Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 12:30



Иска ми се путин с цялата си машина да довтаса тук, за година да кажем.
Тогава ще ги видя тия колепреклонници и любвеобилници.

Но преди това аз ще се вдигна,ще им гледам сеирите отвън.


Ще ти пратя селфи - аз, Пътник и Бипет, с хляб и сол!



И не се изненадвай, ако зад нас провидиш и някои видни евроатлантици с букети.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Тема Re: Навални го починалинови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.02.24 12:48



Ми не знам, ама и смъртта на Гео Милев я свързват някак си с властта на Александър Цанков. Де да знам защо. Той дори и в затвора не е бил.

Кога па успяха да го презрат тоя Запад, колективния, като все с него се напъват да се мерят? (Впрочем всяко западно откритие те все са го открили по независим път, забелязала ли си?)

„...дълбоко там под слоя горен,
загризал тайно сладък корен,
мезон те гледа ококорен!“

Редактирано от MupaM на 18.02.24 12:45.



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 12:48



Ми не знам, такъв фанатизъм при арабите бих го приела някак, ама при хората, които се имат за цивилизовани и интелигентни ми е сложно.
Каквото и да направи Путин, те ще му ръкопляскат и ще викат евала! Прав е! Това наистина е фанатизъм и то в най-крайната му форма...



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано18.02.24 12:51



Асанж е от доста години в британски затвор в очакване да бъде екстрадиран в САЩ и да не чуем повече за него. Според посещавалите го е бил подложен на психичен тормоз. Австралия чак сега поиска да бъде помилван и да си го прибере. Разликата с Навални е, че разкри пред света какво вършат щатите по света. Докато вторият и брат му не можеха да стъпят повече във Франция заради особено големи кражби.
В Русия също е крал, но това да го оставим да мине.



Тема Re: Навални го починалинови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 12:51



Плитко и повърхностно.. нормално!
Напротив, точно това беше момента Навални да умре. Показност, какво ги чака другите опоненти, ако изправят глава. Сега погледнах кои са другите кандидати.. съмняваш ли се че Путин ще спечели?! Смее ли някой да спечели..
Много хитър и показен ход на Путин, типично психарски... горките руснаци!



Тема Re: Навални го починалинови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 12:54



Е, ти си знаеш анализите. Всеки си знае.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 13:00




ами аз помня и друго.. комуникацията ти с Бипет и Пътника преди.. ама забрави какви епитети отнасяха от теб, но в името на Путин всичко е цветя и рози.. дори и с хора, на които им изпроси бан.. ама нормално и типично комунистически!
Абе ти как се гледаш в огледалото, толкова въртелива.. можеш ли да видиш себе си, или?!



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 13:48



И аз също помня. Да, аз се промених. Имам право и на това. Нужно ли е да злобееш? И да се правиш на интересна?

А вината е ИЗЦЯЛО МОЯ. Че преди съм била сляпа.

Доколкото знам - ти си разведена. Защо не си стоя доживот с мъж си? Или с другите си приятели преди и след него? Когато СЕ РАЗОЧАРОВАШ ОТ НЕЩО - ти го изоставяш. Дали непременно харесваш нещо друго и му се отдаваш напълно - не е сигурно. Ти омъжи ли се втори път?

И няма нищо общо с Путин. Но няма смисъл И НА ТЕБ да обяснявам.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!

Редактирано от UnicaDonna на 18.02.24 13:50.



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 14:24



Ти май не разбра какво ти казах. И Бипет и Пътника са си същите, като онези, които ти обиждаше и нападаше, промяна е само твоята гледна точка, в което няма лошо.
Сега го правиш същото с новите си "противници".. доскорошни стари съмишленици.
Ако ме разбираш.
Моя личен живот няма нищо общо с темата и е кофти да го споменаваш. Раздялата с човек, който ти е в къщата на масата е едно, раздялата с политически убеждения е съвсем друго.
И не, не е злоба, не познавам това чувство, просто ти казвам с две думи, че това, че имаш единомислие с даден човек не променя човека, а отношението ти към него.
И с Пътника и с Поручика и с много други, нямам проблем да седна на една маса и да се уважаваме и да си мерим думите.. нищо че те вярват в друго.. тяхно право е. Както и твое, споменаването ми за тях беше, че те са си същите..





Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано18.02.24 14:29



И няма нищо общо с Путин. Но няма смисъл И НА ТЕБ да обяснявам.

Класически похват на/за вас, Путлерастите!



НЕ, нямало общо с Путин, доообре, ей сега ти повЕрвах..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.