Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не им зачитайнови [re: Naki]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.02.24 23:11



"Аз го знам така - политиката и проституцията са и двете едни от най-древните професии, но само една от тях е почтена"

То и аз го знам, ама не го мога.
Та за чий ли ми е това знание!



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Не им зачитайнови [re: samson]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано26.02.24 23:36



Не става въпрос за болести.
А за ценностна система.
И хигиенни навици.

Перат хората, кой пари, кой съвест... кой думи.





Тема Re: Не им зачитайнови [re: T a n y a]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.02.24 23:55



"Не става въпрос за болести...
...Перат хората, кой пари, кой съвест... кой думи."



Оцених мнението ти, със забележка, че не уточняваш нашето място, а го наричаш "хората".
Имам предвид, че постоянно и силно ги подхранваме с времето и енергиите си, "храним", като да са ни деца....и си ги избираме, дори и фафорити си имаме.

А твоето "хората" ни изключваш ли?

Сега остава да ми отговориш, че те без нас са нищо и аз да те поздравя за думите ти...ОБАЧЕ и ние, а не само хората!

И най- вече ние-те са наши РОЖБИ!

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано27.02.24 00:01



"Бях пускала една смехория тук - дето Зеленски уведомил Белия дом, че има намерение да сменя началника на войската си. (Той го смени, де)."

Както си я подкарала на смях, ти утре може да ни кажеш, че нашият е уведомил Белия дом, че няма да иска помощ от Русия, и в скоби да ни информираш / Той я поиска, де/

Престани де пускаш не сериозни теми!



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Редактирано от samson на 26.02.24 23:53.



Тема Re: Не им зачитайнови [re: samson]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано27.02.24 00:36



Хората...
Никого не изключвам... Хора много ...
Хора разни, хора различни и хора разнообразни...

„Ако бъда притиснат да сложа етикет на моите политически схващания, ще кажа, че те са от вида на песимистично-анархичната пасивност, или на анархично-пасивния песимизъм, или на песимистично-пасивния анархизъм: анархизъм, защото опитът ми показва, че най-вредното в политиката е самата власт; пасивност — защото храня съмнение относно волята за промяна в този свят, воля често предварително заразена с жаждата за власт; и песимизъм, защото не вярвам, че в основата си нещата могат да бъдат променени." Дж.М. Кутси



Тема Re: Не им зачитайнови [re: T a n y a]  
Автор samson (Оня)
Публикувано10.03.24 13:39



"Хората...
Никого не изключвам... Хора много ...
Хора разни, хора различни и хора разнообразни..."



„Ако бъда притиснат да сложа етикет на моите политически схващания, ще кажа, че те са от вида на песимистично-анархичната пасивност, или на анархично-пасивния песимизъм, или на песимистично-пасивния анархизъм: анархизъм, защото опитът ми показва, че най-вредното в политиката е самата власт; пасивност — защото храня съмнение относно волята за промяна в този свят, воля често предварително заразена с жаждата за власт; и песимизъм, защото не вярвам, че в основата си нещата могат да бъдат променени." Дж.М. Кутси


Пробвам по предложението на Уни, да бележим темите




Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.