Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано27.02.24 09:14



Друго си човек да контактува с умни хора.
Сега знам защо са ми се подули краката.

Всеки ден потъвам политически


Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.02.24 09:55



Кой ти каза за какво служи литият, от телевизора ли подочу нещичко?



Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.02.24 10:22



Литият налесно ли ти е и редовно ли го взимаш?
Вярвам, че си пусната тук, за да пише някой научен труд. Просто такъв човек, като теб, няма начин да съществува в реалността.

Арогантна, без особени познания, най-вече компилация от думи и изрази чути по ТВ в политически предавания, но с огромно самочувствие, което всъщност е опит за прикриване на тотална комплексарщина.
Как пък нито един човек в този клуб да не знае повече от теб. Няма и толкоз. Отгоре на това и грубо нападаш и оближдаш, непрекъснато.


Дали ако някой от нас е с теб в реалния живот ще го наречеш дрисльо/дрисла, тъпак/тъпачка...

Добре, че дойде тази "демокрация" иначе нямаше изобщо да имаш тема за говорене.

Смятам, че знаеш за лития по лични причини.



Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.02.24 10:13



Казва ли ти някой?

На теб и да ти каже на ухо, дори и дупка да ти пробие на дебелата кратуна и с фуния да налива - все тая.

Аз нямам син за изпращане в Украйна.

И аз не разполагам с такъв - по простата причина, че не се е записал във военно училище, а в университет, хуманитарна специалност. И не подлежи на военна мобилизация за щяло и нещяло, още от времето, когато отмениха задължителната казарма.
Може и още да не си чула, ама е факт.

Пък, ако ти се трепери от страх под леглото за всяко нещо, коет чуеш по телевизора - изборът си е твой.
Докато се офлянкваш да продаваш панелки на селяндурите и да живееш само с пет телевизора, хал хабер си нямаш какво става в българската натовска професионална армия. На мен аскуфската казарма ми е под носа, куп местни и придошли професионали са ми съседи. Ходят си всеки ден на работа, правят си ученията, лапат си заплатите, не са виждали мисия, откакто спряхме да изпращаме платени войници на мисии в Афганистан. Не съм любопитствала колко им плащат за мисия, ма една съседка, професионална войничка още преди години с две мисии от по няколко месеца веднага си купи апартамент 100 квадрата. Та, за някои ходенето на война е много изгодно занятие и още пълнят военните училища с мераклии за скъпо обучение и добри заплати.

Докато опрат до твоя син и до моя, дето не знаят от кой край да фанат пушката, има вода да изтече.
Не сме под режима на Путин да мобилизират куцо и сакато.
И в цял ЕС има на хранилка добре обучени войници в несметно количество.
И те са там, за да захлебват от мисии.

Та, спи спокойно, никой не е опрял до нашите синковци.



Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.02.24 10:36



В случая по-важно е дали го пиеш редовно.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.02.24 10:49



Знам че няма да ме послушаш, но въпреки това ще помоля за СЕТЕН път - не ме считай за някаква молекула, която може да бъде разцепена. Приемай ме като молекула, която повръща всеки път, когато види пост от теб, адресиран до нея. От МНОГОгодини назад. Наоколо сме много такива.

ТОВА не е равностойно на разцепване.

Нито ме интересуват мненията ти, нито ги смятам за съществени, а начинът, по който ги поднасяш - е НАЙ-отвратителният, който съм виждала в този клуб, откак съм в него. Радвай се, получаваш Оскар.

(А няма да ме послушаш, защото си тотален гьонсурат. Който не се интересува кой как го възприема, важно му е да се избълва.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: bipet]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано27.02.24 10:59



Ний с теб, бипет, не представляваме интерес за мишки, пчели и гарги.
Споко.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано27.02.24 11:29



Важен е атентатът в "Света неделя", другото го остави.

Всеки ден потъвам политически


Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.02.24 11:39



В случая по-важно е дали го пиеш редовно.

Пия го, бабе, пия го. Бъди рахат.





Тема Re: Ти да видиш!! Навални починал от тромб!!!нови [re: bipet]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано27.02.24 11:51



Важен е толкова, колкото всички терористични акции, независимо кои са терористите.



върнете ни архивите, идиоти



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.