Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: alisalisa]  
Автор samson (Оня)
Публикувано25.02.24 21:03



"Ееее, що издаваш кой е убиецът още в началото на филма???"

Представи си, за това твое мнение, Фондация "Н.З. за Б.Г." те награждава с безплатна екскурзия до Холивуд, с кемпер.



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: samson]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.02.24 09:48



Гледам, че вече сте се разпищолили...


Сега разбирам, че описаното ти пътуване е фантазия или копнато от гуглето.
За мен няма проблем. Даже хора дето са живели в Н.З. пишат художествени измислици
(да не кажа глупости). Преди време бях препоръчала тук Изабела Шопова.
Живяла е в Н.З. и Австралия, написала е няколко книги, чела съм откъси.
Има дарба, увлекателно и ярко е представила нещата, но и леко си е измислила.
Примерно отиваш в банката по работа и 30мин разговаряш със служителя за времето.
Или че хората тук си мият чиниите с веро, без да ги плакнат с вода.



Тема Re: Череш:)))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.02.24 09:54



Н.З. на маорски означава "земята на дългия бял облак"





Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 4ereshka2]  
Автор 741 ()
Публикувано26.02.24 10:03



Имам я вкъщи таз книга, "на изток в рая" предполагам. Жената навремето я взе и я прочете и каза, че и харесала, аз още не съм се наканил. Ще трябва да я прелистя някой път.



Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 4ereshka2]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.02.24 10:26



Мъ, не е ли забавно - пишман-туристи и назобани от публикации в нета, статии и филмчета мераклии да ти обясняват как живееш в държавата си и защо не си права?





Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 741]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.02.24 10:36



След като я имаш книгата и жена ти я препоръчва....
Последно И.Ш. е пребивавала в Антарктида и е написала книга за преживяното.



Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: alisalisa]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.02.24 10:42



Гледам да не се нервя излишно в клубеца, защото ежедневието ми е достатъчно изнервящо.



Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 4ereshka2]  
Автор 741 ()
Публикувано26.02.24 10:46



Ще трябва да ходим и до Антарктида, иначе не е интересно, а сме дърти и в тоя живот едва ли ще стане. Засега имаме нейни само "на изток в рая" и "на юг от разума".



Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 4ereshka2]  
Автор samson (Оня)
Публикувано26.02.24 11:05



"Сега разбирам, че описаното ти пътуване е фантазия или копнато от гуглето."

Моля посочи ми кое от написаното от мен е фантазия?

Много интересно, ти как разбра, че описаното ми пътуване е фантазия или копнато от гуглето?
Защото аз никъде не съм казал такова нещо.

Ако си прочела някъде, че някой е писал, че съм беден пенсионер, да знаеш, че не е вярно, а она си го е измислила по нравът си.

Представи си, че и това не е измислица: Писах, че попаднах посред нощ на малка бензиностанция извън населено място, без там да има нито един служител.
Нашият общ приятел ни отговори, че българите сме задръстени щото то цяла Канада отдавна било така, а после уточни че не е съвсем така, щото в Канада имало човек на касата.
Представи ли си, измислица ли е?

Късно през нощта, планински път се стесни напълно, дотолкова, че ако дойде насрещна кола нямаше да можем да се разминем. Бензинът ни бе на свършване, а близо час ние не срещнахме кола. Това силно ни притесняваше.
Но пък навигацията ни показваше близка бензиностанция, но ни изглеждаше като да сме се заблудили... Пътят се разшири, излязохме на равнинен път, и видяхме сред нищото бензиностанцията както бе и в навигацията.
Представи си колко много ни олекна, спряхме, пяхме и танцувахме на пътя...видяхме че няма служител, но радостни и щастливи, че ще поспим и на сутринта ще заредим гориво. Като поразгледахме видяхме, че може да платим с карта и да се самообслужим...и пак се смяхме, този път на себе си, че не сме ходили да видим, че в Канада отдавна е така.



4ereshka2, приеми моите благодарности, че се включи в темата с полезни допълнения към нея.
Като цяло темата обогати общата ни култура за света в който живеем, по този интересен начин на общуването между всички нас.
Благодаря на всички участници, с пожелание за повечко такива теми в клуба.

Последни два въпроса :
Възможно ли е беден български пенсионер да спечели първа награда от Н.З. конкурс, примерно безплатна месечна екскурзия с кемпер?
Беден ли е този пенсионер?

Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Въпрос към съклубарката от Нова Зеландиянови [re: 741]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано26.02.24 11:03



За мен няма шанс да пътувам до Антарктида, мразя студа.
Но с интерес гледам разни клипчета в тубата
за всички точки от света, които няма да посетя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.