Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Навални го починалинови [re: 741]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.02.24 08:47



А, не е невиждано, не споря.
Ама после не говорят за това по телефона с всеки, който е казал "Обаждам се от името на вуйчо Ваньо".
Не само саудитците, ами дори и еритрейците.





Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 741 ()
Публикувано19.02.24 08:58



Ясно, не си слушал разговора.
Повечето наистина отказали да говорят. Този, като вижда номер на фсб и чува отсреща факти, дето не би трябвало да са известни извън фсб, решава че е достатъчно интелигентен да си позволи да заобиколи правилата.
Материал, като навсякъде.



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.02.24 08:59



Баща ти, учинайка ти...
И майка ми беше строителен инженер, ВиК, с шестици отгоре додолу.В София, Политехниката.
Между другото е спечелила с проект за ВиК инсталацията на двореца на Хайле Селасие в Адис Абеба.
Само че отидоха други , като баща ти и нямах късмета да посещавам училище заедно с принцове и принцеси.
Тя почина на почти същата възраст като баща ти през 1986. Само че не съм мрънкал, че са я уморили комунистите. А ти си мрънкал , че родителят ти го е уморила демокрацията.
Способности...
Голи способности без партиен билет на БКП - имай си ги...

Не е прецедент в световната история. Така е.
И го възприемам с отрицателен знак.А мащабите съотносно общия брой на населението са по- ужасяващи в сравнение с други държави от лагера на "мира и милиционерооциализЪма


А моите впечатления, ако щеш се насери, са по-меродавни
от твоите.



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light ()
Публикувано19.02.24 09:08



Това е елементарна демагогия и то на най-ниско ниво, извинявай наистина, не искам да те обиждам, но си далеч от Земята в момента. Далеч си от себе си. Приземи се.

Твоите приятели и съученици не са починали докато са в контролирана от техни врагове среда. Заключени, хранени, разхождани с контрол върху съня им, хигиената, естествените им нужди. Навални е разследвал някаква мижитурка под чиято власт бил поставен през последните месеци или година. Сутринта го чух по Нова. Доста дебелашки начин за убийство- няма нужда да бъде издавана заповед или да се прави конспирация, единствено е достатъчно да го изпратиш на темпертаура минус 30 във властта на някой изобличен сатрап, който го ненавижда до кръв.
Твоите приятели в такава обстановка ли са починали? Не ми отговаряй на това, истинският въпрос който искам да ти задам е - какво казваш? Какво мислиш и какво ни казваш за смъртта на Навални и вината на Путин по въпроса?

Кой въпрос виси със страшна сила? Извинявам се, все още свиквам с краткия преглед, може ли да го повториш?

П.П. "Cui bono?" ли? Ами за никого не е боно. Косвено боно е за стягане на редиците и плашене на тези които мислят различно, както и секундна моментна снимка на втвърдената позиция на един режим, който е в положение на война. На всички фронотове. Насочен димящ пистолет в ръката на социопат.
Но непосредствени ползи няма за никого и това нищо не означава нито за смъртта на Навални, нито за вината на Путин.

Редактирано от Green Light на 19.02.24 09:15.



Тема И защо не ползваш това клише за друг психопат?нови [re: ShokoLada]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано19.02.24 09:07



Аз не знам както още трябва да направи Нетаняху, та хората да разберат, че това е наистина един много опасен психопат. Не разбирам как намират оправдание за война.. за убийства.



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: ShokoLada]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано19.02.24 09:19



Въпрос, държавите според теб трябва ли да имат суверенитет, или всеки който реши, че има собствено население в тях, трябва да напада и убива?

А Сърбия имаше ли суверенитет преди американските и натовски сатрапи да нахлуят и да я бомбардират и да отделят територии от нея?
А косоварите не бяха ли сръбски граждани преди войната в Сърбия (Югославия) и следователно сърби? Защо там тогава влязоха натовските убийци?



Тема Re: Навални го починалинови [re: 741]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.02.24 09:23



Абер натюрлих.





Тема Re: Навални го починалинови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.02.24 09:27



Само че отидоха други , като баща ти

Какви точно "като баща ми", я се доизясни.
На баща ми не можеш му стъпи на малкото пръстче що се касае до морал, честност и кадърност.

Колкото до твоите впечатления, можеш да си ги сложиш нали знаеш къде.



Тема Re: Навални го починалинови [re: tuzlija-179435]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано19.02.24 09:27



Голи способности без партиен билет на БКП - имай си ги...
А моите впечатления, ако щеш се насери, са по-меродавни
от твоите.

Това е истинският проблем, защото това е историята на майка ти, а ти я прехвърлящ върху цялата държава, върху цялото общество, но не знаеш истината.
Истината не винаги е тази, която е разказана от майка ти.
Повечето в тази групичка сте такива – безкрайно задръстени.

Цял живот се занимавам с проектиране, по „онова“ време също.
Ти как си представяш, че аз съм направил проекта, а в Адис Абеба ще отиде Леоса защото е бил така добър да подскача две седмици пред Александър Невски. А аз няма да отида.
Някой ще трябва да свърши работата.
Това вероятно не е бил точно проекта на майка ти, независимо какви ги е разправяла. Хората са такива.
Или не е бил само нейният проект, а е имало друг по-качествен.
То и сега е така. Като се осере някой пишман бизнесмен, а повечето са такива, веднага комунистите му виновни. И децата му слушат и после знаят. Всичко знаят какво е било в България.
Аман. Безкрайно сте задръстени.

Всеки ден израствам политически


Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.02.24 09:27



Казвам си, без да ме питат.






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.