Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Хотели и храна посреднощ в Софиянови  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.24 20:20



Не исках да вдигам предната тема, много ценна информация събрах за което благодаря



Сега кроя план за храна посред нощ (към 2-3ч ) в София.
Това е много смотано време и за хотелите, защото толкова късно / рано не чекират.

Обмислям варианта да останем малко в София за уикенда и после да пътуваме към Троян.
Мисля че в София шансовете за оцеляване посред нощ а и през уикенда са по-големи отколкото в Балканските гори.

Вие какво ще кажете? Мотаете ли се през уикенда по това време?



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Deern]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.02.24 20:40



Ами не знам какво са ти претенциите. Но ако искаш София и планина мисля че в Драгалевци ще намери хубави хотелчета. Ако си запазиш преди това място предполагам може и да питаш дали могат да ти запазят нещо от ресторанта им. Чак токо късно не ми се е случвало да вечеряме, че то вредно за здравето. Но с познати няколко пъти сме правили хубави сбирки вечер там, но до към 22 и нещо, но не по-късно.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Deern]  
Автор 741 ()
Публикувано15.02.24 21:51



Ако не сте претенциозни, гледам Ибис на летището е с 24 часа рецепция без краен час за чек-ин. Като предупредите кога ще пристигнете, не виждам защо да не ви вземат. Имало и 24-часа бар със закуски, та все ще има какво да хапнете докато дойде време за истинската закуска.

Но не е от опит, а каквото виждам в букинга. Нямам опит с хотели в София. Ама пък и на други места не съм имал опит и букингът не ме е подвеждал.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: 741]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано15.02.24 21:58



Ааа, тоя коптор е ужасяващ! Сещам се мои клиенти ги настанявали в стая, която не била освободена, т.е. вътре имало хора... После в другата стая не било оправено... та чак в третата било що-годе... Е Лирата тука да каже, нали е от бранша.
Иначе среднощно хапване освен по бензиностанции или денонощен Макдоналдс друго не ми идва наум. В смисъл да има къде да седнеш вътре. Но отдавна нямам понятие от Студ град, та и там може да има нещо.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.24 22:01



Аз нямам големи претенции, особено ако е препоръчано от някой познат, ще е перфектно. Намерих един чрез статия на Капитал, “Умен Хотел” на Мария Луиза 29 сега съм на сайта.
Прилича на японски хотел, но в София.

И става с чекиране посреднощ. За паркинг още не съм гледала.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: NAVYBG]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.24 22:06



Аах това ако е така, не искам.



Аз съм била поне 2 пъти в един хотел до летището Блок 531, беше ок, помня че поръчахме пица от една брошура на рецепцията, май пицарията е наблизо не знам, но храната беше добра

Била съм и в един от тия големите хотели, сгради от соца, тия са зле.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: NAVYBG]  
Автор 741 ()
Публикувано15.02.24 22:07



По цял свят не може да очакваш кой знае какво от Ибис и то се знае. Няколко часа за през нощта и след това продължаваш.



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Deern]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано15.02.24 22:25



Преди короната имаше много денонощни ресторанти-Рафи, Контеса, Марая, няколко хепита, Неро... Говоря за тип ресторанти. Сега Рафи е до 2-3.
В Студентски град ще има със сигурност. Може би нещо и на Витошка.
Има някакви шумни, в които сервират и храна, но предполагам не това е идеята след полет.
Хотели много и прилични. Лира наистина работеше в хубав хостел в преките на Витошка.
Дай някаква приблизителна локация, къде би искала да отседнаш?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Deern]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.02.24 22:50



Ако пътувате с кола все пак бих ти препоръчал Драгалевци.
Наблизо е Бовнската църква, драгалевскит манастир. Има хубави маршрути на разходка из гората.
Не съм на 100% убеден че става дума за

. Няколко познати от Варна и от чужбина основно отсядат там.
Ето и ,
Близо е и ресторант "воденицата", там кухнята е добра и разнообразна..



Тема Re: Хотели и храна посреднощ в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.24 23:06



Оха, мерси, това е за отделен излет. Трябва да видя колко време ще остане, защото ще сме точно по Великден там. За сега планувам по 3-4 дни в 2 града.
Тая история със София е само заради летището, но сега мисля дали ако тръгна по-навреме за обратния полет да спим там. Гледам почти половин час до летището, това е ок, ама точно към хотела пътя е зиг-заг

значи е доста хълмисто




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.