Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Навални го починалинови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.02.24 18:55



Комунистите са тип: престъпници, конформисти, наивници, глупаци.

Част от тях и сега са си такива. Синчетата се поизучиха малко и ни управляват на конци.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Навални го починалинови [re: BATHco]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.02.24 19:01



Това е вариант на престъпниците/конформистите.



Тема Re: Навални го починалинови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.02.24 19:22



Тези по радио Свободна Европа преди 1989 не говореха глупости В един тоталитарен еднопартиен режим управляващата класа е партийно-държавната бюрокрация . Действително върхушката й е от няколко хиляди души с членовете на семействата, обвързани с делови, финансово, родствени ако щеш връзки, нещо като аристокрацията навремето. Която поне, въпреки недостатъците си поне е носила и етиката на поколения професионални военни.



Тема Re: Навални го починалинови [re: Metropolis]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано17.02.24 20:36



Абе хора, поне преклонение пред смъртта капка нямате ли? - прекланяме се, разбира се! Особено в редките случаи, когато клони повече към възмездие. Ако ме разбираш?





Тема Карабойкин Гунчооо,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.02.24 23:03



ти си млаТ и образован мъШ! Спор няма!


Ма не ти признавам дипломите, дорде не ти ги !!!!!!!!!!!!!!
Понимайш?



Тема Re: Навални го починалинови [re: vozac]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.02.24 00:54



Как се връзват твърденията ти, че си про-Путинист и това, че смяташ инвазията на Русия против Украйна за изначално грешна?



Тема Да жалим за Нахалнинови [re: vozac]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано18.02.24 09:49



Във всички държави, включително в екс-демократичните (т.н. Запад) умират опозиционери. Защо не жалиш за всички тях?
Хвърлянето на обвинения без доказателства и жаленето за чужди опозиционери е характерно за комунистическия интернационализъм.
Ти май си бил комсомолски секретар (или от такова семейство) или комунистически агитатор. Само такива навремето жалеха и страдаха по пролетарско-интернационалистични причини.

Редактирано от batkobatkov-32172 на 18.02.24 09:41.



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 09:57



ЧетИ малко по-внимателно, преди да пишеш. И може би трябва да се научиш да разбираш тънките неща между редовете.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: UnicaDonna]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано18.02.24 10:22



Да, съгласен съм че може би съм сбъркал човека към когото ми е насочен поста.
Това което съм написал е към жълтопаветната групичка, които сега страдат по Нахални и обвиняват Путин, че го е убил. Даже агитката правела сценки пред Руското посолство. Много са разстроени и скръбни, но за да ги забележат по-добре да направят този театър пред американското посолство. Може да заработят някой грантец на гърба на един починал човечец, който въпреки предателската си кариера не се радваше на популярност в собствената си страна, колкото в САЩ и техните агитатори, които за един грант и майка си продават.



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 10:29



Да, съгласен съм че може би съм сбъркал човека към когото ми е насочен поста.

+

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.