Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор thehuntermuster-231270 (старо куче)
Публикувано23.02.24 05:21



Хънтърът откога ти разправя, че тия са инсталирани, за да разбият евроатлантизма, ама ти не, та не.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.02.24 08:46



Ти пак ли беше зад океана на рапорт?



Не се отклонявай за дълго, без теб евроатлантизЪмът в клубеца залинява застрашително .

ПП Питай твойте задокеански хора ЗАЩО тогава допуснаха ППДБ да управляват и КОЙ тогава е истинският евроатлантик? Боко ли? Шиши ли?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 23.02.24 09:02.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано23.02.24 09:32



Това е и най-голямата смешка - хората (ако допуснем че са хора) чийто смисъл на живота е да мразят Русия и всичко руско искат да кръстят улица на името на руснак.
Направи ми впечатление и друго, напоследък започнаха да пускат по БНР и забранените руски песни. Явно лизачите са в разкрачено положение и се чудат да мразят ли руснаците или да кръщават улици на тях. И реват като Васко Кеца: Койййй, ще ми каже? Ще ходят пак до Посолството да питат как да кръщават улиците, или ако не ги приемат (Искариотите никой не ги обича) то Галя от Посолството ще им каже какво да правят.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.02.24 10:04



Това е и най-голямата смешка - хората (ако допуснем че са хора) чийто смисъл на живота е да мразят Русия и всичко руско искат да кръстят улица на името на руснак.

Мен лично ме поразява друго. Което даже не е смешка.

Как е възможно в главата на хора, претендиращи да са БЪЛГАРИ и да милеят за България, изобщо да им дойде наум да кръщават улици на ЧУЖДИ герои? Които дори е въпросително дали са герои, доколко и в името на КАКВО са геройствали?

Ми дай да си кръщаваме тогава улиците на имената на всички знайни и незнайни украинци, загинали в руско-украинската война! Или да издирим някой китайски опозиционер, на чието име да прекръстим храм-паметника Александър Невски?

А паметник на Зеленски? ЛИПСВА МИ!!!

Не им харесвал Графа - хубу, ама да си го кръстим на някой българин!

ДОКОГА ЩЕ ЛИЖЕМ?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.02.24 10:25



Няма нужда от китайски опозиционер, храмът и сега носи името на чужденец.
Според мен добре е да е "св. св. Кирил и Методий", или "св. Иван Рилски Чудотворец", или... или... толкова достойни българи имаме.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.02.24 10:34



Няма нужда от китайски опозиционер, храмът и сега носи името на чужденец.
Тъй ли? А защо тогава да сменяме чуждо име - Граф Игнатиев - с чуждо име - Навални?



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.02.24 10:32



Ми не трябва да се сменя с навални.
Но не и граф игнатиев.

Прочетох, че старото име е "самоковска".
Защо не?
Мисля, че ако улиците носят имената на наши светци или национални герои, ще пресекат щенията на някои недомисляци да се движат с някакъв политически тренд.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.02.24 10:51



Тарти, ни теб ще питат - ни мен. Ше си го тропосат Навални ако решат. С тази цел пишем тия теми, ПРИНЦИПНО, а не да си даваме мненията за конкретното име на някоя улица.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано23.02.24 11:22



Живеех на бул. " георги димитров".
Вече повече от 30 години е булевард "България".
Не вярвам някой да посмее да пипне това име



а не да си даваме мненията за конкретното име на някоя улица.

Е, пиша предпочитание

В бургас пък все още има улица" фердинандова"



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.02.24 11:55



Що се отнася до мненията ни… казваш храмът да е Кирил и Методи? А ако ни скочат македонците? Или и то ще се брои като “чуждо име?”



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.