеща премиерка уведомила посланиците. И защо?
За размиване на отговорността. Ето стана провал ама какво сме виновни ние като даже и нашите партньори мислеха че това което правим е правилно. Ами той провалът си е правилен, ако nissan питат toyota какво да направят то какво ще им каже toyota?

женчо


Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light ()
Публикувано22.02.24 14:40



В нашият случай нисан пита тойота, но отговаря хонда (Пеевски днес).
Ебати, дет викахме навремето, карачките!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.02.24 14:45



Помолих да не ми отправяш постове, още повече когато са тотално изперкали и неадекватни.

Аз това не съм го чул, а и от линкът ти става ясно, че този въпрос си задават редакторките на статията, а не политиците, така че е ясно че спиш

Аз въпроса ли визирам, умнокрасавецо? А дай малко газ на възприятията си!

Бях пускала една смехория тук - дето Зеленски уведомил Белия дом,
(Линк)
Ти да видиш! Вече уведомяваме батковците за всяко свое гласуване и решение?


Върху какво е акцентът ми, според теб? Върху някакъв си въпрос, за който дърдориш ти, и с който започва извадката от линка, или върху УВЕДОМЯВАНЕТО, което даже съм болднала в поста си, целия пасаж съм болднала, за да улесня по най-първолашкия начин разсеяните?

НА ДВЕ МЕСТА Габриел подчертава в записа, че е УВЕДОМИЛА посолствата и партньорите, че няма да подпише меморандума! Кво общо имат партньорите с некъф си референдум, а? Те знаят ли изобщо (и ТРЯБВА ли да знаят официално) кви пасове тук си разменят наште тъпанарчета?

Глух ли си, или прекалено умен? ИЛИ СПИШ??

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 22.02.24 15:07.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.02.24 14:47



даже и нашите партньори мислеха че това което правим е правилно.

Е как да не мислят, че това, което правим е правилно, като това, която правим, те ни карат да го правим?



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.