Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Навални го починалинови [re: ShokoLada]  
Автор samson (Оня)
Публикувано18.02.24 18:19



В целия ти постинг тежестта пада върху частта от израза " само като му видиш психарската физиономия и ти става ясно,..."

Моля имай предвид, че не всички сме като с твоите способности да познаваме по физиономиите кой е комунист и кой е демократ?!

Тази тежест е много тежка за нас и не можем да я носим!
Това не го ли видя по физиономиите ни?



Мнението е продуктово позиционирано и няма нещо общо!

Тема Re: Навални го починалинови [re: bipet]  
Автор Naki (Company Ястреб)
Публикувано18.02.24 18:26



В операция „Пустинна буря“ вземат участие 230 000 американски военнослужещи. Още 200 000 американски войници са дислоцирани в Саудитска Арабия.
Путин уби Навални
Буш уби Саддам, покрай него:
Човешката трагедия, свързана с войната, по време на която върху Ирак се изсипват повече бомби отколкото върху Германия през цялата Втора световна война, до ден днешен не е известна в пълните си измерения.
Не знам дали си луда, но за някой президенти знам. И ти ще ми разправяш за психарска физиономия и кой е готов да унищожи света.

В края на краищата никой не го е еня дали твоята позиция е двулична и лицемерна.
Ирак е далече, а Югославия?
И ти смяташ, че Америка няма да изсипе толкова бомби над България, колкото над Ирак ?
На какво основание, ако смея да попитам.

ПП
Буш дори не уби Саддам по време на тази лудост "Пустинна буря"


Дууубре!



Страшен аргумент -- "Путин е ангелче, ама вие защо биете негрите!?"




Тема Re: Навални го починалинови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 18:39



Аре спри да цитираш цели постове, тъпчо.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 18:43



Дерзай. Още имаш сили да обясняваш, да изтъкваш доводи… ама все пак не започвай да влизаш всеки ден, защото ще се изтощиш и ти. Да мъкнеш тежки кофи с доводи и да изливаш в продънепите кофи.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Да жалим за Нахалнинови [re: batkobatkov-32172]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 18:39



Руснаците, живеят в Русия. Това е националност. Българите живеят в България и на личната им карта пише българин.
Ако вие продължавате да приветствате и поддържате война, която даже не се знае за какво е.. страх от НАТО, защита на Руснаци в украинска територия.. и т.н., то всякакъв диалог и гледна точка са излишни
Въпрос, държавите според теб трябва ли да имат суверенитет, или всеки който реши, че има собствено население в тях, трябва да напада и убива?
Какво Реално иска Путин? Украйна като територия? Махането на Зеленски? Автономия? Какво?



Тема Re: Навални го починалинови [re: Naki]  
Автор bipet (Уникален фен )
Публикувано18.02.24 18:40



Не знам за какъв аргумент говориш.
Тук иде реч за лудост, която убива стотици хиляди невинни жертви по света.
Ей Богу, не ви разбирам.
Да роните крокодилски сълзи за жертвите на Сталин, а за жертвите на Буш да повдигате пренебрежително рамене.

Всеки ден израствам политически


Тема Re: Навални го починалинови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 18:45



Никой не се възмущава от твоята позиция, най-малко защото не го е еня.

Не. Защото НИ ПИСНА.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!



Тема Re: Навални го починалинови [re: bipet]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 18:41




айде пак САЩ те подгони..
някъде и някога да си прочел, че аз съм за политиката на САЩ.. ми те са същите като Русия..



Тема Re: Навални го починалинови [re: samson]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано18.02.24 18:44



Ами Пътник, всеки сам поставя тежестта на чуждите думите и това е в зависимост от разума, емоциите и т.н.
Щом ти слагаш там тежест, добре.



Тема Re: Навални го починалинови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.02.24 18:49



Ей Богу, не ви разбирам.
Да роните крокодилски сълзи за жертвите на Сталин, а за жертвите на Буш да повдигате пренебрежително рамене.


Няма да разбереш, не се и опитвай.

Историята ще ги накара ТЕ да разберат. По трудния начин.

ПОЖИВЕМ - УВИДИМ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.