Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.02.24 09:05



Точно така, Цифрьо. Нито ти си русофоб, нито аз - русофил.

Важно е обаче човек да е достатъчно адекватен, за да вдене кой за какво говори, преди да се вклини в нечий разговор.

Допускам (всъщност - сигурна съм) че баткобатков, употребявайки “русофоб” - визира отчаяните евроатлантици. Какъвто ти определено СИ, Цифрьо. Заедно с Грийна и Хънтъра.

Ми то като се огледа човек наоколо - в държавата останахте само тримата! Откак се оказа, че ДОРИ ЕВРОАТЛАНТИЧЕСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО работело за Путин!



Колкото до истинската причина за темата на Лиса - КАКТО ОБИКНОВЕНО си твъъъърде далеч от истината.

Изплю ли си злъчта за тази сутрин? Ае, приятен ден!

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано25.02.24 09:18



Допускам (всъщност - сигурна съм) че баткобатков, употребявайки “русофоб” - визира отчаяните евроатлантици.

Не допускай и не разсъждавай, Доне. Изискват се умения за тая дейност, които при теб не са налични.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.02.24 09:22



Изискват се умения за тая дейност, които при теб не са налични.

Признавам, ти си нива над мен. Иначе защо ли всеки пост ти е неадекватен?

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано25.02.24 10:49



баткобатков, употребявайки “русофоб” - визира отчаяните евроатлантици

Точно така. Визирам т.н. либерални/глобалистични/сороски и т.н. пропагандни центрове, които надъхват омраза към всичко руско, вкл. и дисиденти като въпросния Навални за когото много страдат, а забравят че са го хейтили защото е руснак.
И също и тези центрове забравят за другите агресори и убийци по света, а хейтят само един от тях.
Явно е, че доста ЕС чиновници им се вързват, както и властите в България, както и хората, които подкрепят властите. Мислех, че и в клуба има такива, но ако съм се излъгал се извинявам.



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.02.24 11:35



Е, не! Постовете на Цифровия обикновено са реални и адекватни?



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.02.24 12:32



Постовете на Цифровия обикновено са реални и адекватни?

ДА - когато касаят нещо професионално или обяснения и коментари на реални обективни факти.

НЕ - когато касаят разчитане и коментар на чужди мнения и разбирания. В такива случаи е СМЪРТОНОСНО субективен.

Типична умнокрасивост. И наполовина - женско качество.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор 741 ()
Публикувано25.02.24 14:05



Благодаря!
Декларирал съм го преди десетилетие, когато Уни беше горда евроатлантичка и още не и се беше отворила путинистката чакра, та не ще да е било заради пристрастие и различия във възгледите, а само резултат на наблюдение. Даже ме бяха цитирали тогава в подпис.

!



Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.02.24 16:53



Като пусках тема с такова заглавие, изобщо не предполагах, че ще се появи



Украйна и чуждестранните й партньори биха могли да поканят Русия на бъдеща мирна среща, на която да бъде обсъдено прекратяване на продължаващата вече две години руска инвазия, съгласно условията на Киев.

Зеленски за първи път обяви своята формула за мир на среща на върха на Г-20 през ноември 2022 година. Формулата предвижда да бъде възстановена териториалната цялост на Украйна и пълно изтегляне на руските войски.


….

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: UnicaDonna]  
Автор samson (Оня)
Публикувано25.02.24 17:43



Това наистина е смешно.

"Може да има ситуация, в която ние заедно да поканим представители на Руската федерация и на тях да им бъде връчен планът..."



Зеления предлага на Русия да незабавно да напусне Украйна и да подпише пълна капитулация!



Руснаците са съгласни и обещават при подписването да осигурят тържествена заря с ракети?

Шведите какво казват?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Помните ли? (Още политически смешки)нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано25.02.24 17:55



Всеки, който се позовава на участията на Уникалната в периода й на евроатлантичка - свършва като победен.



ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.