Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Наводнихме се,нови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.02.24 17:06



че и съседите под нас. Набързо пристигнах в София. 10-ина минути, скъсана мека връзка в банята, а пораженията сериозни.

На съседа долу ще платим ремонта, не е проблем, за нас, ама за него си е проблем. Съчувствам им.
При нас...15 чифта обувки в кутиите са леш. 3 торби дрехи, няма проблем, ще ги пера, суша. Паркета... пуснала съм 4 печки суша. Мирише. Ще изкараме една нощ и утре отново на село. Заедно с 15-те чифта обувки. Добре, че тези на втория ред са добре, иначе щях да се гътна.

Имаме застраховка, вероятно ще стигне за ремонта на съседите. Ако не стигне, ще платим, разбира се.


Не е за вярване как за 10 минути може да има толкова поражения


Само дано обувките ми се оправят, има между тях любими модели

Редактирано от RujaKaramfilova на 13.02.24 17:07.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.02.24 17:21



Ся, последно, обувките ли са ти по-важни, или апартаментът?







Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tartarianeyes (Ястребовска )
Публикувано13.02.24 17:29



Лошо.
Случи ни се и на нас. Съседката отгоре, мека връзка в банята скъсана, тя на село.
Не вдига телефона, със специална заповед отвориха вратата й, щото и комшийката под нас почна да пищи.
Нас ни нямаше също, но пристигнахме след около половин час.
Течеше директно върху кутията с предпазителите, тъй че дойде и пожарната.
Не ни пуснаха да влезем.

Но за разлика от вас,

комшийката не се появи изобщо.
Дошла след седмица-две, когато се убедила, че сме заминали.

Добре, че беше лято, и горещо, но поразиите бяха големи.

Има и такива тъпоъгълници.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Наводнихме се,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.02.24 17:56



обувките. Апартамент се прави, обувки се намират трудно

, а и нашият апартамент няма големи поражения, чакаме да видим паркета дали ще стане на "бабуни"



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.02.24 18:02



А, то късмет, че мъжът ми 10-ина минути преди това слязъл в офиса. Можеше да е при мен на село или по път, трябваше да пътува за Ловеч.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.02.24 18:15



Вай, вай, вай!
Добре де, каква е тази мека връзка в банята, дето се скъсва от самосебе си и как тъй каналът в банята не е можал да поеме течащата вода, та чак да ти плъзне по стаите и гардеробите?

От страх питам, щото в наща баня бойлерът и тоалетното казанче са вързани с меки връзки метална оплетка, нови. Ама знае ли се.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.02.24 18:28



Правилно. :)))))))





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.02.24 18:21



за нас е загадка как за 10-ина минути и как каналът не е поел.
По стените нямам, влязло е в гардероба, който е вграден, три пръста под нивото на пода и е до банята.



Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.02.24 18:37



Каква загадка, водата там е под налягане... Шуртяло е като пожарникарски маркуч.





Тема Re: Наводнихме се,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор hypey (пристрастен)
Публикувано13.02.24 18:58



Гадно е това с наводнението и то най-вече за вас. На съседите ви най-много някакво боядяисване на таван или стена. Мен също ме наводниха скоро, необитаван апартамент над моя, скъсан или избил спирателен кран към водомера в банята при спряна вода, не разбрах точно какво се е случило. Аз нямаше и да забележа даже, докато не ми прокапе на главата. Всъщност съседката от първия етаж била в банята, направило й впечатление, че някъде шурти силно вода и не спира и тръгнала да проверява по етажите. Текло е повече от 10 минути, със сигурност поне половин час, докато я спрем, водата се чуваше много силно от стълбищната площадка. Спряхме главния кран в мазето, докато дойде собственикът, но вкъщи поражението беше само едно петно на стената в една от стаите и съответната стена в коридора.

Искам да ви кажа, че тази съседка от първия етаж не я долюбвам много, щото много бдителна и все идва да ми се жалва за това и онова във входа, но в този случай си дадох сметка, че е адски добре да има и такива хора:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.