Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.02.24 22:05



Лигльо.



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано18.02.24 22:03



А ти спря ли да биеш мъжа си?

Ооо, още миналия ден.
Вчера подписахме примирие, с което всеки от нас признава запазването на границите на другия от преди брака.

Дай да видим ена друга аксиома - нещо по-фащащо дикиш за навални, освен захранките "терорист, крадец, незначителен".
Така хаварит масква тия дни.
Дай нещо друго.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Навални го починалинови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.02.24 22:09



Ми, обори ме.



Тема Re: Навални го починалинови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.02.24 22:11



Само дето Масква това не го говори от вчера, а от години.



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.02.24 22:12



Факти, таратанци.
Просто неколцина от шумкарите обичали усещането от агонията на убивания от тях с нож човек.
Най-отявленият, Кирил Николов ( Странджата, Боксьора) , уж паднал с автомат в ръка в атака срещу немците на фронта си го е отнесъл от българските войници.



Тема Re: Навални го починалинови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.02.24 22:14



Ми факти са.
Убит ли е - убит е.
Осъден ли е по действащия закон - осъден е.
Дреме ми на гъза за Боксьора и прочия. Разкажи нещо и за баба си или учинайка си, че да стане по-конкретен разговора.



Тема Re: Навални го починалинови [re: bipet]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 22:14



Ами ако чак сега разбираш, че има хора, които са нито за Русия, нито за САЩ, т.е. не подкрепят тяхната политика, защото е еднаква, да, закъснял си.
Ако харесвах САЩ, щях да съм там. Когато бях на 19.. т.е. 1991г.имах братовчед в щатите, той ми е като брат, заедно отраснахме. Та тоз братовчед имаше бизнес там и искаше да ми прати покана, отказах. САЩ не е моята държава, т.е. място на което бих живяла.
На Русия се дразня, т.е. не точно на Русия, а на почти всичките им управляващи, защото правят братоубийствени войни, защото трепят собствения си народ, човек посегне ли на ближния си, ама няма никакъв проблем да изтреби другите в името на някаква измислена причина.
Да, за НАТО съм, но това е съюз. Я си представи Путин да беше решил, че така както окупираха руснаците северното ни Черноморие, ние не се отнасяме добре с тях.. Преди години бях в Шкорпиловци, повярвай, аз и мъжа ми бяхме единствените българи дори и тези по заведенията говореха на развален български с руски акцент. Изкупиха маса имоти там.. Моля се обаче, дано никога не се наложи да се показва и доказва в какъв съюз ме.. т.е. да има разум и да няма войни.
За Евросъюза съм, защото наистина имаме ползи от него, а това, че политиците ни дремят и не си търсят правилните позиции, е друг въпрос.
И последно.. за мен идеалният строй е когато човек осъзнае, че другите имат само един живот, като техния и обезценяването му е престъпление. Има за всички и никой нищо не е занесъл в гроба.
Това разделение в което ни вкарват е пагубно за нас, ние сме Българи и интересите ни са свързани с това, да се подобрява живота на народа.. Ама за мен нито американците, нито руснаците живеят добре.. територията не е държавата, държавата е народа.
И последно щото се олях.. а няма много смисъл, държавата ни много лесно може да се оправи, но преди това, самите ние трябва да си оправим мисленето... да премахнем факторите, които ни разделят и се обединим в това което ни обединява, а то е желанието за едни по-справедлив и достоен живот. България е разделена на партии, чиито лидери са... няма да използвам епитети, но и Бог да слезе, няма да ни оправи,.. защото разделяй и владей тук е в пълна сила.



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 22:19



Поручик, кой разполага с химическа отрова от руски институт?



Тема Re: Навални го починалинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано18.02.24 22:48



Значи аксиомата е "щом москва говори, значи е вярно".

Откога ви приказвам, че математиката е построена върху фалшиви новини и опорки, ма вий инДжИЛерите, йок, та йок





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: tartarianeyes]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано18.02.24 22:49



Не е дрън дрън. Всеизвестна си с позицията си. Освен ако не си се изметнала, кат чамова дъска снощи. Кат' фурнаджицка лопата.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.